Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen, pacat ca nu o sa vi...... mai ales ca ai fost prima care a raspuns la invitatia mea si erai foarte entuziasmata. Ramane atunci pe alta data, ok?

Fete, deci sunteti cu toate bine-venite si asteptate cu mare drag si nerabdare la mine acasa dupa ora 14. Mai devreme nu pot pt ca am niste probleme familiale de rezolvat. O sa va zic atunci despre ce e vorba. Dar distractia va tine pana tarziu, n-are importanta ora de plecare, poate fi si miezul noptii. Si va mai rog sa nu aduceti nimic cu voi.

Ma intristeaza faptul ca sunt fete care n-au dat nici un semn, mi-ar fi placut sa fim in numar cat de mare mai ales ca nu ne-am mai vazut de-o vara, sigur avem atatea sa ne spunem... in fine, inca mai e timp pana maine.

Va pup si noapte buna.

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, uitasem: cine n-are adresa mea sa-mi spuna si va trimit un sms sau un PM pe DC.

Danielana, nu stiu cum se face dar eu n-am nr tau de mobil. Si sunt sigura ca l-am avut! Voiam de mult sa te sun si mereu uit sa-l cer aici pe forum.

Pupici

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

s-a terminat! cu totul! sunt un om fericit! n-am acid, nici greturi nejustificate, nici regurgitari, nici reflux, nik. doar cateva crampe dar alea trec. dupa 5 sapt de chin, mi-au crescut aripi! sunt alt om! am chef de toate, dar cel mai mult am chef sa dorm! pt ca pot. snur! fara sa ma trezesc de 10 ori in 6h, fara sa ma imbuib de medicamente. respir, deci exist!

 

a fost o experintade-a dreptul eliberatoare - mai putin prima parte cand era sa trag un atac de panica, dar m-au adormit ins ecunda nr2 - si oricat am fostd e suparata pe medic, trebuie sa-i admir profesionalismul. si de-ar fi sa recomand cuiva procedura, o recomand din suflet, dar trebuie nervi pentru ea.

 

azi fu prima zi de scoala a lui bruno. mai este inca. nush cum sunt celelalte fete... dar eu... de cand am ajuns langa scoala...m-a bufnit plansul. bruno nu avea nimic; a recunoscut locul, o parte din copii, chiar incantat as zice. putin retinut, dar nah... alta invatatoare. nu va spun ce sarea camasa pe mine si nu ma dadeam dusa. si cand ma gandesc ca la anul duc 2 de manuta...

 

va pumpizez si ne vedem maine. am doua suprize pentru voi: una delicioasa, si una inedita - ca doar de aia e surpriza:)))

 

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)

Povestea pseudo-nasterii

Povestea nasterii

 

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png

http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bepii cu mare mare placere as fi venit da maine incep de la 16(editez aici ca vad ca dorm in front si am lasat fraza neterminata, asadar maine de la 16 am munca...)......da poate punem de-un pijama party la mine la inceput de ocotmbrie cand e piet in italia. M-am schimbat da stiu, crede-ma ca dupa 4 invitro esuate vad viata altfel si nu-mi mai arde sa scriu ca pe vremuri desi poate n-ar strica......pupe si multumesc ca te-µai gandit la mine

si uite ca tot e 1 septembrie promit ca o sa scriu mai mult (mai ales ca o sa am iar povesti cu copiii din grupul meu, au inceput deja de azi;);)

Ma duc la somn o ora acum la 4 plec iar pupe everybody si enjoy tomorrow

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Tania, tu esti o dulce ca de obicei si abia astept sa ne revedem la tine.[flo][pup]

 

Miri, ma bucur ca ai scapat de chinul indurat in ultimul timp din cauza balonului.[pup]fata curajoasa. Si un buchet mare de [flo] pt mamica de scolar.[pup]

 

Nina, bine ai revenit din vacanta si ma bucur ca a fost asa frumos.[pup]

 

Carmen, imi pare rau ca nu te vad maine. Mi-ar fi placut sa-ti vad burtik si sa mai vorbim.[pup]

 

Bafta copilasilor care azi au inceput scoala.

 

 

 

Acum [gravi] 18+ cu bb mic

 

"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."

Charles Baudelaire id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, of, ce rau imi pare..... s-a nimerit naspa....

Ramane pe alta data si atunci o sa facem in asa fel ca majoritatea sa fie disponibile.

Danielana, yuppyyy, ce bine ca vi!!! Ai grija pe drum. Te astept cu mare nerabdare.

Miri, ce veste super!!! Ma bucur ca esti bine, meritai dupa cate ai tras in ultima vreme. Astept surpriza aia, ce-o fi oare??? Ca aia dulce cred c-am ghicit-o.

Deci Nina vine! Sper ca impreuna cu copilasii. Pupic la fata motzata.

Mihaela vine cu d-ra Monica, yuppyyyyy

Nora, hai si tu, macar putin acolo dupa servici. Pleaseeee.

Ror, de la tine nu aud nimic, esti cumva in vacanta? Da un semn sa stiu ca esti ok.

Anto? halloooo, sunteti acasa? Esti bine tu si copilashii?

Ardeiash, eu tot mai sper intr-un miracol. Sti la ce ma refer.

Carmen, si la tine sper intr-o minune si neprevazutul care a intervenit sa se rezolve. O sa ne lipsesti.

Madi, draga mea, te pup apasat pe tine si pe Domi.

Simonette, mamic cu burtic, nu poti sa te invoiesti ceva mai devreme? Zi si tu lu sefu tau ca ai ceva de rezolvat.....

Of ce-as mai fi vrut sa va am pe toate ca atunci de 8 martie cand eram toate in par pe-aci si palavrageam de mama focului.

Anooo, tu pe unde esti, tot prin tara? Mai vino si tu acasa ca ne e dor de tine!

Bei, ma opresc aci ca am musafiri pe terasa si io stau pe pc.

Hai va pup!

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjour praline dragi,

 

Recunosc, sunt mistret, m-am intors de o saptamana dar nu am apucat sa va scriu inca.

Nu am avut timp decat sa citesc un pic ce ati mai povestit.

 

Tania, esti o scumpa, ca de obicei.

As vrea sa vin si eu la tine, dar nu prea am cum.

Am socrii in vizita si mi-e jena sa-mi pun coada pe spinare, desi tare mi-ar placea, mi-e asa de dor sa va vad pe toate.

Plus, in seara asta e sedinta la scoala copiilor.

Nu stiu, sa vorbesc cu sotul si daca gasesc o solutie, iti dau sms.

Pentru orice eventualitate, trimite-mi adresa pe PM (sau SMS daca mai ai numarul meu), o aveam, dar s-au sters mesajele intre timp.

Oricum, distractie placuta.

 

Pupici la toata cutia, promit sa revin cu vesti si poze proaspete,

 

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

 

Poze 2009

 

Poze 2008

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor

 

mi-i dor de toate.. of ce greu ne mai vedem !

Bepii:[flo][flo][flo] multam fain pt invitatie.. [bang][bang][bang] ca nu pot ajunge..

Ninukule bine-ati venitara!

oana: mi-a facut pofta bepi sa te recitesc.. incercai sa intru pe blogul tau.. insa nu cred ca am retinut adresa .. [alcool]

carmen: ce face bebe?

 

dar ceilalti bbici?

ror: cum e dupa concediu? [:D]

va pup pe toate , toate fara exceptie

 

 

 

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...