Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Miha, as veni si eu la kara, dar din pacate pentru mine au apus zilele alea. Nu de alta dar nu vreau sa-l expun pe bebe la fumul ingrozitor de acolo.

 

Ardeiash, iarta-ma ca pe tine te-am sarit cand am enumerat fetele care nu au venit la Tania. Nu a fost cu intentie. Voi ce mai faceti? Vladut a inceput scoala cu bine?

 

Taniuca, ce zici de o vizita saptamana viitoare? Zi-mi tu in ce zile esti libera si vedem dupa aia. Poate mergem un pic la cumparatur, ce zici? Nino tu te bagi la un shoppinguit cu copii cu tot daca e cazul? Poate chiar in Bruxel ca nu am mai fost de ceva timp.

 

Oana cum e la serviciu acum? Esti multumita de conditii?

 

Va pup si va urez un weekend placut [pup]

 

[gravi]15+

 

Mello motanelul iubitid="Georgia">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

wadda?? miri e pe bune? unde iti fu capu?

hai sa ne traiesti si sa fie bine, si daca supravietuiesti promit ca evaluez si eu ideea de a-l face pe al meu imparatu' rosu cu 3 fete [:D]

pentru moment ma simt asa de bine ca ma gandesc sa ma apuc de marijuana sau ciuperci olandeze. orice sfat experienta in domeniu imi e de mare ajutor [biz]

 

Citat:
si mi-a trecut asa un gand de mandrie la cat de frumoase si elegante pot fi romancele
align="right" id="quote2">

bepii, nu trage concluzii pripite [:D], nu m-ai vazut pe mine

si pe cuvant ca sunt romanca, nici macar dubla cetatenita nu sunt.

 

Vacanta cu Laura in Romaniaid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut ecografia mult asteptata si am aflat ca bebe e................ Lorena [olala] suntem in al noualea cer!!! In rest totul este bine si la locul lui, inimioara am auzit-o pentru prima data. Rorutul mi-a fost alaturi.

 

Rorutule iarta-ma ca din cauza mea ai intarziat la serviciu, dar acum stii ca vei fi nasica de fetita [pup]

 

[gravi]15+

 

Mello motanelul iubitid="Georgia">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pralinutze,

 

Tania, vreau sa-ti multumesc inca o data (desi recunosc ca e cu intarziere [asia]) pentru dupa-amiaza super pe care am petrecu-o la tine. Ne-ai preparat numai papa bun (ciorbita era delicioasa) si nu stiai ce sa ne mai faci ca sa ne simtim bine. Imi cer scuze ca ti-am lasat dezastru in casa [flo] si te [pup] inca o data cu mult drag.

 

Miri, felicitari [flo] pt bebe mic de la burtik si sa ajungi cu bine la termen[pup]. Si merci pt praji bun [pofta].

 

Carmen, si eu ma bucur ca burticile noastre s-au putut vedea si abia astept sa ne spui ce se ascunde in a ta [pup]

 

Miha, te-am admirat si pe tine si pe Moni pt ca erati doua frumoase. Fata te e o adevarata domnisoara si sunt sigura ca vei avea mult de lucru cand vor incepe sa cura pretendentii [:D].

 

Ninet, ce bine iti sta bronzata si ce mari au crescut copii tai. [flo] Sunt niste dulci si si-au imbogatit simtior vocabularul in romana.[:D]

 

Anto, fata ta e o veverita dulce cu niste ochi mari si frumosi. Si in plus e asa cumintica. Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa. [pup]

 

Pt fetele care nu au putut veni un mare [pup] si sper sa ne vedem cat mai curand.

 

Acum [gravi] 20+ cu bb mic [baietel]

 

 

"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."

Charles Baudelaire id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miricel, felicitari ptr nr. 3. Sa ai o sarcina usoara iar bebita sa fie la fel de frumos si sanatos ca fratiorii lui. [pup][flo]

 

Carmen, cum sa ma supar eu asa, ca lasam si servici si tot, numai ca sa aud o inimioara batand. Emotionant, ce sa zic. Eu m-am emotionat si la celulele embrionale si cum sa rezisti cand vezi acolo gagalicea in burtica, miscandu-se, cand vezi cum ii bate inimioara dar mai ales cand i-o auzi.

 

Danyelana, am vazut cateva poze d la Tania. Arati super bine, iti doresc sarcina usoara in continuare iar lui prichindel ii doresc sa creasca mare si cuminte.

....

 

Era sa o uit pe Sandel[alcool]. Sarcina usoara si bebit sanatos[pup]

 

Pupici la burtici si la posesoare [olala]

Ptr restul pralinelor floricele virtuale [flo][flo][flo]si pupici apasati[pup][pup][pup]

 

Ror

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, ce se scrie pe-aci in ultima vreme!!!

Carmen, felicitari!!! Este ceea-ce iti doreai acolo in adancul inimii. Sa fiti sanatoase si sa cresteti frumos fara nici un fel de probleme. Pupici la fete cucuiete.

Cat de venit la mine, daca ai timp miercuri dupa amiaza e ok daca nu, pe saptamana viitoare insa atunci la birou pt ca voi merge atat dimineata cat si dupa-amiaza ca am peste o mie de scrisori de expediat.

La mine a inceput sezonul aglomerat. Toamna e mult de lucru si in paralel avem diferite evenimente. Joi dimineata merg la coafor, dupa amiaza tenis si imediat mergem la teatru, vineri dimineata plecam cu noapte-n cap in Germania la o firma care are "house warming" si care seara se va lasa cu mare bal, sambata inapoi acasa pt ca duminica sa mergem undeva in nordul Belgiei la un raliu 4x4. Weekendul care urmeaza dupa iar inapoi in Germania la alta firma care face acelasi lucru dar acolo stam 2 zile prilej cu care sper sa fac si niste cumparaturi (ador shopingul in Germania) si in sfarsit al treilea weekend avem noi "portile deschise". Intre timp sunt ocupata cu punerea la punct a portilor. Ce mai, bizzy, bizzy, bizzy!!!

Miha, propunerea ta cu un kara imi surade dar daca e sa fie la sfarsitul lui Sept eu tocmai atunci plec in tara, mai precis pe 30 sept si ma intorc pe 9. Mai vorbim pe tema asta. Multa bafta la "buget".

Simona, vezi ca eu chiar vreau sa fac ce ti-am zis la telefon. Mai vorbim pt detalii. Pana atunci pupici mii la fata si la bebe din burtica.

Alra, ai dreptate dar eu vorbeam in general ca doar nu 100% din romance sau orice natie o fi ea poate fi la fel.

Ce-ti mai fac domnisoarele? Sper ca sunt bine, sanatoase si cumintele.

Fete, va pup pe toate si ma duc la treburi.

O zi excelenta va doresc.

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...