Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoare, la apel! (50)


Recommended Posts

[grup] Va astept cu drag [grup] Lista racusoarelor, in ordinea numerelor de pe tricou [il] [8**] 24.06 - silvana.ady - sotul taur - bebelusele fecioara & bebec [8**] 24.06 - alinaalex - sotul capricorn - bebe berbec [8**] 25.06 - MirelaV (ascendent in fecioara) [8**] 26.06 - Flaflo - sotul leu - bb capricorn [8**] 27.06 - monagan - (ascendent in Leu) - sotul scorpion [8**] 28.06 - aniast72 (ascendent in Rac) - sotul Fecioara [8**] 28.06 - gbutucica (ascendent in Balanta) - sotul Rac [8**] 29.06 - Preda_vicky - (Ascendent in Rac) - sotul rac - peste & sagetator [8**] 29.06 - Georox - mami de [copil] Sofia (26.09.2006) - sotul varsator [8**] 01.07 - RamonaD [8**] 02.07 - july_g - sotul taur - [copil] Liana [8**] 02.07 - anasebe - (ascendent in Scorpion) sotul rac - bb capricorn [8**] 02.07 - tonsis [8**] 02.07 - andru_mami - sotul balanta - [copil] Andrei [8**] 04.07 - cookie - (Ascendent in Fecioara)- sotul scorpion, bebe capricorn [8**] 04.07 - Amalia [8**] 05.07 - laremi - sotul gemeni [8**] 06.07 - mephala [8**] 07.07 - ginnette (Ascendent in Fecioara) - sotul Taur, [copil] Sagetator [8**] 08.07 - seasoul - sotul taur [8**] 08.07 - logam [8**] 09.07 - Bobitamica - [copil] rac [8**] 10.07 - Menna [8**] 10.07 - canne - marie - sotul tot rac [8**] 11.07 - inimioara76 - sotul rac [8**] 11.07 - madau [8**] 11.07 - madalina28 (Ascendent in Rac) [8**] 13.07 - Cristina_26 - sotul rac - [copil] Mihai - Daniel [8**] 15.07 - ramonaa [8**] 16.07 - iulia83 - sotul rac - [copil] [8**] 17.07 - missy - sotul fecioara - fiica balanta - [copil] Maia [8**] 19.07 - mikiriki [8**] 20.07 - xeloxel [gravi] - sot capricorn [8**] 22.07 - angelapriboi - sotul leu - bb sagetator&scorpion [8**] 22.07 - mir3lly - sotul scorpion - bb taur [url="http://www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent"]Aici va puteti calcula ascendentul[/url] Bebelusii nascuti sub atenta noastra supraveghere: [fetita] Sofia de GeoRox - 26.09.2006 [fetita] Larisa de Ramonaa - 05.01.2007 [fetita] Liana de July_g - 21.07.2007 [fetita] Maia de Missy - 17.09.2007 [baietel] Andrei de gbutucica - 15.02.2008 [baietel] Mihai - Daniel de Cristina_26 - 30.07.2008 [baietel] Luca Gabriel de Amalia - 31.10.2008 [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] la noul capitol si la buna dimineata. Nici eu nu sunt intr-o sate fff buna. Am o gripa de toata frumusetea,nu stiu cine m-o fi pus sa vopsesc un gard sambata la tara[bang][bang][bang].Chestia proasta este ca m-a cam picurat pe spate si de aici se trage[bang][bang][alcool][alcool][q]. Cel mai nasol este cu canicula asta,ca nu pot sa respir si simt ca ma sufoc[q][q][q][q][q]. Sper sa-mi treaca. Maine este ultima zi de servici, ca de luni sunt in concediu si de maine plec la tara, sa ii ajut pe socrii la treaba,pt. ca au nunta lu'cumnatu la cort pe 25 iulie ( iakssssssssssssss [alcool][alcool][alcool][alcool] ).O adevarata frumusete pe caldurile astea si cata treaba e. Asa ca o sa mai intru si maine,sa va zic ca plec in concediu si sa nu ma da-ti disparta 9 zile.Ca acolo nu am calculator,bine ca am televizor,ca altfel inebuneam[:D][:D][:D] Fetele va [pup][pup][pup][pup] pe toate si zi suportabila. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aparut si eu. Nu-s prea vesela. De 4 sapt. Dani tuseste (a mancat si inghetata[bang]), sapt. trecuta s-a accentuat, am fost la dr. sa-i dea tratament, cu tot tratamentul tuseste toata ziua, noroc ca noaptea il mai lasa si poate dormi. Azi m-au apucat nervii, ca tot tuseste din 5 in 5 min. am sunat dr. e in concediu, cica ar fi pre-astm, ne-a trimis la pneumologie la Viilor, hop in taxi pana acolo ca sa descoperim ca dr. sunt in concediu! Ne-a trimis o asistenta acra rau taman prin Ferentari, nu stiu unde... Am venit acasa plina de nervi! Daca n-ai relatii nu rezolvi nimic. Nu stiu ce sa fac, incotro sa o iau, [q] de nervi. Acum, ca mi-am varsat sacul, ma intorc la batistele mele[q] dar nu inainte sa o [pup] pe Missy si sa-i urez La Multi Ani fericiti! pt. maine. [pup] si multe[flo] tie si fetelor tale. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky sanatate multa lui Dani. Missy [s][s][s][s][s] LA MULTI ANI, SA FI SANATOASA SI SA AI PARTE DE TOT CE-TI DORESTI. Fetelor eu de luni sunt in concediu 9 zile, nu am cum sa mai intru ca la tara nu am calculator,asa ca ne auzim pe data de 29.07.2009. Va [pup][pup][pup][pup] pe toate sa aveti grija de voi si sa ne auzim cu bine. Un weekend minunat va doresc si fara canicula [:D][:D][:D]. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello si la multi ani missy. scuze pt urarile nocturne, insa am plecat la ora 7.30 de acasa si am ajuns la 21. sunt.. rupta. sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bune. la multi ani! ai primit week end ul cadou? s-au mai rezolvat din prb? sper ca ai avut o zi magnifica [s] [flo] [s] [fuga] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...