Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (11)


Recommended Posts

[flo]Felicitari, Mihiid="red"> pentru drapelul roz![pk][pk][pk] Sper sa nu se schimbe intre timp! [:)]...

 

Dianaid="red">, sa sti ca si eu stau cu dintzii la gard si fac haba-haba [popa] sa se schimbe vremea afara, caci vroiam sa scoatem pisoii la o scalda, maine, la Mako si daca nu se suceste vremea ... ciuciu-muciu balaceala! [q]

 

Ete, ca am marit doza de [cafea] si... minune: functioneeeeeeeez![bis][bis][bis]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

na ai gatat wodoo, pardon [:I] haba-haba,raportati starea vremii, aici nu vreti sa stiti, bate un vant de te ia pe sus, si cum io is mai subnutrita de felul meu ma abtin azi sa ies pe-afara [:D], nu de alta dar ma duce vantul asta pana la Romanica mea [:I]

Dorino la Mako e super si noua ne place, din pacate anul asta nu am ajuns [q], vroiam si la Gyula cateva zile, dar na socotelile de acasa nu bas pusca cu cele pe teren, deci noi am ghicit sic,sic, Mihi va avea fetita mult visata, asta daca nu minteste aparatul [alcool]

Gabi tu pe unde umblii azi?

Laurelu nu stiu ce pana mea face, Laurica e la mare la bulgari, Claudia nu stiu ce mai face,umblati bitangi fetelor!!!!!!!!!!![:D] eu lucrez la culinario la ceva retete [:-@].

see ja later girls [pup]

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei Clau, a functionat habba-habba ca s-o facut toropeala pana dupamasa. [hot]

 

Io toata ziua cu pregatiri, am bifat cam tot pe lista, asa ca mai fac sandwichurile ptr drum si gata.

 

Dar te-ai dus la medic cu viroza ta?

 

Merci de urarile de vacanta si va pupez pe toate! Ne revedem peste o saptamana [pup][pup][pup] Sa fiti cuminti, dragelor!

 

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabelu drum bun si have fun [pup]

Dau o cafa si fug la treburi :

 

[cafea][cafea][cafea]

 

 

barbatii din casa merg azi in Stuttgart la meci de fotbal, eu ii duc la gara si apoi imi fac de cap, merg la shoping,profit daca tot is la oras [:I], dupa masa lucrez si azi si maine :(((, mancare am facut ieri,asa ca azi nu-mi sparg capul,la medic nu m-am dus [alcool] o fi bine,o fi rau, inca ma mai supara stomacelu, dar nu-l mai bag in seama [:D]

Un we fain va doresc, tzuc pra toace.

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning fete banatence, oriunde v-ati afla!

 

Poftiti la [cafea][cafea][cafea], ceiut, capucino, ciocolata calda, laptic, fresh-uri pe alese si la un mic dejun [papica][papica][papica] copios, ca-i luni si trebuie sa pasim cu dreptul in noua saptamana!

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=TC70ZbFHz-8&feature=PlayList&p=F99A312E0780C303&playnext=1&playnext_from=PL&index=6[/tube]

 

Claudiaid="red">, am facut haba-haba de pomana, ca desi vremea s-a indreptat aproape miraculos, eu am avut sambata o migrena sinistra pe fondul instalarii lui "Ros-Imparat" la palat, asa ca ciuciu Mako! [q][q][q]

 

Gabi, Lauraid="red">, concediu placut si vreme frumoasa!

 

Gongyid="red">, mai zi si tu ceva, ca de mult nu ne-ai mai bagat in seama! Ce face Maya cea frumoasa???

 

Dianaid="red">, voi ce ati facut in WE-ul asta! Ati fost la strand???

 

Mihiid="red">, cum au primit baietii vestea cea mare, ca nu ne-ai zis???

 

V-am tzucurit pra toate, dulshe si apasat![pup]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele

sper ca ati avut un inceput de saptamana linistit[:D]

noi am fost in we la surduc, afost super, am luat doar printesa,ca sa nu avem prea multe griji si cum timo e mai sensibil, a fost mai sigur asa.sambata a fost cald si fain.duminica adio plaja dar desi innorat tot am tras o baie zdravana, plimbat cu barca la greu, tocana la ceaun,etc.superb si revigorant.astfel am sarbatorit 6 ani de la casatorie[:I].in compania unor prieteni minunati.

pisicuta imi pare rau ca n-ati mai fo la balaceala ,sper ca azi deja te simti mai bn.

claudia esti fresh?ti-a trecut "raul de germanica"?sper ca te simti si tu mai bn deja.

[pup]la toate si concediu fain la calatoare!

am pus poze din we la semnatura

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning trupa, orunde te-ai afla!

 

Eu, ca martea: adormita de serviciu, fara chef, fara elan, doar cu-n somn adanc infipt in vena! Asa, pe bojbacaite, v-am pregatit micul dejun, dupa care ma voi intoarce la soamnele mele! Asadar, poftiti la [cafea][cafea][cafea], ceai, capucino, ciocolata calda, laptic, fresh de toate felurile, plus [papica][papica][papica] proaspata si buna!

 

[tube]

[/tube]

 

...Dintr-o ceata de voinici am ramas doar noi pe aici, in speta eu, Claudia si Diana.[alcool]

 

Zici c-a fost fain la Surduc, Dianaid="red">??? Ma bucur nespus! Si cand am mai auzit si de mancare la ceaun ... [pofta] iaaaami, gandul la asa delicatesa mi-a incitat fiecare papila gustativa![pofta][pofta][pofta]

 

Claudiaid="red">, tu ce-ai mai facut???

