Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 54


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin
Stiu Raluci ca am mai discutat despre apa, dar am ramas fixata pe ideea ca trebuie sa o fierb[:-@][:D], ca si biberoanele[:D] nu iti mai zic cuscra [zz] ca mi-e clar ca l-ai dat pe bubu la alta don'soara Ma uitam acum la nestle pe site si nu gasesc ce caut[alcool].....am primit la BE 2 cutiute de lapte gata facut (precum cutiutele cu suc), cu cereale si vanilie, de 250ml. A baut fimea tot biberonul in 2 min[olala][olala].As fi vrut sa-i cumpar sa-i mai dau asa ziua, innainte de nani......O sa il caut in supermarket Eu am zis mai devreme NOAPTE BUNA, da n-am plecat la somn[:D]....internetu-i de vina[:D]! [mamica] fericita de [url="http://picasaweb.google.com/home"][copil]ranjita delicioasa [/url] Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145097"]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q"]Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!![/url]
Am primit si noi la concurs la fel. Din cate stiu eu se gasesc in kaufland. Costa 8 lei 2 cutiute (parca?). Eu nu i le-am dat lui fi-mea. O sa i le dau la un moment dat. Le pastrez pt greva foamei. Dana, mama lu' Pinky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angi, Lumi_C bine ati venit. Mihai este mai bine, febra nu mai are deloc, nu mai stranuta asa de des, dar in schimb cred ca rosu in gat mai avem ca il vad cum se stramba cand mananca mancare si nimereste cate o bucatica mai mare si nu a fost blenduita cum trebuie. Ce a aparut nou e ca ma doare si pe mine de ieri gantul trebuie sa vb cu dr sa vad ce imi da si mie, sunt cu botnita la gura ca mi-e frica sa nu ii dau din nou la Mihai , mai ales ca el e, cred, spre vindecare. ALI mama lui MIHAI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana.n Mihai inca nu m-a lovit dar in schimb cand nu ii convine ceva daca e in brata ma trage de par sau daca sta in fund se tranteste cu capul ba de carucior ( de spatar) ba de pat , sau cand mai vrea sa atraga atentia mai face asta. Dar vazand ca nu il bag in seama cand face asa ceva nu prea mai face, inainte cand il certam se radea se uita la mine si poc isi mai dadea una. ALI mama lui MIHAI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doream sa intreb fetele care au pisici/motani, cum s-au obisnuit cu copiii. Eu am un motan de 8 ani care nu a primit prea bine noul membru al familiei. Stiu ca pisicile sunt mai ok din punctul asta de vedere, dar motanii? Ramonika, cum se intelege Ruxi cu Vladut? Angi mami de bebe Ana Maria (03.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...