Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

ana: bine-ati revenit.. ne e dooooor de voi.. ati aduc o galetusa de aer de ro?

 

antoanela: depsre ce Walking with Dinosaurs e vorba? vlad adora dinosaurii spre "oroarea" mea [:I][alcool]

 

nora: ce misto de surioara ta.. fetita ! [bibe]

 

miha: super felicitari pt cei 15 ani! inseamana ca suntem di-o sama.. ca si noi tot 15 am facut anul asta. sa dea Domnul sa dansam la nunta voastra de aur [:D].. he he .. noi am fost la cosmopolitan sambata asta , am mancat o ciorba de burta super buna si salata de vinete.. [olala].. stefan, patronul... parca ne este pretin deja. este ff dragut //

 

mirikuta: [pup] sa nu mai fii suparici

 

aa sa nu uit .. pt pofticioasele de scris/citit - adica blogherite http://www.rombel.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2561

 

pup la toata l umea fara exceptie .. o sapt usoara si frumoasa

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am re-re-so-so-si-sit!

 

 

am si terminat de facut mancare ca n-aveam nik

maria doarme cat de putin poate ea; azi-noapte s-a culcat la 12 si azi dimineata la 7jumate imi spunea ca nu mai poate dormi[alcool]

 

 

sa trec repede la lucruri serioase

 

 

 

la multi ani, lucica! ne ierti de intarziere....

 

 

felicitari pt baieteii, fetitele si inca-galustele fara sex precizat din burtici! sa va dea dumnezeu sa ajungeti fara batai de cap la termen!

 

 

la multi ani, cretilor[:D]! inca de 5 ori pe-atata impreuna, va dorim! vreau si io poze cu moni c-am auzit ca-i si mai domnisoara...

 

ashea...miri gasit telefonu'. m-a sunat ieri pe mine un politai din aeroport, ca gasisera un tel si era nr meu in el

m-am gandit la miri si oana(uitasem ca oana a plecat de acolo), am sunat si sper ca azi sa aiba mirik telefonu

 

o ai

revin

pupe si dor

 

 

 

 

 

 

ana, mama Mariucai (11.03.2007)

varsta mariei

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, bine ai re-re-sosit! Pupam fetele frumoase.

Ce tare e faza cu telefonul lui Miri, [cool].

 

Nora, felicitari surorii tale pt bebica si tie pentru (viitoarea) nepotica. Ce nume frumoase a ales.

 

[?]Carmita, intrebare, daca esti pe receptie, sau cine mai stie, de unde pot sa cumpar ulei de migdaleid="purple">, din acela pentru masaj contra vergeturilor cand esti gravi (nu e pt mine ci pt o prietena)[?]

 

Ardeiash, e un spactacol bazat pe documentarul cu acelasi nume facut de BBC, foarte frumos si bine realizat. Uite aici site-ul lor. Mai vine in Belgia in mai 2010. Si Victor e pasionat, au invatat la scoala.

 

Eu plec in Romania de joi pana martea viitoare, ne auzim sapt viitoare,

pupici la bombonici,

 

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

 

Poze 2009

 

Poze 2008

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Antoanela23
Miha, Multi ani fericiti in continuare de convietuire cu jumatatea.Unde e resaturantul acela?
align="right" id="quote2">Super WE Antoanela, bravo; nu am stiut de actiunea in Grand Place, caci am fi dat si noi o fuga, doar eral la 2 pasi [:D]; Iata adresa restaurantului http://resto-cosmopolitan.blogspot.com/este si meniul acolo [:D] ; si jur ca nu am luat comision pentru reclama [:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miri, ma bucur ca ti-ai recuperat telefonul. [pup]

 

Miha, "La multi ani" [flo] pt aniversarea voastra si la cat mai multe aniversari fericite. [pup] toata familia.

