Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (11)


Recommended Posts

[flo]Morning trupa, oriunde te-ai afla!

 

Poftiti, doamnele mele, la un mic dejun, caci avem de toate: [cafea][cafea][cafea], ceai, lapte, capucino, ciocolata calda, fresh-uri pe alese si nelipsita [papica][papica][papica] proaspata si buna!

 

Melodia de azi este adusa de pe plaiuri romanesti, desi nu pare [olala]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=4JytwcCLdsc[/tube]

 

Deci, Mihiid="red">, eu votez pentru "albastru" la "nr.4", cum zici tu.[:D] [flo] FELICITARILE mele, in orice caz, ca aveti curajul sa il faceti si pe al patrulea. Si eu, daca nu s-ar fi hotarat sa vina asa de tarziu barza la mine si n-as fi fost asa batrana acuma, tot la 4 copii ma opream. [:)]

 

Gabiid="red">, unde-i mama oaza aia de rasfat si huzur, plina de bulbuci, ca vreau si eu??? [pofta] Pe litoralul romanesc, cumva???

 

Dianaid="red">, mi-am aruncat si eu un ochi curios peste pozele tale si-am observat ca ai niste copii extraordinar de frumosi, veseli si ... pufosi! ... Iar Timotei cred ca va avea parul ondulat, caci si la Raducu asa au inceput sa se formeze creturile, cu varfuri rebele intoarse ca la coada de ratoi, in prima faza. [olala]

 

Lauraid="red">, unde mergi la bulgari??? La Nisipuri sau la Albena??? ... Ai mai fost acolo, sau anul asta-i pentru prima data??? Eu va urez amandurora (si tie, si Gabitei) sa aveti un concediu minunat, cu mult soare, multa distractie si odihna cat incape!

 

Claudia,id="blue"> Laura (Gongy)id="red">, voi nu mai ziceti nimica??? Ce faceti in WE???

 

V-am tzucurit dulshe shi apasat pra toate! [olala] (am zis bine???)id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor io era sa dau coltul [:I] am luat un virus ceva de la lucru si am bolit 2 zile, Doamne fereste asa ceva numai in timpul sarcinii am patit [:D][:I], Deci Mihi iubita eu zic ca e fetita pe care o asteptati de mult,asta sa va bage la cheltuiala sa cumparati totul nou ca ..............vine printesa in familie [pup].

Laurico am criedzut ca ce-ai pierdut ieri la concertul Madonnei, concediu placut iti doriesc la Marea Neagra la halalt mal al ei [pup]

Dorino multam de ospitalitate [pup] mei acolo in poze mai e si Diana si Gabirus,o prietena de-a mea (cea cu ochii albastrii nu-s io [:D],numai nemtii mei sotul si Andi au ochi albastri [:I]) Mihi,Aida,Laurelu mai sunt prin poze si in rest cunoscutii mei.

Gabelu ma bucur ca a iesit bine zacusca, tot n-am priceput ce s-a intamplat cu prima portie [:I] eu vreau sa fac azi zuchini umplut cu carne si sos, eu nu cred ca pot manca dar ptr restul familiei, nu am mancat numai o budinca de 2 zile si putin piuree [alcool].

Diana intru sa o vad si eu pe Timi voastra.

Va tzuc pa toace.

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua insorita!

 

Mihi, hai spune-le acuma, ca se emotioneaza doamnele si vor sa stie ce ascunzi in burtica [olala]

 

Pisicuta, mergem la Venus, Hotel Sunquest. Piscina aia pica la fix, in caz de apa rece in mare, huzurim la piscina [beach]

 

Laura, concediu placut si tie, sa ne aduci poze sa vedem cu e marea putin mai la Sud.

 

Clau, nici eu nu pricep ce s-a intamplat cu zacusca mea. Ti-am zis, a fost blestemata de la inceput, si-a bagat nu-stiu-cine coada. Pana la zacusca aia ghinionista nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva!

 

No, ma duc sa continui cu bagaje, cumparaturi si alte diverse pregatiri.

 

Pupaturi la tot neamu'! [pup]

 

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetele

claudia sanatate draguta sa te faci bn repede!da' rau iti face germanica asta[:D]ntz ntz ntz

pisicuta,ms frumos de aprecieri. timo chiar e un pic cu carlionti, in primavara l-am tuns ca avea parutzu mai lung si avea si ineluse,dar acu m-am hotarat sa ii las iara peste iarna sa creasca.acu nu stiu unde mai am pozici cu el carliontat dar daca gasesc va anunt:)in schimb am nepotica tot de varsta lui creaaaaaatza rau si-mi vine sa o manc[:D]

concediu placut laura si gabi.sa ne reauzim cu bn la intoarcere[:)]

mihi eu zic ca e fetita[fetita]

mor de caldura[q].avem si noi planuit in we sa fugim pan la surduc da'io stiu daca ne iese.....

