Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recomandari Delta Dunarii


Recommended Posts

Salutare, Pe 10 oct ne casatorim [nunta]; apoi urmeaza cum este si normal luna de miere! As vrea sa o petrecem in Delta Dunarii deoarece nu am mai fost niciodata iar sotului ii place foarte mult sa pescuiasca! Cine a fost in Delta poate imi recomanda un loc de cazare cat de cat decent pentru petrecerea a 4 zile de miere [:D]. Nici nu ma gandesc la Hotel de 5 stele insa o pensiune care sa dispuna de conditii elementare de igena (preferabil grup sanitar in camera). Un coleg mi-a recomandat Mila23, spune sa merg la plesneala ca sigur gasesc acolo; insa nu prea m-as risca! Sunt deschisa la orice sfat si recomadare de locuri frumoase in Delta Dunarii. As vrea ca o zi sa fac o miniexcursie pe canalele si lacurile din zona iar in alte 1-2 zile sotul va pescui iar eu voi rade de el cand prinde cate un exemplar de acvariu si se agita ca si cum ar fi prins monstrul adancurilor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi am fost de 1 Mai la H. Egreta din Dunavatul de Jos, am fost f multumiti, se ajunge usor, cu masina, pe o sosea asfaltata de curand. Eu zic ca totusi sunt cateva zile "de miere", nu merge sa le petreceti in orice conditii (de igiena, mai ales). Si mancarea la restaurant ni s-a parut f ok; tot ei asigura si plimbarea pe canale cu salupa rapida. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ajuns la Sulina in 2001. Nu exista nici un hotel si nici o pensiune, asa ca nu pot sa stiu situatia actuala. Am stat insa destul de bine intr-un apartament in bloc, m-am ferit de gazdele de la case caci imi era frica de dushul din butoi si toaletele din fundul curtii. Ceea ce ne-a placut cel mai mult in Sulina a fost plaja, la 2.5 km de oras, totusi - imensa, apa curata, calda, putin adinca, nisip fin. Si foarte putina lume in luna august. Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai e chiar asa la Sulina- e plin de pensiuni- dar nu toate ofera mancare -insa sunt restaurante. In ac. perioada a anului...degeaba vb. noi de plaja frumoasa ca nu prea va puteti bucura de ea. Recomand restaurantul Marea Neagra... am mancat niste produse pescaresti yamyyy...am vazut ceva pensiuni... ce-mi vine in cap e pensiunea Alga pe care am si vizitat-o... super... e Alga 1 si Alga 2...nu mai stiu pe care din ele am vazut-o...pe cea mai aproape de mare...super draguta... sa stii ca si particularii au acum conditii f. decente... nicidecum dus la butoi in fundul curtii... da cautare pe google pensiunea Alga...si de acolo mai poti ochi diverse...noi am inchiriat un nene cu o barca cu motor si am vazut destul de multe .Preturile sunt destul de mari dar astea sunt- nu mergi mereu in delta [:D]despre alte locatii -stiam candva de Crisan- un hotelnu ii mai retin numele eram studenta atunci dar acum mi se pare ca e de mai mult de 3 stele... era ok cu vreo 11 ani in urma. In rest...nu cunosc. Zile de miere frumoase!!! Oriunde in delta le-ati petrece! [flo] Dany [mamica][copil]Stefan-Ioan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...