Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

haloooooooo, ano, mersi de intrbare,muncim. am promis c anu mai fac suplimentare in iulie... dar maine ma duc un pic in ziua libera. io-s cu amandoi micii pe cap. am fost cel putin saptamana asta. de marti merge bruno iar la stagiu, dar in vilvoorde, ca nu echip sa fac naveta in leuven in fiecare zi:) mi se tocesc cauciucurile:))) s-apoi in 3 merge iar la mechelen ca l-am inscris de multicel. o cafea? poti veni si tu la mine nu numa io la tine:))) anto, e de bine. splimentare inseamna bani in plyus, zile la concediu. ma bucur ca victor e fericit in stagiu, asa mai respii si tu. abia astept sa vina tanti din concediu sa-l duc pe sacha ca-mi zboara casa, morman de haine de calcat, nu ot face nik de ei daca nu-s sincronizati. si vreau si io anutsa ca nora, dar trebuie sa mai rabd un pic:) da smne cand esti liber, ma invit la o cafea:))) ori inainte, ori dupa vacanta voastra da rnu sapt care vine:) DANIELANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaa! la multi ani! ce sa-t urez altceva decat ceea ce ai si ce traiesti acum din plin? cred ca debordezi de fericire! si asa si trebuie! sa fii mereu iubit si rasfatata de baietii tai! si e bebe mik care zic io ca e baiat:) ror... ce ne zici? miho... te rasfeti maica, te rasfeti! las ca meriti! ma enervezi numa ca esti slaba:) poate teprinde inima albastra si te dai la inghetata:))))))))) mah, va scriu cocambata pe canapea, nu vaz ce scriu, dar scriu. si inainte sa masgalesc porcarii, va las si va urez de noapte buna:) miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url] http://m3.lilypie.com/qNubp1.png http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mda, stiam eu ca am uitat ceva, of, greu cu batranetile astea, maica, [alcool]. Simonette, felicitari pentru bebe-el, o sa fi mamica de trei muschetari, [cool]. Sarcina usoara in continuare, nastere usoara si numai bucurii. Rorutz , daca pui de un cozonacel in cuptor, iti tin pumnii si-ti urez bafta, sa iasa cum iti doresti, pupici multi. Mirik, naspa ca trebe sa bati atata drum pt stagiu. Al nostru e in Diegem, destul de aproape de serv, dar de cand cu lucrarile astea in fata la Nato, e aglomerat peste tot. Am retinut, iti dau semn pt o cafeluta cand sunt libera. Carmita, drum bun la intoarcere si sa-ti fie de bine vacanta. Ana , e fff cald in Rom, dar daca acolo ai unde sta undeva mai racorel, merita sa mergeti, sa zburde fata la aer curat. Mey, eu nu-s prea zdravana, tot cumpar toale de vara la copii si iaca vara, nu e. Vor purta la mare cateva si restul...la anul, daca le mai vin, altfel sunt bune de cadou ca avem si neimbracate . pupic, somn usor si weekend placut, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/Aprilie_Mai2009?authkey=Gv1sRgCJG8u-rn26ON_QE#5332101033044380162"]Poze 2009[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, papuselor[pup]! Am ajuns acasa, Slava Domnului! Suntem bine, la Legoland a fost tare frumos, drumul lung si obositor, prin Austria ne-a prins o vijelie de credeam ca o sa zburam cu masina cu tot (am vazut acu' de dimineata ceva la TV despre asta), iar in Germania au fost ambuteiaje cumplite. In fine, a trecut totul. Romanica m-a dezamagit inca o data...nimic nou... Va pup pe toate si mai revin, tre sa pun casa la punct p-aici[pup]! A, La multi ani, Daniela, muuuuuulta sanatate si bebe sanatos si fericit[s]! