Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Condica salajencelor ( 110 )


Recommended Posts

A fost bine, a fost bine! [pk]

 

Am si anuntat ca nu pot merge la examen ca exact atunci suntem in Ro la nunta, in aceeasi sambata [:I]. Si a fost Ok, mi-era frica ccc ca nu ma lasa in practica fara examenul asta. Profa insa mi-a dat verde si am iesit aproape topaind pe usa facultatii [:D].

 

Ioana [pup].

 

Bia zbiara, ca io cred ca lumea nu s-o prins. N-au mancat aseara lapte, poate ai noroc in seara asta. [:D]

 

Io ma duc la nani, maine am curs de la 9. Pe maine daca sunteti in zona. [flo]

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

in 12 septembrie, in 15 e nunta, in 18 venim inapoi...eu in 19 am laborator si inca ma stresez cum ajung la el...

 

Vad ca nu mai vrea nimeni la povesti...[:-@].

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da si nu [:D]. Adica nu am fost in vara in Ro, am facut numai restul concediului (ca la noi intra obligatoriu Ro+inca ceva) si partea de Ro o facem acum, mai scurta ca asta e situatia...

 

Nu m-as stresa daca ar fi asa de simplu...dar in 18 dupamasa ajungem in Stockholm, Ovi lucreaza acum acolo, el trebuie sa ramana. Silvia trebuie dusa acasa, nu are cum ramane, eu as prefera sa iau trenul direct spre Kalmar, as ajunge in 18 noaptea aici...daca fac ocolul cu Silvia pe Gotland, ajung asa la mustata (asa merg vapoarele) si mi-e de ceva vant, defectiune (desi se intampla rar) care sa impiedice vaporul sa plece in 19 dimineata, sau sa plece mai tarziu...si gata, am ratat laboratorul...eh, am si eu stres nah! [:I] Ma gandesc la varianta mama la Stockholm sa o duca pe nepoata-sa acasa...inca studiez...[:I].

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
mai sa fie,doar diplodocus a zarit strigarea de pe FB? diplodocus[:D]nu putem schiomba nimic in lista Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Mesajul meu era sincer si binevoitor, dar mai am rabdare.... o sa mai incerc sa scriu si anul viitor, sa vedem...poate avansez de la nivelul de "diplodocus" [pup] la salajence
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui diplodocus
Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
mai sa fie,doar diplodocus a zarit strigarea de pe FB? diplodocus[:D]nu putem schiomba nimic in lista Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Mesajul meu era sincer si binevoitor, dar mai am rabdare.... o sa mai incerc sa scriu si anul viitor, sa vedem...poate avansez de la nivelul de "diplodocus" [pup] la salajence
tu fata draga, aca diplodocus[:D], eu nu ti-am "zis" pe nume ca ma gandeam ca vrei sa fi undercover.parol ca am raspuns si eu sincer.hai la blonda sa te tzuce[:D][:D] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...