Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoare, la apel! (50)


Recommended Posts

io.. fetele... week end trecut am fost pe transfagarasan. ieri si sambata am stat acasa.. dar o intind la mare in week end [olala] s-a dus naibii concediul meu... asta e deja a 2a sapt de munca. as cam vrea acasa... sa aveti o saptamana buna! [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am si revenit, daca se lasa cu ceai [:D] Eu tot intru, dar n-am ce va povesti, serios. Lucrurile-s calme acum in familia mea, masina este desfacuta bucati, asteptam constatarea finala si sa dam comanda de piese, apoi montajul, vopsirea etc etc. Bine, mai intai banii de la asigurari. Intre timp circul cu masini de imprumut, si mai ales cu caruciorul. Nu deageaba se zice ca mersul pe jos dezvolta gandirea. Ah, si asa un chef de duca am .... ca tot n-am masina, si parca am si uitat ca am fost in concediu anul asta. Raman c cheful, ca n-am de ales. Pupacit la voi toate. O salata de frcute serviti? Proaspat culese din gradina: prune, nectarine, struguri, capsuni . delicioase toate! [mamica] de [zana] (6,5 ani) si [copil] (1,5 an)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VICKY - ti-ai revenit? Pe mine acum m-a apucat leneveala, astept ora 4 sa ma pun un pic in pat. Daca ma lasa fetele, normal ... Multumesc de ceai. Si de suc de porto. Cafea am servit clientilor, ca vad ca racushoarele nu se inghesuie pe aici, era pacat sa ramana. [mamica] de [zana] (6,5 ani) si [copil] (1,5 an)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy, nu mi-am revenit, astept sa-mi treaca[bang]. Ma pregatesc sa o iau spre casa, dar parca nici acolo n-am chemare, ce-o fi cu mine[alcool]? Macar le-a placut clientilor cafeaua mea? Cred ca trebuie ceva schimbat pe-aici, ori cafeaua, ori modul de preparare, ca sa revina restul fetelor[:D]. [pup], incerc sa ma adun si sa plec acasa. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...