 

Ana, bine ati revenit pe meleaguri belgiene cu ploaie si vant. Cred ca Mariuca s-a facut si ai mare de cand nu am mai vazut-o si i-a priit in tara. [pup]

 

Nora, felicitari pt bebele mic ce v-a veni curand in familia voastra. [pup][flo]

 

Anto, drum bun spre tara si sa-ti incarci bateriile. Ce as merge si eu ca sa beau un pahar de must. [:D] Apropo de ulei de migdale, poti sa cumperi din farmacie fara nici o problema. [pup]

 

Oana, cum merge la noul loc de munca? Sper ca esti bine. [pup]

 

Pup toata cutia fara exceptii si va doresc o saptamana buna. [pup]

 

Acum [gravi] 21+ cu bb mic [baietel]

 

 

"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."

Charles Baudelaire id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danyelana mercic si reintorc pupicii [pup]; sper ca te simti mai bine [:D]; ce nume o sa aiba bb mic?

 

Antoanela drum bun in tara si mult spor [pup]

 

Miri bine ca ti-ai recuperat telefonul; pe diseara la ZUMBAAAAA [pk] [:D]; ca-mi fu taaaare dor [:D];

 

Anamana vreu si eu sa smotocesc Maria mica; da un semn cand va mai reveniti [:D].

 

Ardeiash felicitari si voua, si la cat mai multi [pup];

 

Fetelor duminica este "dimanche sans voiture" in BRU; daca este frumos vreti sa ne intalnim cu bici, role, etc.? Va fi si pista de ski Etterbeek.

 

http://www.rtbf.be/info/economie/bruxelles-sera-une-nouvelle-fois-sans-voiture-le-dimanche-20-septembre-prochain-137033

 

 

Pupe si o zi buna, M [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana bine ati venit acasa! Mi-a fost tare dor de voi si ma bucur mult, mult de tot ca v-a vazut ieri! Plus ca sunt tare fericita de hainutele Lorenei pe care le-am cumparat si desigur de cadoul de la tine, iti multumim mult[pup]

Mariuca este o dulceata ca intotdeauna, imi vine sa o pap cu fulgi cu tot, ce imi aducea ea hainute, si asta pentru Lorena, si asta pentru Lorena [olala]

 

Anto asa cu ti-a spus Daniela, poti cumpara fara probleme de la farmacie, nu stiu daca in toate farmaciile se gaseste sau cat costa. Eu dau cam 7 euro pe 300 ml sau 10 euro pe 500 ml. Drum bun in Ro [pup] multumim pentr felicitari [flo]

 

Miha felicitari si la cat mai multi ani de convietuire impreuna! Suna bine ce zici tu acolo de restaurantul asta, cred ca daca nu mai aveam greturi deloc mi se facea pofta [:D]

 

 

 

[gravi]16+ [fetita]cu Lorenaid="red">

 

Mello motanelul iubitid="Georgia">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anoooo, bine ai venit acasa! Era timpu sa mai dai si pe-acasa aci in Belgia. Mi-e dor de voi doua. Sper sa ne vedem cat de curand. Cred ca Mariuca a crescut destul sa n-o recunosc.

Miha, calde felicitari cu ocazia a 15 ani de convietuire. Va doresc sa fiti sanatosi, fericiti si impliniti alaturi de draga si frumoasa Monica.

Anto, drum bun catre casa si distractie placuta. O sa te urmez si eu cat de curand. Abia astept!

Miri, multumesc din suflet pt ajutor. M-am bucurat de prezenta ta mai ales ca am sporovait cate-n luna si-n stele. Ma bucur ca ti-ai gasit mobilul si sper sa-ti fie de invatatura pe viitor.

Nora, felicitari pt viitoarea nepotica. E mare bucurie venirea pe lume a unui copil. Ii doresc sorei tale multa sanatate si toate cele bune. Frumos nume i-ati gasit.

Morgane, tu nu ne mai zici nimic? Ce mai faci, cum ai petrecut ziua de nastere? Pupici tie si Biancai.