[pup]su noapte buna

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning fete banatene, oriunde v-ati afla!

 

Micul dejun este gata, doamnele mele, asa ca va invit sa serviti [cafea][cafea][cafea], ceai, laptic, ciocolata calda, capucino, fresh-uri pe alese si [papica][papica][papica] proaspata si apetisanta!

 

[tube]

[/tube]

 

Eu am inceput saptamana cu somul pe teava, tot asa vad ca o si inchei ... desi azi-noapte am dormit foarte bine! Sa fie, totusi, lenea de vina??? [:I] Asa ca azi imi injectez cafeaua direct in vena, caci altfel nu mai scap!

 

Gabiid="red">, arata foarte bine hotelul si, intr-adevar, acea piscina este un remediu foarte potrivit impotriva marii reci. Noi am avut mare noroc in 2007, cand am fost la mare din 1 septembrie, sa gasim apa super-calda (cred ca avea in jur de 25-26 grd.C) in schimb vremea afara a fost groaznica! [bang] Abia am prins 4 ture de plaja si alea trase de par, caci stateam mai mult de ambitie la malul marii, mai imbracati, mai in costume de baie, pana ne gonea ploaia in hotel.[:-@] Eu sper ca la voi sa fie toate in parametri optimi si sa gasiti si apa calda si vreme superba![olala][pk]

 

Clauditaid="red">, ce patisi, mamicule??? Iti pica Germanica greu la stomacel??? [pup] sa treaca! Si sa sti, ca oricat m-as uita la pozele alea, eu tot albastri iti vad ochii! [alcool] Te pomenesti ca oi fi daltonista!!! [bang]

 

As mai scrie eu multe, dar asa o soamna am pe mine, ca-i musai sa fug sa-mi fac o intravenoasa cu cofeina forte!

 

[pup] fetele si-un WE minunat va doresc, desi vremea-i cam gri pe afara! [:-@]!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...ai ghicit...ai ghicit...treci la loc fi fericit...parca asa era cantecul...

 

clau vb pe mess ce si cum cu doftoriile...

 

 

va pup pe toate...autentice sau adoptate ...de banat...[pup]

 

mihi...20+

 

 

ceata lui pitzigoi

 

 

"Viata este pretioasa, ai grija de ea. Viata este iubire, bucura-te de ea. Viata este tristete,

invinge-o. Viata este viata, apar-o." Tereza de Calcutta

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala][olala][bum][bis][bis] bravo Mihi io is happy ca stiu ca precis si voi sunteti [pup]

Diana nu-mi pica defel bine [:-@] dar na asta e, I can live with that ce fras sa fac,dar nu-mi place deloc aici :(((((((((((, mumosi rau copilasii tai, am vazut si pe Timi frumusica si mamica cu fluturasi prin par [:D].

Dorino nu-i bai,atata bai sa fie, tre sa fim abile ptr altceva in viata [:)], multam de tratatie, vreau si eu la mare [q] anul asta nu stiu daca o vad, mai avem o sapt de co in sept, tragem o fuguta pana in Italia, poate de acolo si la mare otzara,om vedea cum o fi vremea.

bag si eu o dedicatiune faina :

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=5rda2-tz0Xw&feature=related[/tube]

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihi
...ai ghicit...ai ghicit...treci la loc fi fericit...parca asa era cantecul...ceata lui pitzigoi"Viata este pretioasa, ai grija de ea. Viata este iubire, bucura-te de ea. Viata este tristete, invinge-o. Viata este viata, apar-o." Tereza de Calcutta
align="right" id="quote2">[bang][bang][bang] Mihiiiiid="red">, cine a ghicit??? Fetele cu rozul, sau eu cu albastrul??? [alcool] ... ca n-am inteles! Sa se ia in considerare, va rog, faptul ca intravenoasa ori nu si-a facut inca efectul, ori a fost subdozata, da???? [batcap]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)! Povestea unui LICURICIid="red">"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">Clubul miorlaitorilorZiua Pisoiasilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele[flo][pup]

mihi cred ca noi cu fetita am ghicit[bibe][:D]felicitari.cred ca sunteti super fericiti.o sa fie o iubita si o razfatata intre 3 cavaleri[olala]

pisicuta mai i-a o doza [alcool][:D]servici usor!

claudia draga de tine,multa sanatate si rabdare cu germanica!

vremea asta gri am impresia ca nu tine mult....nu stiu de ce am o presimtire ca azi iara vor fi vreo 35 de grade cu tot cu ploaia de azi noapte si azi dimi[bang].da io nu ma supar de data asta ca altfel adoi we-ului meu planuit.

va doresc o zi faina tuturor

claudia ms de aprecieri![pup]

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...