Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (32)


Recommended Posts

Ioana gotta be kidding, serios nu stiai! pai e fala banatenilor laura laurentiu, una din preferatele mele inainte sa stiu de cuina ei banateana [:D]

 

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Ioana gotta be kidding, serios nu stiai! pai e fala banatenilor laura laurentiu, una din preferatele mele inainte sa stiu de cuina ei banateana [:D]INGERASUL EMMA AIDAid="red">ALATURI DE SEBI id="blue">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Pe cuvantul meu daca stiam ca e cantareata.Sunt multe nume din muzica po****ra banateana pe care nu le stiu[:D]Pe ea o stiam de pe culi,da nici nu-mi trecea prin minte cine e.Simona,am ramas datoare cu un raspuns.Am vb cu al meu si mi-a spus ca nu e nevoie de programare pt pass.Intra pe site-ul consulatului de la Bon si ai sa gasesti acolo toate datele si programul de lucru cu publicul si mai ales pe pass.Bafta.Merg sa ma intind putin ca am stat pe terasa la soare si m-a luat tartacuta"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanooooooooo ce porcarii ai vrut sa scrii de te-au titrat [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

 

 

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iara face figuri DC-ul,fiinca eu scriu p o p u l a r a, da imi baga stelute.Ia sa vedem acuum daca bag spatii, mere oare?

 

Edit:deci asa merge, si nu ma moderase nimeni daca ai observat,da DC-ul cateodata mai face ghinusii din astea, am mai patit-o, nu mai stiu exact ce cuvant era, da stiu ca scriam ceva si iesea altceva si nu numai eu o pateam,si multi useri

So, nu credeti ca scriu porcarii, ca nu e asa

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi ioana, am tot sunat ieri la consulat dupa ce am studiat site-ul lor dar n-a raspuns nimeni, eu oricum ajung miercuri...

La multi ani lui David, sper ca i-a placut legolandul, si noi azi am fost cu totii la un parc la Klotten, cred c-am scris bine, f. fain, nu le mai scoteam pe fete de acolo...

La multi ani si tie, draga Claudie, am si uitat ca esti si Marie [:D][pup]

ei vedeti ca azi am reusit sa intru la calc. cand e inca lumina afara..

 

va pupm pe toate!

 

poza cu noi

poze diverse

aprilie 2009

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, sper ca la nr asta suni:0228 68 38 135 si mare grija ca vinerea au program de raspuns la telefon decat intre 15-17

uite programul exact cand poti suna:

Luni, miercuri, joi, vineri: intre orele 15.00 - 17.00

 

Marti: intre orele 10.00 - 12.00

 

Asta e program cand raspund la telefon

 

Programul cu publicul este:

 

Luni, miercuri, joi, vineri: intre orele 8.00 - 14.00

 

Marti: intre orele 13.00 - 19.00

 

sunt doua programe diferite.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba da Kea pozele sunt frisch, am scris ca acu o saptamana am fost acolo, da din pacate stii de unde se asteapta fonduri nu, din partea celor ce au cladit Manastirea, svabii germani plecati acu din ro,ei trimit fonduri si ptr bisericile catolice din fostele sate nemtesti din jud.Timis, inauntru e de o splendoare mirifica insa Manastirea.

 

Haideti la cafa :

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

 

Simona mai ai unghii fata,cand vii la mine?

Va doresc o duminica placuta, eu astept musafiri azi,am vb ieri cu Codruta [pk].

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Ne pregatim sa mergem la biserica,apoi mai vedem cred ca la strand ca se anunta vreme faina.

Ieri am fost la Erlebnispark, super. Am ras mult de Alex caci vroia sa dea mancare la capre si ele se urcau pe el numai cand ii vedea cutia cu mancare si el fugea de frica. Am stat cam 6 ore iar la intoarcere au adormit pe masina si apoi pana dimineata, in somn am reusit sa le fac un mic dus.

O zi frumoasa[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...