Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Darius-Andrei-fie-ti somnul lin, inger senin (8)


maitreyi

Recommended Posts

Daria, multumim de vestile bune, probabil ai vorbit deja cu Cami.

Cami te-am sunat dar cred ca era tarziu, era telefonul inchis. M-am gandit la tine azi, si ma bucur din tot sufletul ca sunteti bine, si ma rog sa va ajute Dumnezeu pana la capat.

Azi am scris numele Almei pe nisip, si am scris si pt Darius si am facut poza. Marea era agitata, poate in urmatoarele zile imi va reusi si mai bine. Iti dau pozele si le pun si la pagina lui cand ne intoarcem.

Ai grija de tine, de voi! Incerc sa te sun maine. Pupici

 

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Aprinde o lumanare in memoria Almei!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami, [ruga] sa fie bine ! te [pup] de 1000 de ori !

 

************************************************************************************

 

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !id="red">id="size4">

 

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Camy e bine, bb e bine, placenta e bine [bis]-------id="red">Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red"> -------id="red"> Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua"> "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">NU RAMANE INDIFERENT !AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">
align="right" id="quote2">cat ma bucur!!!...[bis]Mamica de poznas [bonjovi] id="teal">id="size1">[comoara]Bazar pentru Bogdan [comoara]Bazar pentru Sebi[comoara]Bazar pentru Mihaita[comoara]Bazar pentru Emaid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata..

 

am picat duper obosita...asa ca nu am mai intrat aseara...era oricum f tarziu..

Cat despre ce a zis medicul de la Tg Mures...a mai chemat un medic (asta dupa ce s-a enervat bine ca am inceput sa plang...ca-mi era frica)si i-a cerut si lui parerea...mi-a zis ca este bine...ca arata normal..specific varstei sarcinii mele...

 

Vorba sotului meu..."na, acum pe cine credem?????"[bang][bang][bang][bang]

 

oricum, asa nu-mi place orgoliul medicilor...daca mergi la mai multi medici, daca vrei sa stii ai multe, daca vrei sa faci mai multe...se simt lezati...mda...ca nu avem incredere in ei...daca merg numai la el..asa cum am fcut cu Darius...am mers numai in Brasov..."aaaaaaa...pai doamna, numai la un medic ati mers?" [bang][bang][bang]

 

...o sa ma gandesc f bine ce am de facut in continuare..

Oricum...am mai mers sa-i mai cumpar ceva de imbracat...nebuna de mine...i-am luat pantaloni si salopeta....si acum are de toate de imbracat...mai putin caciulita..de-asta nu am gasit NICAIERI...frumoasa...

 

Flavius o sa fie bine!

 

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]

n: 15.07.2008

d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

 

www.Darius-Andrei.piczo.com

 

http://nshrine.com/shrine/Darius

 

Sa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">

[gravi] 26+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">

 

bebe [baietel] Flavius Cristian

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca e totul ok si ca iti pastrezi optimismul ..[pup] Pai caciulita nu cred ca o sa gasesti acum, mai peste o luna , doua, cand intra produsele pentru toamna iarna..

 

Mamica de poznas [bonjovi] id="teal">id="size1">

 

[comoara]Bazar pentru Bogdan

[comoara]Bazar pentru Sebi

[comoara]Bazar pentru Mihaita

[comoara]Bazar pentru Emaid="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camy, felicitari pentru hainute [bis]

De acum incolo, numai ganduri pozitive sa ai [grup]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt mai, nici luptatoare si nici curajoasa...mai am de lucrat cu mine...dar sper sa fie bine...nu-mi inchipui viata intamplandu-se ceva cu Flavius...serios!

 

Cu Darius parca a fost de-andoaselea de la inceput, serios...iminenta de avort de la 8 saptamani la 7 luni, probleme peste probleme, asa cum poate unora abia daca li se intampla macar odata in viata, visam si f urat, simteam ca ceva nu-i in regula cu bebe...am stiut ca-i fata...am cumparat numai roz...parca nimic nu a fost pt el...cred ca lui nu i-a fost dat sa traiasca in lumea asta...stiu ca este intr-un loc mai bun... si poate daca ceva m-a facut sa nu innebunesc la propriu..a fost faptul ca l-am vazut cata durere si suferinta a incaput in trupusorul acela mic...

Darius este al meu, mereu va fi asa, cred ca acum are grija DD de el, dar doar pt putin timp...pt ca o sa ma lase sa stau cu el in cealalta lume...sunt convinsa...

Imi e greu fara el, nu se poate altfel, probabil aceasta va fi crucea mea toata viata...imi este imposibil sa nu vad un copilas de 1 an si sa nu ma gandesc la Darius...

Sunt convinsa ca dupa ce se va naste Flavius imi va fi mult mai usor...macar bratele mele nu vor mai fi goale, casa mea va avea viata in ea..

Simt ca de data aste e mai binisor macar, am reusit sa-i cumpar ce vreau eu...simt ca pot sa fac foarte multe pt el...simt ca ma voi descurca..

Imi e imposibil sa nu ma mai gandesc la Darius...zilnic imi aduc aminte de el...cand incerc sa-l vaf pe Flavius in bratele mele...il vad pe Darius..poate din cauza ca Flavius inca nu are un chip clar pt mine, iar Darius da...

 

Offffffff..peste o saptamana e pomana de un an a lui dariusica...

 

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]

n: 15.07.2008

d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

 

www.Darius-Andrei.piczo.com

 

http://nshrine.com/shrine/Darius

 

Sa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">

[gravi] 26+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">

 

bebe [baietel] Flavius Cristian

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

camy ma bucur ca vestile sunt bune........o sa fie totul bine, o sa vezi. nu se poate altfel! si exact asa cum zici, dupa ce se va naste bebelusul o sa ai bratele pline si sufletul plin de speranta![flo][flo][flo][flo][flo]

 

*"Europa sa ne ierti....astia-s singurii experzti!"*id="Georgia">id="size1">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...