Fete, cele care calatoriti in weekend, va recomand cu caldura sa vizitati oraselul Cochem in Germania. Se afla pe valea Mozelei mai sus de Bernkastel. Este la fel de frumos ca Bernkastel daca nu si mai. Superb!

Mai aveam sa va mai povestesc dar ma striga Swa sa plecam la cumparaturi.

Va pup pe toate si va doresc tot ce va doriti si voi.

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

da, mai fetelor, belea mare tel. dar l-am recuperat. o zi cam tarziu caci... am apucats a iau altul nou. aporpos daca sunteti interesate cumva de un tel nokia, laut la 80 de euro, io-l dau la 60 ca l-am folosit 2 zile si afost incarcat o dat:))

 

ano, bine-ati venit acasa! era si cazul sa va adunati de pe drumuri, greierasilor:)) ati petrecut toata vara:) e cazul sa va amintiti de vremuri reci:) glumesc! va pregatiti de gradinita? iuhuuuuuuuuu! sunteti mari! ia sa spui cand aveti vreme de vizite. pacat ca ati ratat ziua lui eric ca fu o distractie de nebuni pe astia micii:)

 

bepii, cu mare placere, dupa cum spuneam. si aseara am ajuns foarte bine datorita lui swa ca m-a ajutat harta:)

 

morgane, intr-adevar, de ce nu mai zici nik de tine?

 

anto, de la farmacie, de la bodyshop. ideea e sa nu fie cu uleiuri esentiale. sa fie pur natur. sa-ti incarci bateriile cu spor in tara:)

 

miha, noi felicitarile le-am facut in avans. pacat duminica n-am avut de pe ce suna sa le improspatez:) sa fie la cat mai multi si cat mai calzi si tandri! cat derespre resto... e grozava ideea pt aniversarea lui domnu' sot. deja il vad cu ochii mintii cum saliveaza gramada pe ciorba de burta:))) cu zumba.... inca astept sa revina acasa colocatarul. cred ca fu o zi neagra azi. n-a sunat, n-a dat semne de viata....

 

ardeiash, sa fiti fericiti inca un secol de-acum impreuna. ati trecut si voi prin multe, dar uite ca asta v-a ajutat sa va iubiti si mai mult:)

 

danyela, cum merge? mai bine? te mai pui pe picioare? hai, curaj, acum incepe partea frumoasa:)

 

nina! ai adus micii si gata, ai tacut. sa fii mama sanatoasa, ca i-am halit pe toti:) la gramada. fura dliciosi si pliz nu ma uita nici data viitoare. si apropos, cum e la PISCINA????

 

ror, liniste rau la anvers... taci si faci? ce mai contopesti tu pe-acolo?:)) te pregatesti de aniversare sau nu te trage inima?

 

madi, inca un pic inca un pic si veti fi niste rasfatate in casa noua si cu bunica langa voi! superb! va tin pumnii sa s eintample repede, bine si sa va placa la nebunie acolo!

 

oanooooooooooooooooo! tot ziek ziek? sarac' de tine, dupa ce ca esti mic si carliontsat, te-ai mai si imbolnavit... mama lor de virushi pacatosi! hai, trece, si cand o sa fii bine de tot, te astept in vizita:))

 

nora, as e, cand ne astptam mai putin, atunci ne scoate Dumnezeu in cale minuni! sa va bucurati de raza asta de lumina ce o aduce micul bebe si sa va ajute sa treceti mai usor peste necazuri. aveti la cesa priviti inainte! sa fie intrun ceas bun!

 

fug, s-a trezit bruno, sacha intoarce casa pe dos. mi-e foame, ca de altfel in fiecare clipa de viata, chiar si cand visez mi-e foame:))))

 

 

 

 

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... [am] 9+

Povestea pseudo-nasterii

Povestea nasterii

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...