Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (150)- Bun venit acasa Cristina!


Recommended Posts

Na, schimbare de planuri, nu am cum sa ma plictisesc[bang] ... Bogdi e cu durere de ureche si tuse din ce in ce mai deasa. Am vorbit cu pediatra si maine dupa-masa mergem la control, pana atunci, Otocalm, Nurofen si Prospan.

Multumesc de urari, eu sunt mai bine, cu nasu inca putin infundat, dar fara acele senzatii de caldura, friguri, etc.

 

Intrebare, sa nu radeti ... cum pisici se scrie dupa-masa? Asa sau impreuna "dupamasa"?

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

 

Alaturi de Cristina (maria_rubi)id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina si eu fac febra musculara uneori cand merg mai mult pe jos... A trecut vara si nu mai am nici un chef de sport. Mi se pare un chin mai nou si sa umblu pe tocuri, cu toate astea ma chinui in fiecare zi [:D]

Mi s-a adunat un munte de haine de calcat si am reusit azi sa dobor abia un sfert din el[alcool]

 

Aradencele alaturi de maria_rubi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci fara intalneala.M-as duce si eu la film,dar Toy Story nu-i place lui Mela.

Cristinaid="red"> si eu zic sa nu-ti faci probleme din cauza fetelor.Ma gandesc ca ai emotii dar ai sa vezi ca totul se rezolva de la sine.

Mihaid="red"> te astept si eu dupa casuta.Pruncii mei acusica pun iar stapanire pe ea [:D].id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen o sa ii placa la Mela ca e 3D si e dublat in limba romana. La fel e si Sherk. Varianta dublata e doar sambata si duminica de la 12 si ceva. Am vazut ca de sapatamana asta au pus si de la 14 Shrek. Noi am fost la Sherk acum 2 saptamani.

La ai mei le place Toy story. Au vazut si 1 si 2.

 

Aradencele alaturi de maria_rubi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.cinemacity.ro/program.php?cinemaId=1808&cat=3&titlu=&zi=03.10

Am gasit si pe site-ul lor programul. POate ii duc si eu duminica la Shrek, ca Toy story 3 Iulia l-a vazut la TM de ziua ei.id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size3">id="red">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand din tot sufletul sa incercati sa vedeti duminica ( in jurul pranzului) in reluare emisiunea Codul lui Oreste pe B1 TV. Eu am vazut-o acum seara si ma simt de parca as fi primit un cadou minunat.

 

Ada eu sunt dispusa de intalnire. La film nu pot sa merg ca Vic nu cred ca are rabdare 2 ore acolo, in rest sunt deschisa la orice propuneri.

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sunt? Iaca inca treaza la 2.30 dimineata, imi e somn dar cum ma pun in pat incep sa ma foiesc, nu pot sta locului si parca niciuna din cele doua pozitii in care pot si am voie sa dorm nu imi place. Pe spate m-am saturat sa tot stau, ca deh, 2 luni in aceeasi pozitie mi-au cam ajuns...iar pe umarul stang nu pot sta prea mult ca incepe sa ma doara muschii (pe umarul drept nu pot dormi ca e ala cu clavicula...) Vezi ce raspuns amplu ti-am dat? Daca tot ai intrebat... [:D]

Acum pe bune, in spital mai dormeam cat de cat, dar cu opioide si somnifer de obicei. Acum gata cu alte medicamente ca nu-mi da voie Voriconazolul. Nici nu imi mai amintesc de cand nu am mai dormit o noapte intreaga cap-coada, cred ca de prin aprilie.

 

Tu, Miha, cum te simti?

Dar tu, Flavia? [:D]

Alina, nu-mi merge PM-ul sa-ti pot raspunde asa ca iti zic aici: Adi nu a apucat sa scoata extrasul inca. Nu stiu daca lucreaza bancile maine...

 

 

 

[mamica] de [zana] Maraid="red"> 18.01.2007 si [copil]Doraid="red"> 24.03.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...