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela: la multi ani.. multa fericire si sanatate.. si bb super ultra sanatos si inteligent Nora: bine ati revenit ! no,, ce vv-a placut la legoland cel mai mult? ANo;; cum iti spusei si tie : deja sunteti mai bine ..asta e super de super Antoanela merci mult . si voua sa va traiasca copilasii ror : ce mai faci? totul e ok? fete .. am intrat sa va dau , celor cu copkilasi si amatoare de parcuri de distractie... o lista aproape completa de parcuri de distractie din europa ;; [:D] http://linkcity.express.be/fr/parcs-d-attractions pupici la toata l umea si we placut s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi, Va multumesc pt urarile adresate atat de ziua mea cat si pt nunta.[pup][pup] Sunteti niste dragute si ma bucur sa va am alaturi.[flo] Nunta a fost superba, m-am simtit minunat desi toata saptamana imi fusese tare rau si m stresam deja. Cred ca si de la caldura se trage pt ca in tara e insuportabil de cald. Dar in dimineata nuntii nu am mai avut nimic, m-am simtit bine, am fost zambitoare si vesela ca mamei ii venea greu sa creada ca mi-au trecut starile de rau. Dupa nunta am fost cu copiii si fratele meu la mare, o saptamana. Ne-am simtit bine, briza marii a facut caldura mai suportabila iar copiilor le-a placut. Una peste alta chiar le-a placut Romania copiilor desi eu ca aveam dubii si s-au simtit bine cu noi in vacanta. Acum sunt la mama lor iar eu profit ca sa ma odihnesc cat mai mult (in tara de la caldura aveam impresia ca nu ma odihnesc bine) si sa incerc sa pun casa puin la punct. Maine mergem sa vedem samburelul ca a trecut deja o luna de la ultima vizita.[olala] Va pup pe toate si mai revin cu detalii si poze.[pup][pup] Acum [gravi] 11+ cu bb mic "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antoanela [pup] ; mai este putintel pana la concediu [:D] ; pana atunci, iti urez sa treaca zilele cat mai repede; Nora bine ati reveint! Va doresc reacomodare rapida, caci dupa vizita intensa in RO cred ca ai senzacia ca ai stat 2 luni [:D]; si ....cat mai putine e-mailuri in imbox-ule de la birou [:D]; Anamana ati plecat sau nu pana la urma in RO? MULTUMESC tare mult pentru oferta de sambata, va sunt recunoscatoare, si mii de scuze ca am refuzat-o.....dar eram in oras la shopping (singurul de care am avut pare la reducerile astea) si pe deasupra mai sunt si la cura [:D]; de, profit de ocazie caci sotul nu este acasa, sa nu mai gateasca seara de mori langa aragaz! prietena mea a luat 4 kg in 8 zile, numai din ceea ce a gatit Doru + bere [:D], era disperata [:D] la plecare ; [pup] [pup] Danyelana bine ai revenit si odihna placuta; ma bucur ca totul a fost minunat si va doresc amandorura numai bucurii [pup]; Ardeiash mercic de link [pup]; Mirikutz dragutz, daca ai drum prin zona mea seara, baga un tir; daca nu, ne vedem la zumba [:D] ; eu voi merge si la tura de dinainte, sau poate la step si apoi zumba [:D] ; [pup] Deci, dupa cum spuneam, sun singurica de vineri seara; sambata a fost bine la shopping, deci nu prea stiu ce masura sa imi mai cumpar [;)] , dar duminica am smotruit toata casa de la 9 dim. pana la 10.30 seara ! cu tot tacamul, respectiv tocuri, geamuri, aplice, parchet in 4 labe, rocada lucruri intre camerele care au fost ocupate de musafiri, etc [:-@] ; in sfarsit acum totul sclipeste si ma pot relaxa...