Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 53


Recommended Posts

Pentru Monis. Acum 3 saptamani si Ana Maria a avut un episod de febra de 3 zile (la fel, 37+ si 38+, chiar 39 in ultima zi), dar cand s-au incheiat cele 3 zile a disparut si febra.Am tratat doar cu antitermice. La control a aparut un mic rosu in gat (care n-ar fi putut fi cauza)si o singura nara infundata. La sfarsitul episodului febril au aparut putine bubite pe burtica, ca o iritatie de la caldura. Pediatra noastra a spus ca nu a fost nici ruseola nici altceva, pentru ca modul de distribuire al bubitelor ar fi fost altul.Intrucat au fost si cateva scaune moi (dar putine) ramane suspect un virus de enterocolita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut fete dragi, noi acu' am intrat in casa...nu am citit decat 2 pagini din urma, dar recuperez yo...vroiam sa le intreb pe fetele noi angi_san si lumi_calin daca vor sa fie trecute in listuta pe prima pagina...daca da, sa ne lasati datele voastre, ok? [flo] [pup] pe toata lumea
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumi_calin
pentru lista lumi_calin (11.06.1980)mami de Calin (26.11.2009) multumesc!
esti in listuta [flo]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Smaranditzo, bantuind pe DC am gasit subiect cu ce mai congeleaza lumea, si uite ce zice o tipa ca a congelat pe iarna piersici: "Eu am pus piersici pentru fi-mea ca la fi-miu nu mi-a picat fisa dar mi-am invatat lectia si doi ani mai tarziu aveam piersici la congelator pentru diversificare, ca noi am inceput pe la sfarsitul toamnei. Le-am taiat in jumatati, am scos samburele si le-am bagat exact cum se gaseau fara sa le fierb. Au fost foarte apreciate de pitica. Cred ca poti pune absolut orice fruct la congelator, fara sa fierbi, dar ideea este ca merg mancate pasate, in prajituri, nu mai sunt tari ca in stare proaspata dar isi pastreaza vitaminele si gustul daca nu le fierbi." [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...