Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Darius-Andrei-fie-ti somnul lin, inger senin (8)


maitreyi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dumnezeu si Sfanta Maria sa il imbratiseze pe Darius in ziua aceasta trista si sa ii dea putere mamicii lui dragi sa mearga mai departe! Camy, ma rog pentru tine [pup][flo]

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred ca a trecut 1 an...anul trecut pe vremea asta..stateam cu inima cat un purice...era evident ca a murit...toti ieseau plangand din sala si nu vorbeau cu noi..ii trageam de maini..si nu ne vorbeau...

La 19:35 - 40 au iesit sa ne spuna ca nu mai este puiul mic...[q][q][q][q]

Mi-e atat de dor de el..de ochisorii lui...

 

16 august va ramane vesnic cea mai urata zi din viata mea... a fost o zi cumplita in care a m-au pus sa-mi iau ramas bun de la puiul meu...am stiut pana sa intre in operatie ca e ultima data cand il vad in viata...toata lumea a stiut...

Imi aduc aminte ca nu puteam sa ma tin pe picioare cand am mers sa-l vad ultima data...ma tineau multe asistente...si toti din institutul ala nenorocit plangeau odata cu mine...

Imi aduc aminte ca ultimul pupic a fost pe mana dreapta...si era la atatea aparate..dar mi-am facut loc printre ele sa-l mangai pe capsorul lui micut...avea ochii intredeschisi..parca se uita la mine..

 

 

[q][q][q][q][q][q][q][q]

 

Te iubesc atat de mult pui mic[q]

 

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]

n: 15.07.2008

d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

 

www.Darius-Andrei.piczo.com

 

http://nshrine.com/shrine/Darius

 

Sa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">

[gravi] 27+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">

 

bebe [baietel] Flavius Cristian

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

toata ziua m-am gandit a tine [q] si nu am putut sa iti scriu nici macar 2 vorbe. Oare ce as putea sa iti spun ca sa te aline. Absolut nimic. Chiar daca sunt mamica de inger nu inseamna ca si stiu , dar stiu ce ai nevoie , stiu cu siguranta ce ti-ar alina suferinta si durerea [q][q][q] , dar din pacate nu se poate [q]. Este atat de nedrept [:(]

te [pup] scumpa camy , a mai trecut o zi , asta inseamna ca suntem mai aproape de marea intalnire cu ingerasii nostrii si asa pot sa imi sterg lacrima si sa o iau de la capat , cu inca o zi [pup]

Ai grija de tine [pup]

 

____________________________________________

 

Aida ... 35+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camy, am fost plecata ieri, si nu am putut intra. Dar m-am gandit la tine si... la Darius.

Azi am intrat de dimineata si de atunci incerc sa scriu ceva.

Vreau sa iti dedic o melodie, care spune mai mult decat as putea eu spune.

[flo]

 

[tube]

[/tube]

 

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Aprinde o lumanare in memoria Almei!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc mult fetelor...

 

a trecut un an...din pacate am remarcat ca in afara de cativa (foarte putini) apropiati..nimeni nu si-a mai amintit de Darius...de faptul ca a fost un an de cand el nu mai este printre noi..

toti cred ca eu am uitat????????...nu stiu....

altii spun ca dupa un an nu mai doare...da..da...cum sa nu???

probabil sunt vorbe ca sa ..nu stiu..chiar nu mai stiu...dar cert este ca am asa...un gust amar...

 

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]

n: 15.07.2008

d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

 

www.Darius-Andrei.piczo.com

 

http://nshrine.com/shrine/Darius

 

Sa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">

 

 

[gravi] 28+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">

 

bebe [baietel] Flavius Cristian

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camy, poate respectivele persoane s-au gandit sa nu adanceasca mai mult rana din sufletul tau. E greu, stiu. Poate au vrut cumva sa te protejeze. [flo]

 

DARIUS NU VA FI UITAT!!! [flo]

 

Mamica de poznas [bonjovi] id="teal">id="size1">

 

[comoara]Bazar pentru Bogdan

[comoara]Bazar pentru Sebi

[comoara]Bazar pentru Mihaita

[comoara]Bazar pentru Emaid="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...