Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 53


Recommended Posts

pana una alta, mi-a venit mie o intrebare de 10 puncte: daca pana intr-un an, copilul face rubeola (cum e cazul lui Alex al Lylyanei), ce faci cu vaccinul obligatoriu ROR (rujeola, oreion, rubeola)? Il mai faci? E bine, avand in vedere ca exista deja anticorpi pe viata pentru una dintre boli? [alcool][alcool][alcool][alcool] ma omoara vaccinurile astea, ma omoara cu zile [q] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Ramo cate kg are Xoricelul? 12kg? Dana, mama lu' Pinky
da are putin peste 12 kg, cu pampersul pe el, dar te rog sa nu iti intre alt pitic, pt ca stii ca el s-a nascut la termen cu 3,5kg si ma-sa si tat-sau is amandoi cat niste animale din alea mari[:I]. [pup] Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
pana una alta, mi-a venit mie o intrebare de 10 puncte: daca pana intr-un an, copilul face rubeola (cum e cazul lui Alex al Lylyanei), ce faci cu vaccinul obligatoriu ROR (rujeola, oreion, rubeola)? Il mai faci? E bine, avand in vedere ca exista deja anticorpi pe viata pentru una dintre boli? [alcool][alcool][alcool][alcool] ma omoara vaccinurile astea, ma omoara cu zile [q] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
cica da se face. chiar zilele trecute m-am intalnit cu o mamica ce se ducea la vaccin (ROR)cu fetita care a facut rubeola. [:-@][:-@][:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumi_calin
noi azi am facut 2 vaccinuri....criminal[bang] la un an zicea asistenta ca il face in mana, mai nou, dar nu stiu care ....cred ca faimosul ROR
eu ma gandesc tot mai serios sa-l sar pe asta... mai ales ca se face din nou la 7 ani, in campaniile scolare [alcool][alcool][alcool] ce vaccinuri ati facut acum?!? la varsta asta? sau ati avut altele amanate din trecut? Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vz ca vb de faimosul ROR[bang] Eu cu siguranta il sar pe asta, cu orice risc ..de a avea pb la gradi&stuff...prefer sa ma lupt cu un dusman pe care-l cunosc si la care exista tratament(bolile pt care este indicat)) decat cu unul despre care nu se stiu prea multe chestii, iar ce stiu si am aprofundat despre ROR si despre continutul dar mai ales, reactiile adverse care se vad pe termen lung...sunt absolut convinsa ca nu-l voi face copilului. Dar fiecare stie ce e mai bine pt copilul sau si ia deciziile pe care le considera bune si corecte pt puiut.[:)] Andreiu' ma ia la plimbare prin casa iar[:D]...deci va las si revin mai incolo[pup] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...