Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Darius-Andrei-fie-ti somnul lin, inger senin (8)


maitreyi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pe la ora 14:00 plec la Tg Mures...sper sa fie bine...vad ca incet incet Flavius isi revine la miscarile lui puternie...mai ales noaptea, dar nu conteaza, nu ma supar...chiar ma bucur...ma trezesc noaptea si-mi place sa stau si sa-l simt cum misca.

 

Parca este o joaca de-a va-ti ascunselea...el crede ca dorma si ma loveste, iar eu ii fac jocul numai ca sa-l simt...

 

Voiam sa va mai rog sa va uitati la semnatura mea, am adus un caz...Alex..este copilasul unei fete pe care am cunoscut-o la Tg Mures anul trecut, atunci Alexutul ei a reusit sa treaca peste operatii, dar acum tgrebuie sa i se mai faca o operatie si are nevoie de banuti.

 

Va multumesc mult...sper din inima sa ma intorc diseara si eu acasa...sa va scriu ca suntem bine... Doamne ajuta!@ [ruga]

 

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]

n: 15.07.2008

d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

 

www.Darius-Andrei.piczo.com

 

http://nshrine.com/shrine/Darius

 

Sa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">

[gravi] 26+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">

 

bebe [baietel] Flavius Cristian

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina_26
Camy, drum bun si, te asteptam cu vesti bune diseara[pup]...AM citit cazul de la umanitare..[flo] voi face si eu o mica donatie..Mamica de poznas [bonjovi] id="teal">id="size1">[comoara]Bazar pentru Bogdan [comoara]Bazar pentru Sebi[comoara]Bazar pentru Mihaita[comoara]Bazar pentru Emaid="size1">
align="right" id="quote2">multumesc frumos![asia]Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]n: 15.07.2008d: 16.08.2008ingerasul Darius-Andreiwww.Darius-Andrei.piczo.comhttp://nshrine.com/shrine/DariusSa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">[gravi] 26+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">bebe [baietel] Flavius CristianPOZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun, Cami.

 

Te asteptam cu vesti bune. Doamne-ajuta! [ruga]

 

 

 

 

 

 

Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)

_______________________________________________________________________________________

"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camy e bine, bb e bine, placenta e bine [bis]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur pentru ea!!!Offf,de abia astept sa nasca un bebe sanatos si voinic si sa se termine cu tot calvarul asta,ca saraca de ea tare mult s-a consumat in sarcina asta.

 

Va fi bine Cami,ai sa vezi[pup].Dumnezeu le randuieste pe toate!!!

 

Ramonel,mami de [bibe] Beaid="red">(08.11.2007)

[gravi]6+Doamne ajutaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...