[:D] nici urma ca au trecut musafiri pe la noi [:D]; Acum program de voie[:D]. Gata,inapoi la treaba [:)]; pup cutia,M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit praline, N-am mai dat pe-aci dar am o scuza; am fost intr-o scurta vacanta prin sudul Angliei apoi mi-a venit baiatul ieri si normal ca imi petrec vremea cu el. In vacanta a fost bine, nu pot spune "f bine" pt ca au mai avut loc mici peripetii, am mai nimerit si cateva "showers" pe drum, dar una peste alta e bine ca ne-am intors teferi acasa. Am vizitat Londra (superb oras!), Windsor, Stonhendge, am traversat superbe parcuri nationale, am ajuns pana in Wales unde am avut ocazia sa stau de vorba in pub-uri cu localnicii care sunt renumiti pt ospitalitatea lor si usurinta cu care intra in vorba cu strainii. Pt cine este interesat, acum e momentul de mers in Anglia pt ca e f ieftin pt cei care au euro deoarece pound-ul lor este aproape egal cu euro. Danielana, desi e cu mare intarziere iti doresc cu ocazia zilei de nastere multa sanatate, sa fi fericita, implinita si iubita iar curand sa ti in brate un bebe frumos, sanatos , mancacios si dormicios. La multi ani!!! [floare3][floare3][floare3] De asemenea va doresc "Casa de piatra", sa traiti in fericire si armonie si sa va iubiti la fel toata viata. [flo][flo][flo] Mihaela, deci esti singurica ... [;)] asa ca profita de ocazie din plin si mergi la shopping si fa ce ti-ai dorit sa faci de mult dar n-ai avut timp. Daca ai timp treci si pe la mine, poate iesim pe undeva la o cafea sau chiar la cumparaturi. Carmen, m-as bucura daca ai veni pe la mine, mai ales ca de mult timp tot incercam sa ne vedem. Cam pe vineri voi fi libera pt ca joi dupa amiaza pleaca Denis sper Romania. Ce zici? Ana, ce face Mariuca i-au trecut bubitele? Pe unde sunteti acu, ati plecat sper Ro? Miri, pai daca Bruno incepe iar stagiul la Mechelen poate de data asta reusim sa ne vedem, ce zici? Macar asa scurt sa-i vad pe baieti si sa schimbam cateva vorbe. Ror, de cand ma tot tin sa ajung si eu in Antwerp si iata ca soldurile sunt pe terminate iar eu nu mi-am gasit o zi sa trag o fuga sa te si vad cu ocazia asta. Dar tot o sa vin pana la urma! Pana la prima intalnire iti doresc din toata inima sa-ti reuseasca ce ti-ai propus. Gata, ma opresc aici ca trebuie sa pregatesc ceva de mancare. Va pup pe toate pralinele, celor aflate in vacanta le doresc in continuare zile frumoase si fericite iar celor care sunt acasa de asemenea. Hai ca nu-i chiar asa de rea vremea pe-aci pe la noi. Decat canicula mai bine racoarea de la noi. [pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele! miha: cu placere, sa-ti fie de folos! ma.. daca e o dieta usoara da-ne-o si noua [:D] multa putere, rabdare si bafta la ea Nina: voi ce mai faceti? toate cele bune? cum ii mai e lui alexutu? Bepii: bine-ai revenit! cum a fost la Windsor? Ror: hai-de Ror.. [8D] Carmen,Simonette: ce fac samburicii? Danielana: super.. ma bucur mult pt tine .. sa ne dai de veste cum afli noutati.. poze cand vedem? [:D] pentru fetele care sunt la bucuresti.. aveti grija ca primarul oprescu a pus interdictii prin parcuri.. http://www.rombel.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2435 [bang][bang][bang] pup pe cele ne/mentionate si pe toata lumea s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ardeiash
buna fetele! miha: cu placere, sa-ti fie de folos! ma.. daca e o dieta usoara da-ne-o si noua [:D] multa putere, rabdare si bafta la ea ....
Ardeiash legat de dieta, eu nu sunt adepta lor, caci tot timpul te priveaza de ceva; dar pentru ca Doru nu mai este acasa sa gateasca minunatii seara, am decis sa tin totusi ceva de dezintoxicare, dupa o luna de musafiri, gratare seara, deserturi si beri la greu [:D]; si m-am hotarat la Scardale http://lowcarblisa.tripod.com/id18.html , care mi se pare mie ca acopera o gama foarte variata de alimente si nu te infometeaza. Enjoy [:D] . Pupe tuturor [pup] [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...