Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Salutare!Eu sunt pentru film....am intrat si eu sa vad ce si cum si pare dragutz.Filmul se numeste"Fame" , este o comedie muzicala....si-mi place!La mine daca e cu muzica si dans e perfect[:D]Deci,cine mai vine????Haide-ti fetele la film!!!Vorba Mihaelei,filmul ca filmul, dar distractia de dinainte conteaza cel mai tare....aaa,pardon,si kebabul de dupa[:D]

Gata,ma bag la un film....deci eu spun prezent!

Va pupicesc pe obrajori si o duminica frumoasa va doresc!

 

Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asa fetele, mergeti la film ca n-o sa va para rau! E f frumos, am vazut la tv cu ceva timp in urma niste comentarii si secvente din el. Ce-as fi mers si eu ...... dar atunci sunt inca in tara.

Scumpi, bine-ai venit acasa!!! Ai ceva poze sa ne arati si noua? Cred ca Sebastian e un adevarat flacau si a invatat multe lucruri intre timp. Pupici la baiatu frumos.

Ano, voiam si eu sa vad pozele cu Mariuca dar nu stiu de unde sa le iau. Imi dai si mie un link pe offline? Acu suntem la birou ocupati cu portile deschise dar diseara pot sa le vad in liniste acasa.

Morgane, vad ca viata te incearca in ultima vreme cu fel de fel de probleme dar tu nu trebuie sa te lasi doborata. Asa cum ai facut si pana acum, fruntea sus, ridica-te din tarana, scutura-te de praf, puneti un zambet pe fata, iesi in lume si arata-le cat esti de puternica si frumoasa. Cu totii avem urcusuri si coborasuri. Nu putem cobori la nesfarsit. Deci e vremea sa urci si sigur vei reusi. Multa bafta in tot ceea ce faci si pupici tie si Biancai.

Acu ma duc la treaba. Va doresc o duminica superba si va pup pe toate cu mult drag.

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele,

 

 

Miha, Carmen, Ana, Nina, Mady va multumesc din inima pt. telefoane, pt. urarile frumoase, va pup dulceeeee tareee

 

Am avut o zi f. frumoasa, am fost in Breda, am hoinarit pe stradute, am cascat ochii prin magazine, Sebastian s-a comportat super chiar si fara somnul de dupa-amiaza, pe seara am fost la restaurant, mancarea delicioasa( am o burtaaaa [:D])

 

Poze din vacanta am sa pun maine ca acum sunt franta, aaa, va multumesc mult pt. urarile de bun-venit [pup] dulce

 

papa somn usor tuturor

 

 

Sebastian, baietelul nostru iubit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani, mamico! e cam tarziu sa-ti spun sa te bucuri de ziua de azi,d a ruite, poate ai parte d eo aniversare ca i povesti si sarbatoresti si sarbatoesti trei zile si trei nopti ca in basmele romanesti:) sa fii iubita si fericita! ca doar la asa cavaler ca sebastian... greu sa nu fie asa!

 

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... [am] 11+

Povestea pseudo-nasterii

Povestea nasterii

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...