Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 53


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

merci de grija, Iulian doarme. A mai avut ceva febra azi dar nu mare. Astept sa se faca cele 3 zile sa aflu ce naiba este.... Ma rog tare pt roseola (sau pentru nimic de fapt [:D]) ca eu mi-am petrecut copilaria avand amigdalita. Si dupa ce am scapat de amigdale, avand bronsite. Nesfarsite. Si pneumonie. Nici nu vreau sa-mi amitesc cata penicilina mi-a intrat in fund [alcool]. Acum doarme, sa vedem cat dureaza si ce temperatura va avea la trezire. noapte pozitiva [flo] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly, Monica l-as baga pe soricel la dulapul cu pricina, dar e cumva deasupra patului, ca e mobila din aia veche cu biblioteca deasupra, dar asta inseamna sa stau si eu cu el pe pat acolo. Maine poate o fac, daca nu si le-o fi ascuns deja, mama ei de maslina acra ce e! Lyly erau la reducere body-urile alea? Vi eu i-am luat un set, dar marimea 36 luni, ca 23 nu aveau. Is foarte putin lungi la manecute, dar i le indoi o data. Cele de 12 luni le-am desfacut si erau sigur mici de el. Mie imi plac fff mult alea. Cele de la 0-3 luni sunt spalate si calcate de ffffmulte ori si acum arata ca noi. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly, la BE nu am gasit nimic interesant ptr. noi, am mers sa luam olita si nici aia nu am luat[q] Am vazut si eu gradi de la intrarea in parc, se pare ca au si o piscinuta, dar acolo chiar imi este peste mana. Eu stau pe strada cu primaria sect.3, adica zona Udriste-Hala Traian. Gradinita de care am scris mai inainte se numeste "la pitici" intre Vatra Luminoasa si Maior Coravu. Grupa de pitici este de la 1-3 ani cu 8 copii in grupa.[pup] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi..pastrama de porc, oare oi fi mancat de aia vreodata? suna tare bine. maine trebuie sa ma duc la piata sa imi caut must ca prea mi-aiti facut pofta cu el. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Dozz cand incepi serviciul ce faci cu Ana mica, bona, bunici sau cresa? Te intreb ca am inceput sa testez si eu terenul cu cresa. Nu ma voi intoarece inainte de oct.2011 la munca, dar culeg informatii. Mi-as dori ca la 1 sept. 2011 sa incep sa-l duc la cresa, poate la inceput la prog. de 4 ore si treptat sa-l las la 8 ore. Nu am gasit nimic, pana acum, prin zona mea, am gasit ceva dragut pe unde a stat Lili, dar nu este nici in drumul meu nici al sotului spre birou, asa ca mai caut. mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Ana va ramane cu bunicii (avem noroc, e simplu pt noi asa). Crese am inceput sa caut si eu ca doresc din sept 2011 sa mearga Ana la cresa. Deocamdata am gasit cateva pe net, dar nu mi-am facut curaj sa merg sa vad, sa intreb etc. Eu ce am vazut sunt crese din sect 1. Si costa multicel.... De stat nu am gasit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aveam o gramada de haine de calcat, dar am zis ca se trezeste Dominic fiind in sac si nu ma duc dicolo sa fiu aproape de el. Normal ca pana acum nu s-a trezit, iar daca ma pun la nani, ca de calcat la ora asta, nu sunt in stare, parca vad ca maraie ca nu se poate ridica in picioare din cauza sacului. De vreo 2 saptamani au inceput insomniile si la mine, mai ceva ca pe perioada bortoseniei. As baga ceva pastile, dar daca nu aud copilul noaptea cand plange?! Ieri de obo ce eram, simteam ca pic din picioare, ca se invarte casa cu mine. Grele cu somnul asta, daca nu pot dormi cand imi vine, adios! Macar eu nu mai alaptez ca Monis, ca eram dusa pana acum. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim foarte mult de urari [pup] Andre - ma bucur mult ca ai avut o zi frumoasa si plina de surprize [pup] Monica - hai ca trece repede timpul si ajungeti acasa [pup] Sa speram ca o sa ma obisnuiesc repede, ca la Dominic la 3 ani si tot maxim stres am avut . Monis - sa stii ca la gradi s-a intamplat ceva, are mai multa libertate de miscare, acasa il tin pe pat sub maxima supraveghere, in patut si carut, nimic mai mult. Jos mi-e frica pt ca e gresie si el se izbeste de pe burta cu fata de pamant sau din fund cade pe spate sau pe-o parte direct cu capul...la gradi il lasa sa circule pe jos, au niste dale de cauciuc tare, cum e cel din parcuri, mie tot mi-e frica, pt ca nu am probat sa vad cat de tare s-ar putea lovi.[alcool][bang] Many - in Spania suntem, aici merge la cresa. Sunt 9 copii la el in grupa cel mai mic are 9 luni, e incadrat la varsta de 1 an, si 2 educatoare. Dimineata ii duc eu micul dejun, un borcanel de fructe si biscuiti,la pranz le da de acolo, apoi ii culca, al meu mai are un somn si dupa micul dejun. Mai exista o grupa cu copii de la 4 luni, acolo sunt doar 2 copii. Mai intreaba-ma tu ce vrei sa stii. RamoC - ce scorpie e acritura, nu te mai enerva, da-o incolo. Mi-a placut asta cu < pagina RamonaC> Krelia - si tu scrii frumos. Pupici fotbalistului[pup] Lumi calin - bine ai venit ! [flo] Edit: am colorat putin[:D] Lyly - vreau si eu pastrama de purcel, ca suna mai bine decat porc[:D] Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...