Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV-281


fivoase

Recommended Posts

Bruni nu stiu ce sa zic,cel mai bine sa suni dr.si poate mergi sa te vada.Ai grija de tine [pup] mai Amzulica tu esti de groaza,stii? [pup] Alexis si eu zic tot la fel,2 daca vrei gemeni si 3 daca vrei [bibe][bibe][bibe]. mult noroc [pup] Morena tin pumnii.[ruga][ruga] noapte buna si sa visati frumos daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu zic ca 2 blasto sunt suficienti, si nu e vorba ca nu ne-ar sta bine impingand carutul cu tripleti, dar mai exista riscuri suplimentare la sarcina multipla, cu cat sunt mai multi cu atat sansele de a pierde sunt mai mari, asa ca Alexis fii cuminte si mergi pe mana doctorului, stie el ce face Bruni, vreau sa vad beta,stiu un caz similar cu al tau si tipa era gravida.Doamne ajuta!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! Am nevoie de un sfat! Sunt in z8 de stimulare si din pacate de 3 zile sunt racita.Am incercat cu sucuri naturale si ceai dar nu este nici o ameliorare!Oare am voie sa iau medicamente?Poate a mai fost cineva in sitiatia mea in timpul simularii si ma poate ajuta cu un sfat [pup]multumesc mult!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teoretic, ai putea sa inghiti tot ce are voie o gravida: Oscillococinum, Paracetamol simplu 1 g /zi daca ai febra, ser fiziologic sau Pinosol pt nas; dropsuri Dr mom sau Propolis+C pt gat, pt tuse siropuri naturale (Stodal zic eu) si cred ca in timpul stimularii ai mai putea sa iei Aspirina Bayer eff+C (e contraindicata in sarcina), DAR cel mi bine ar fi sa intrebi medicul cu care faci FIV. Mult noroc si sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor. Morena hai cu beta fffffff mare. Cami normal ca merg pe mana doctorului dar ca nu vreau sa se piarda al treilea.Ne-a zis ieri ca daca sant toti trei ffff buni nu-i pune pe toti unul il congelam dar daca unul este asa si asa ii pune pe toti trei. Iti dai seama ca nu vreau sa risc mai bine incerc inca o data. dar sper sa nu fie nevoie. Va pup fetelor ma duc sa-mi beau cafeaua cu sotziorul meu ca este mai agitat ca mine. Se poarta de parca as fi deja gravida [bang] Sper ca peste 2 saptamani sa-i dau vestea pe care o asteptam de vreo 5 ani. Pupici Morena sa dea D-zeu sa fii graviduta si sa stea cuminti vreo noua luni[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

petruta ti am raspuns si dincolo.. mie dr mi a zis ca pot lua orice pana la punctie..nu dupa et! morena sa ti ajute d zeu sa se intample minunea! alexis bafta draga mea.. eu ma simt in continuare rau, am fost dimi la beta, dar in continuare am hemoragie cu cheaguri.. ma dor ovarele f tare.. am rezultatele de urgenta la 12..in cazul asta ma rog sa fie negativ sa nu fie alte complicatii.. dupa rezultat sun medicul si ma prezint de urgenta la el.. [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...