Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 53


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui na_bo fetelor, am si eu un pitic, Ama transpira repede,cum ii e putin cald cum se vede la par ca a transpirat, e normal? [pup][pup][pup] Natalia,[mamica] fericita de [bb] [url="http://picasaweb.google.com/prietenelabinesilagreu/Natalia, mami de Amalia Maria#"]Amalia Maria[/url]!!!
un ciocanel [batcap] pentru piticul tau. S-a mai discutat mai in vara asta si multe fete au spus ca se vede pe pielea capului transpiratia la puiuti. Si la al meu la fel, mai ales cand suge, imediat i se umezesc tamplele. Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dozz nu se vede ca fiind coloana stramba. M-am chiorat [8D], am pipapit, nu am simit nimic. In schimb, daca o pun sa stea in fundulet si ea vine in fata, ii ies un pic in afara vreo 3 vertebre. Din ce am inteles, la cifoza, iese coloana in afara si la scolioza, se stramba inauntru. E posibil sa aberez [:-@] Deci, pune pe Ana in fundulet si vezi daca ii ies niste vertebre in afara. Dana, mama lu' Pinky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
sa vaz ce mai vroiam sa zic, inainte sa fug la ale mele, ca am reusit sa adorm pitic marait si necajit... Cat despre betisoare, eu am mai spus dar sunt usor plictisita sa par aia [nebu] care are ceva cu servetelele umede, cu pusul de ser in nasul copilului, cu betele de urechi, cu sarea din mancarea lui, cu premergatorul, cu.... cu.... [8D] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
daca nu te deranjeaza pe tine repetarea, eu as zice sa o faci...repetitia e mama invataturii [:D][:D] si pt uituce si ametite ca mine [:D][:D] Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Dozz nu se vede ca fiind coloana stramba. M-am chiorat [8D], am pipapit, nu am simit nimic. In schimb, daca o pun sa stea in fundulet si ea vine in fata, ii ies un pic in afara vreo 3 vertebre. Din ce am inteles, la cifoza, iese coloana in afara si la scolioza, se stramba inauntru. E posibil sa aberez [:-@] Deci, pune pe Ana in fundulet si vezi daca ii ies niste vertebre in afara. Dana, mama lu' Pinky
scolioza este cand te uiti din spate si se vede coloana ca un S (un umar mai sus) si cifoza este cand te uiti din lateral si coloana e ca un C (spatele e cocosat), de unde si denumirile lor. Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Citat:
citat din mesajul lui na_bo fetelor, am si eu un pitic, Ama transpira repede,cum ii e putin cald cum se vede la par ca a transpirat, e normal? [pup][pup][pup] Natalia,[mamica] fericita de [bb] [url="http://picasaweb.google.com/prietenelabinesilagreu/Natalia, mami de Amalia Maria#"]Amalia Maria[/url]!!!
un ciocanel [batcap] pentru piticul tau. S-a mai discutat mai in vara asta si multe fete au spus ca se vede pe pielea capului transpiratia la puiuti. Si la al meu la fel, mai ales cand suge, imediat i se umezesc tamplele. Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
idem si la noi ,chiar si in somn uneori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la incaltaminte, tinut de manute ca sa mearga, pus la busilat, NU MAI FAC NIMIC DE CAPUL MEU. Am facut o data rahatul praf si are fata un inceput de cifoza. Nu o sa fac nimic fara sa-mi spuna kineto-terapeutul. Ei or sa-mi spuna, cand este gata sa stea in fundulet, cand sa o pun intre perne, cand sa o tin in picioare, cand sa o tin de manute sa mearga. Deci, ii consult inainte si apoi fac. Mai intai o consulta si apoi imi spun ce sa fac cu ea. Asa gandeste Stan Patitu'. Simina imi pare rau ca mi te-ai alaturat in club asta. Dana, mama lu' Pinky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...