Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Condica salajencelor ( 110 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 125
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

adunareaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[q] bey nici macar nu raspundeti la apel[alcool][bang] doar cei din mauritius au net[pup]multam[flo] va doresc o saptamana excelenta tuturor[flo] noi de miercuri pana marti suntem doar cu alex acasa, colegu merge la un simpozion in Padova, si ajunge numa marti dimineata[q]asa ca de ziua lui alex nu e acasa[bang]anu asta il iertam[:D] mai trec prin zona[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Olim, vad k nu prea mai vor fetele astea sa scrie pe forum. Pacat .... si eu as mai citi despre una, despre alta ... dar asta e ... In sfarsit am reusit sa ne "cunoasteam" virtual [:D] Sambata voi merge la Simleu cu Bia la o coffee. Saptamana viitoare sunt in concediu. Incerc sa fac putina curatenie de sarbatori k noi lucram si in 24 si in 31 pana la ora 16 si dupa ce voi merge acasa nu voi mai avea chef de nimic, nici macar de mers la colindat. Va tzuc pe toate !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare[pup] si mie imi pare bine de cunostinta[pup] zi lu blonda ca de nu baga un rand aicie e vai de tut ei cum spune Alex[:D] haic a fac luni chef de ziua lui Alex ca tot are 3 ani, dau o cafea si tighi, poate se arata doritoare pe zona[hopsieu] mey, amu in poastul Craciunului trebuie sa fim mai bune, mai iertatoare, mai intelegatoare, mai darnice voi sunteti atee[indecent] asa ia la apel toata lumea ca pun[poc][neand][sm] si ce-o mai fii pe voi va astept la o poveste[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noa vad ca va inghesuiti la vorbe [:D] Olimpia, eu iti recomand [url="http://entertainment.webshots.com/photo/2547735210102125681nckxxm"]tortul[/url] asta, insa sa stii ca orice i-ai face, chiar si niste briose, el va fi foarte fericit ca i le-ai facut tu. La multi ani, Alex! Sa cresti mare si voinic, sa o asculti pe mami. [s] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oti multam de urari[pup] is asa emotionata ca alex stie deja ce e ziua lui, mai ales ca v-a fi prima cand o tine la scoala cu copii, adica duc bomboane, ca asa mi-o zis educatoarea[bang]io nu prea is de acord da mno. maine seara ajunge si colegu acasa din Italia, a fost la un stagiu 5 zile in Padova[:D]azi e la Venetia se plimba[q] si io cu alex acasa, mucos cu tuse, da mno asta e[:I] oti daca poti trimite tortu pe aion, il astept[pofta][pofta]ca ioooo[alcool]sper sa imi iasa un blat normal apoi mai vedem noi[:I] niste briose sper sa iasa, am luat faina bio, am uitat sa spun ca am trecut pe bio cam 70 la suta. va mai astept la o poveste[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...