Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoare, la apel! (50)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI,MISSY! Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de multe bucurii alaturi de cele 2 printese si sot!![flo]Scuze de intarziere..[flo] Weekendul asta , ca de altfel toate wekndurile din iulie, Daniel lucreaza...Sunt singura ,iar Mihaita eun nazdravan si jumatate.[:D] Mamica de poznas [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[colegi]multi ani traisca, multi ani traiasca, la multi ani!!! cine sa traiasca? cine sa traiasca? la multi ani![cor] Miki sa traiasca! Miki sa traiasca! la multi ani!![batetoba] [s][s]Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce e mai bun si frumos !!![flo] Mamica de poznas [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy, Micki, LA MULTI ANI! SA FITI SANATOASE SI SA AVETI PARTE DE TOT CE ESTE MAI BUN DE LA VIATA! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Mai am o sapt. de munca si intru in concediu de doi ani[:D] Am fost la dr. si bebelina este ok. Are 26 de saptamani si e perfect dezvoltat. Fibromul este tot la stadiul de 46 mm si sper sa nu se mai mareasca. Deci tati va avea 2 fetite. S-a obinuit cu ideea...[alcool]Acum trebuie sa ne gandim intens la un nume de fetita. Sugestii? Trebuie sa ma duc sa fac niste analize de sange si urina, iar saptamana asta tb sa ma duc si mai devreme la serviciu pt curatenie[bang]deci nu stiu cum o sa ma incadrez in timp. Poate se ofera un coleg voluntar sa cina mai devreme, daca nu ajung la cat ajung si cu asta basta. Ultima achizitie, mi-am luat rochie de nunta, de-ar trece mai repede. Nu e una din cumnatele mele preferate![:-@]Si nici sora preferata a sotului, dar tb sa ne ducem. [alcool] Pupici tuturor![fetita][gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...