Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (17)


Fiv_Sb

Recommended Posts

buna, fetelor, abia m-am intors din weekend si am recuperat tot ce ati scris zilele astea....va tin pumnii sa ne auda Dumnezeu si sa avem bebelusi frumosi si sanatosi dupa ce isi baga dr. I mana :)) mona, cu ce ai facut stimularea? misspii, nu inteleg cele 6 inj cu diph 3.75...toate odata? oria, cunosc senzatia, eu am avut in august o intarziere de 8 zile si ma comportam de parca eram deja gravi si urma sa nasc a doua zi:)...asta si dupa ce in z6 imi facusem un bhcg negativ ....am trecut prin niste stari atunci si dezamagirea, ca acum cred ca voi sufla si in iaurt..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aaa...ok,m-am linistit..mie mi-a ramas putin dureros la pipait si intarit locul unde am facut diph...si deja imi era groasa de inca 5 inj similare..cu toate ca la injectare a fost ok...am mai citit pe aici si am vazut ca e o problema comuna.. eu sapt asta astept uratii....dupa care va trebui sa imi fac eco sa nu am cumva vreun chistulet...va pup si va urez sa aveti o saptamana usoara si plina de speranta!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lola ..pai tu numai 1 faci de 3,75 si pe urma incepi in burtica ..nu?asa ca nu te speria ca nu toata lumea face la fel si nu toare reactionam la fel..despre mine nu mai am rabdare..incerc sa imi iau gandul ,dar am asteptat prea multe luni clipa asta si acum ca se apropie am emotii(mai mult cu faza cu vezica )cum scria si oria ''ca lasa dare'' nu stiu cum voi rezista sau mai bine zis cum voi reactiona ..dar sper sa fie bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mona, la mine a fost o conjunctura complet aiurea, aparusera niste "minuni" care l-au retinut pe drI. Ceea, ce sper ca nu patesti si tu, eu recunosc, am ceva pacate, meritam sa sufar "olecutica"![:D] Asa ca te rog sa mergi cu inima impacata sa iei copii acasa, vrei sa umple laboratorul Polisano de plansete dupa mami?!?[cusca]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misspii nu vorbi de funie in casa spanzarutului! Mai am 7 zile de stat ca pe ace si mi-as face azi un test. Si maine, si poimaine si tot asa...[zid] "Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara doamnelor .Tuturor fetelor, care posteaza pe acest forum ,va doresc din suflet ceea ce va doriti si voi. Oria sa auzim de bine peste 7 zile.TE rog sa-mi spui dupa ET ai mai consumat ceaiul de cretisoara? Am inceput sa beau si ieu pentru ca in oct. ma programez la FET. Cu drag Myha.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...