Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoare, la apel! (50)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza la toata lumea! CAFEA calda sau frappe rrrrrece, alegeti dupa pofta inimii. MIRE - ce sa va zic, in sfarsit ne e bine. Au fost 2 luni de groaza, in care mi-a fost pusa la incercare increderea, din fericire nu a fost nimic, grav, doar rataciri ale mintii. Eu am crezut mereu ca eu sunt cea labila emotional, cu caderi psihice, se pare insa ca si barbatii trec prin asa ceva, dar atunci se inchid in ei. Ma bucur tare mult ca a trecut, ma bucur de prezent, si sper ca aceste 2 luni sa fi fost o reinviere a relatiei noastre, suntem ca doi proaspat indragostiti in prezent si savurez fiecare clipa la maxim. Am luat o pauza cu lucrarile de santier, am lasat-o mai usor fiecare cu toate nebuniile si responsabilitatile in care ne-am implicat, luptam sa combatem rutina, savuram o sambata alaturi de copii, descoperim pensiuni, rauri, munti noi din preajma noastra. Si e atat de bine! Va pup pe toate de la cap la coada si invers. Aveti grija de voi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Missy, danke für kaffee. ma bucur ca e totul ok la voi. vorbiti mult, comunicarea ist wichtig. ai grija de tine Mire, te-am vazut aseara online, dar nu am indraznit sa te deranjez la ora aia Vicky, ai multa grija de tine Criss, gata recuperarea? O zi buna. La noi se anunta canicula de azi. Sunt curioasa cat tine [:D] [pup] pe toate Amr 15z [auto][RO] [:D] Wohlleben ist die beste Rache!...Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. missy, ma bucur k vii cu vesti bune. miki, la 1 m-am culcat. nu la unu' acasa.. ci la ora 1. am fost pe afara.. m-am intors.. am mai bantuit pe net.. dehhhh.. concediu. macar ca nu ma mai trezesc dimineata. sa aveti o zi minunata. eu tocmai am terminat de gatit (k ma laudam k nu ma trezesc dimi).. si incet incet ma pregatesc sa plec. pupici [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy, ma bucur ca s-au rezolvat problemele. Multi [pup]! Abia astept ziua de vineri sa ma externez, mi-e dor de cei de-acasa[q]. Desi nu o sa mai fiu la 2 pasi de scarbici[:D]. Maseaua a trecut cu algocalmin, in schimb ma chinui de 2 sapt. cu o tuseeee[bang], a scapat Dani si m-am molipsit eu, mi-au facut exudat, m-au trecut pe antibiotic, o sa scap si de asta. [pup] fetele, o zi buna si o sapt. minunata! P.S. M-a sunat consortul, cica a fost cutremur[alcool]... a fost sau nu? Ca eu n-am simtit nimic? Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...