Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoare, la apel! (50)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am inteles,sa traiti[:D][flo][flo][pk] si uite asa mai stau la un pahar de vb si eu cu cineva si merge si treaba,ca eu termin repde la mine ca nu casa f mare,sufragerie,dormitor,baie si bucatarie. tin minte,nu uit,sambata pe baricade.[olala][:D][pk] [flo][flo][pup][pup] [url="http://community.webshots.com/album/574202680eQPSMo"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]in miez de noapte, am o durere crunta de cap [bang], si o criza de fiere de-mi vine sa[vom]. Sper sa-mi treaca pana dimineata, al meu sot este Alexandru si maine e sarbatorit[:I], e in plan o iesire [olala]. Pt. fetele care au sarbatoriti maine le urez [s] si le ofer o [flo]! Va [pup], va doresc somn usor, merg sa incerc sa [nani], nu inainte de a va lasa o [cafea]si un[pepsi], sa va energizati dimineata, [pahar]o dau mai tarziu cu o prajiturica[papica]. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. ce cafea buna! multumesc! la multi ani rudelor, apropiatilor vostri care isi sarbatoresc azi ziua numelui. la multi ani Alex de Viki. avem vreo Alexandra printre noi? poate andru vine de la ceva? apropo, spune-ne si niua cati ani ai.... cand esti nascuta pt a tr trece pe listuta si ce mai vrei tu [:D] sa aveti o zi minunata. [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oau ce bine e aici la voi,cu sarbatiriti ,una alta,si ce ziceti cine da azi o felie de tort si un suc? pai asa:-02.07.1982,prin urmare am 27 ani iar sotul meu are 31 neimliniti-16.10.1978;iar bebelul nostru are 2 ani-23.08.2007,astia suntem noi si formam o familie fericita . deci prin urmare eu sunt rac,sotul balanta si andei,our baby este fecioara. nu -andru- vine de la andrei; si din partea mea -LA MULTI ANI ALEX de VICKY,sa fiti sanatosi si intotdeauna sa ramaneti asa cum sunteti acum,uniti ,feiciti si indragostiti.[pup][pup][flo][flo][:D] [url="http://community.webshots.com/album/574202680eQPSMo"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu cea mai mare placere va spun cate ceva despre mine; sunt din orasul giurgiu,intr-o comuna la 8 km de oras,am 27 ani si sotul face 31 in octombrie,suntem casatoriti de 8 ani,avem decat un singur copil,pe andrei,ne mai dorim inca unul dar avem incompatibilitate de rh si ne este cam frica pt ca inainte de andrei am mai pierdut 2 sarcini,si deci un eventual copil ar fi o a 4 sarcina si sunt riscuri destul de mari,asa zic dr.,ca cu cat cresc nr. sarcinilor cu atat riscul de malformatii e mai mare;si din pacate nici andrei nu un copil sanatos,a suferit la nastere si a ramas cu sechele destul d mari,adica nu sta in sezut,nu merge,spune doar tata,tataie,baba,aida,da si face bravo,da salut,ma iubeste daca ii zic sa ma iubeasca,ma bate daca ii zic si ne recunoaste pe toti,e sociabil,f vesel,f cuminte,energic asa cum e el,in pat sau in carut,sa zicem ca suntem pe drumul cel bun pt ca a recuperat destul de mult fata de cum era,dar mai e mult de munca;merg in fiecare luna cu el la recuperare la sp. obregia cate 2 sapt pe luna si fac si acasa cu el,e destul de greu si psihic si fizic si financiar,dar trebuie sa luptam pt el,e datoria noastra;voi sta in CIC cu el pana la 3 ani dupa ma intorc la servici pt ca va fi f greu cu un sigur salariu,iar cel care il da de insotitor e destul de putin si nu se merita;stau cu socrii mei si soacra e in putere sa ma ajute cu el cat voi fi eu la servici,se descurca bine cu el;suntem o familie fericita asa zis avand in vedere problemele,ne intelegem bine si sotul ma ajuta si el cu andrei cand poate;iar despre inca un copil nu prea se pune prob acum,am zis macar sa vad ce evolutie va avea andrei peste 1-2 ani si mai vedem,macar sa vad ca o ia si el in picioare si pe urma mai merge,altfel e f greu,el depinde de mine f mult si e ca si un copil mic,nu vreau sa il dau deoparte ,sa il neglijez si nici nu vreau sa fac un copil care sa fie ajutor pt andrei,adica sa il fac decat sa aiba andrei un sprijin,mai vrem unul ca sa simitim si noi cum e sa ai un copil normal. imi place f mult sa stau la buc sa gatesc,imi place curatenia,im place sa fiu atenta cu mine insami,atat cat se poate si imi place sa stau de vb cu voi,mamicile de pe forum,sa impartasesc bucuriile si supararile aici cu voi;nu am decat un frate mai mic ca mine cu 7 ani si e f greu cand nu are cine sa te asculte si sa iti dea un sfat,sa ceri o parere,stiti prietenele nu intotdeauna sunt asa cum vrem noi,din cauza ca ne-am facut un rost impreuna,se vede ceva in acesti 8 ani,prietenii au devenit gelosi si s-au distantat. important este ca am intelegere,iubire si suntem alaturi unul celuilalt ptr a ne creste copilul. daca mai e ceva ,ma puteti intreba ,nu ma supar,defel sunt o persoana f vesela,de la mine a mostenit si andrei umorul,imi place sa socializez,sa invat de la altii si daca pot sa sprijin moral pe oricine are nevoie.[pup][pup][flo][flo] [url="http://community.webshots.com/album/574202680eQPSMo"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...