Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (150)- Bun venit acasa Cristina!


Recommended Posts

Eu sunt cam tot ca ieri, bine ca nu mai rau. Ma trec niste friguriiiii.

 

Se pare ca vom merge si noi la inot, astept deseara telefon de la o mamica ce s-a interesat, incepe azi, dar ii ia si de vineri si o sa faca o ora in plus la final sa fie ok. Mamica asta zice ca va merge de fiecare data sa vada ce fac ei acolo asa ca macar am pe cineva care sa-i monitorizeze.

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

 

Alaturi de Cristina (maria_rubi)id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
La gradi stiu ca daca copilul lipseste 3 zile, ii trebuie adeverinta, deci de fiecare data 10 ron...
align="right" id="quote2">

Cristinacsa, motivarile (cand sunt bolnavi copii) pentru gradi sau scoala nu se platesc, doar ce-i "clinic sanatos", adica nu boala (nici adev. pentru inscriere gradi/scoala nu se platesc).

[:)]id="blue">

 

[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, te-am felicitat si la telefon, dar am uitat sa-ti urez sarcina usoara! [:D][pup] Si da, fetita stiu ca iti doresti, dar mult mai important este sa fie sanatos!

 

Diana, Vasile a fost mai mult decat dragut cand a zis ca arat bine :)).De fapt sunt ca un schelet ambulant, am 49 kg si mai sunt si rasa pe ceafa de zici ca m-au scalpat pieile rosii.

 

 

Flavia, insanatosire grabnica iti doresc! Pe mine daca m-ar mai lovi acum o raceala, la imunitatea mea scazuta, cred ca as imbulina-o ... Nu te-am sunat sa te las sa te odihnesti.

 

Cat despre mine ce sa mai zic? Recuperarea merge groaznic de incet, enervant chiar, parca fac un pas inainte si doi inapoi. Ma dor umerii si omoplatii foarte tare, cred ca si datorita faptului ca stau destul de mult timp la orizontala. Si ma gandesc un pic necajita ca vor veni fetele acasa si eu nu voi putea sa le tin in brate....Marei o sa i se explice si va intelege motivul, ea fiind foarte sufletista si emotiva, de Dora imi fac griji sa nu creada ca o resping. Nu stiu cum voi proceda, mai am timp sa ma gandesc.

 

[mamica] de [zana] Maraid="red"> 18.01.2007 si [copil]Doraid="red"> 24.03.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, mergem la dr. Maghera Adrian; la Miorita are cabinet, pe Abrud.

 

Flavia, sanatate;

Sper ca atunci cand va implini Andrei 2 ani sa nu mai fiu in Bucuresti ci acasa la Arad, deci voi fi nevoita sa-mi schimb si eu locul de munca. Sa vedem ce ne rezerva viitorul :).

 

Numai bine.

 

Mami de Andrei cel energic ( 10.06.2010 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, ma gandesc ca nu joci tu sotron (inca [pup]) dar el spunea comparativ cu prima oara cand te vazuse... Of, cred si eu ca ti-e greu, fetele or sa inteleaga, si or sa fie asa de bucuroase ca te vad...[olala]

 

[9cer] Dianaid="red"> cu [bonjovi] Vladid="blue"> (16.05.04) & [8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red"> (11.11.09)id="green">

id="size1">

Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor! [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Cristina muuulta rabdare ai nevoie. Masaj nu ai voie? Ma gandesc ca un masaj usor ti-ar prinde bine la carnita, macar la picioare maini sa-ti puna un pic sangele in miscare. Daca vin fetele cine te mai ajuta cu ele cand nu-i Adi acasa?

 

Mai fetelor pai chiar asa sa nu ma credeti, cand eu va spun aici ca dorm dea-n-picioarele,cum na v-ati prins? Aseara i-am spus si lui Alex. Pur si simplu m-a lasat masca cu reactia lui. A inceput sa sara in pat de bucurie, apoi zice Doamne ca nu mai suport atata fericire.[q]

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaid="red">, si eu le-am spus la ai mei de dimineata si erau tare invidiosi pe ai tai copii ca vor mai avea un fratior sau surioara. Si Iulia mi-a marturisit aseara ca ii e dor de Alex. A vazut ceva poze pe calculator si au apucat-o nostalgiile. Eu ma bucur mult ca inca ii place la scoala, sper sa nu-i treaca niciodata! Iti urez sarcina usoara!

Cristinaid="red">, cum ti-am spus spus si la umanitare: daca te putem ajuta vreodata cu fetele, sa le mai luam la noi cateva ore, sau la un loc de joaca...te rog apeleaza fara nicio jena!id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size3">id="red">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Multumesc de oferta, deocamdata o sa vina si mama la pachet cu fetele si o sa stea cat am nevoie. Apoi, cand voi avea nevoie, apelez si la voi, nu va faceti griji [:D]

 

Nu stiu inca daca am voie masaj, stiu doar ca tre sa tin gulerul 6 saptamani pana se sudeaza implantul. O sa merg la 2 luni la control si vedem ce imi mai zice dr atunci. Am facut febra musculara marti cand am coborat si urcat 3 etaje [bang]

 

 

[mamica] de [zana] Maraid="red"> 18.01.2007 si [copil]Doraid="red"> 24.03.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, super reactia lui Alex, emotionant! [olala]

Daria cum a reactionat?

 

Eu sunt la lucru, dar d-na dr. a plecat...[:I]id="blue">

 

[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...