 

Nu stiu ce sa va mai zic, ca mi-a adormit inspiratia intre timp, asa ca me'c la soamne ... sau sa lucru ... nu mai stiu exact, ca mi-a adormit si inteligenta intre timp [batcap]...id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

Buna gimineatza fecilii!

 

Mey io mis tot cu treburi si cu plimbari cu Maya mea prin oras.

Mai tot timpul cand mis libera de la munca incerc sa mi-o petrec cu Maya cat mai mult,sa o scot sa ne distram sa ne jucam...ca mai is 2 saptamani si incepem gradinita [:D][:D] adica anul 1 de STUDENTA DE GRADI [:D][:D][:D]

Nici nu-mi vine sa cred cand a trecut timpul asta...si pe 19 septembrie puiutza mea o sa faca 3 anisori [olala][olala][olala][olala] parca ieri umblam cu ea prin parc in carucior...schimbam pe pampersi...si cate si mai cate si uite domne' din 15 o sa facem gentutza de gradinita.

Hmmm devin prea melancolica si o iau pe aratura [bang]

 

Io cu munca,Clau la fel.....pe Maya am mai dus-o si la sat unde ii place denuma ca is multi copii,animalutze...are spatiu de joaca,sta de dimineata pana se insereaza afara si cand ii sa o puna mami la somn pica franta ca abia isi mai termina lapticul...i-l da mami mai mult in somn [:D]

Duminica am fost cu ea la Mall si m-am cadorisit cu neshte balerini di chielii super faini la reducere [;)] pe bubulina am lasat-o la Kids Land unde si-o facut de cap....

 

Claudiaid="red"> te simti mai bine?

Ce mai face Andi,Deni? Nici pe mess n-am mai intrat din lipsa de timp da maine mama pleaca cu Maya la sat si poate am olecutza de timp dupa ora 21 si poate ne auzim. [pup]

 

Dorinutzaid="red"> iti revenisi din somn?

Vad ca le hranesti bine pe fete ceea ce e super....ca iote io nu mai am timp de pregatit de-ale gurii din lipsa de timp [:I]

 

Gabi si Lauricaid="red"> is la balaceala...ce le pasa...concediu placut in continuare [pup]

 

Diaid="red"> draga mea va doresc ani multi de acum incolo si fericiti impreuna si sa va bucurati de cele 2 [comoara]-ri ale voastre.

Am vazut si pozele voastre de la Surduc...ma bucur ca v-ati distrat...cel mic a vrut sa ramana fara voi?

Dar uitandu-ma la pozele tale mai facut sa [pofta][pofta][pofta][pofta] balesc pe tastatura cu friptur astaid="size3">id="maroon"> mai ales ca inca nu am mancat micul dejun.[pofta][pofta][pofta]

 

No fetilii merg sa fac olecutza de curatenie [curat] [vase] dupa care ma pregatesc de munca din nou [:D]

O zi cat mai frumoasa si o toamna suuuper!

 

 

 

[copil]Varsta Maya Maria (19.09.2006)[copil]
id="red">id="size2">

[zana]Povestea zanei Maya Maria[zana]
id="red">id="size2">

[foto]Poze cu noi[foto]
id="red">id="size2">

 

 

[ruga]Povestea unui licuriciid="size2">id="black">[ruga]

 

[tv]Filmulete cu noiid="size2">id="black">[tv]

 

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"id="red">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda uitai sa va dau si io o cafaid="size3">id="maroon"> asta in special pentru Dorinaid="red"> care tre sa sa trezeasca sa presteze la servici [:D] si o gustarica receid="size3">id="green">

 

Acu am plecat ca bocane unu' in pereti si asa s-o mai speriat Maya [:(!][:(!][:(!][:(!]

 

 

 

[copil]Varsta Maya Maria (19.09.2006)[copil]
id="red">id="size2">

[zana]Povestea zanei Maya Maria[zana]
id="red">id="size2">

[foto]Poze cu noi[foto]
id="red">id="size2">

 

 

[ruga]Povestea unui licuriciid="size2">id="black">[ruga]

 

[tv]Filmulete cu noiid="size2">id="black">[tv]

 

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"id="red">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi girls si eu cu treburi zilnic, acu nu de mult am ajuns acasa, de doua zile tot hoinaresc, dupa masa is la lucru, acu de dim am pregatit mancarica : gulash cu macaroane si varza calita, apoi am facut si eu ceva haba.haba cu parul meu [alcool] am vrut neaparat sa scap de negru,asa ca am incercat ieri operatiunea decolorare, nu vreti sa stiti cum caut afara, azi am luat ceva rosu rubin [alcool] si is curioasa cum o iesit, acu ii inca ud si nu-mi dau seama [bang] vai de steaua mea,daca nu iese uniform il fac iara inchis [q].

Diana vazut gratarelul ce a dat-o pe spate pe Laurel si cand auzi si io de mancaruri la ceaun m-o luat cu dureri de stomac [:D] ati inchiriat acolo ceva, la Surduc ma refer?

Gabelu e la mare, asa ca e motivata [:D]

Laurelule zici ca intra Maya in primul an de studentie [:D][:D][:D] lasa sa vezi ce fain o sa fie,n-o sa mai vrea acasa, ai vazut albumul to the end? no hau ca poate vb pe mess, eu la 8 ajung azi de la munca,asa ca poate ne auzim sweety.

Dorina gata leneveala, iara ai primit de lucru? ce fac ai tai copilasi in vacanta,sta cineva cu ei?

o zi faina sa aveti, va [pup] pra toace.

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...