Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (17)


Fiv_Sb

Recommended Posts

felicitari bonsai...din toata inima felicitari..asi vrea sa te intreb in a cata zi ti-ai facut testul din urina? sau ai facut beta?mie mi-a zis dr i sa il fac dupa 14 zile..dar eu l-asi face mai repede..dar nu stiu cand ...azi sunt in ziua 7 si nu prea ma mai doare nimic..putin , din cand in cand burta ..dar eu vreau sa fac testul ala odata ca de beta nu ma pot apropia ca rezultatul vine prea tz si pana atunci (5 zile)voi sti si din test pupici la fete..oria cum te mai simti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mona, abia azi in ziua 13... (cifra asta ma urmareste... cand m-am nascut am avut bratara cu 13 la mana, m-am maritat pe 13 sep, la punctie cand ieseam din cabinet era ceasul 13.13...[:D]) de la ET s-a pozitivat binisor un Surecheck, c-am vrut sa vad si eu cum arata ticalosul asta cu 2 dungi rosii pe el! Ultimul test facut l-am rupt bucati de nervi, chiar inainte de beta de sambata![poc] Simptome am doar dureri de ovare, ceva intepaturi in uter, Nospa-ul si utrogestanul au devenit lege! Mai degraba plec fara lenjerie de corp decat fara medicamente de acasa![:I][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor luptatoarelor de pe acest forum pt urari!!! sper sa fie" molipsitor "ceea ce am eu si oria! monaramona,testul l-am facut la 14 zile nu mai repede,dar am simtit ca e "ceva"mai altfel ca de obicei,ca m-am ales cu o candida foarte incapatanata,care m-a chinuit vreo 8 zile,de-mi ieseau si ochii din cap! [gravi] 4 +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonsai - felicitari!!!!! sa fie bine,sa ai o sarcina usoara si multa sanatate. ORIA - ce "ochi " ai ...da,nu prea sunt in apele mele dar am crezut ca nu ma vede nimeni...poate au fost prea multe naspa si acum nu prea mai am curaj sa ma bucur...trebuie sa redevin optimista ca de nu ,cred, ca nu ma mai primiti pe la voi..[:D] va pup!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...