Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (17)


Fiv_Sb

Recommended Posts

Rasisa, eu iau femoston in fiecare luna vreo 16 zile pentru ca altfel nu imi vine cm-ul cum trebuie. Sau deloc. Si nu sunt gretoase deloc, eu una ma simt de parca nu iau nimic. Cat despre utrogestan intravaginal, e neplacut ca na, se intampla sa mai si curga din el, dar nu iti da nicio alta stare administrat asa. In plus, am inteles ca sunt utrogestan si de 200. Voi ati gasit? Azi incep si eu sa caut, ca e mai usor doar cu cate un ovul odata. Oria, draga, data trecuta la FIV am avut 27 de ovocite, deci acum ma declar foarte multumita ca nu am asa multe. Si sunt de-a dreptul fericita ca pentru prima oara dupa stimulare nu am facut hiperstimulare... Data trecuta eram cu burta cam ca o gravida in luna a 5-a si, vorba ta, inainte aveam doar patratele...[:D] Eu o tai la birou, nu vreau sa stau sa astept telefonul si nici prea mari calitati de bucatarit nu am, asa ca mai bine ma duc in vizita sa imi stresez colegii.[colegi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, n-am maiscris demult pentru ca nu am avut nimic nou. Imi vine sa mor de ciuda ca nu reusesc sa merg mai departe din cauza unui nenorocit de tricomonas de care nu mai reusesc sa scap. Dr. I mi-a zis ca atunci cand totul este curat si bine sa revin la Sibiu. Oricum va doresc tuturor mult, mult noroc, sa vi se indeplineasca visul si sa aveti IN BRATE puiutii pe care ii doriti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna fete dragi, oria, raisa, daria va astept cu beta maaaaare. oanacnt buna productie de oua. Ai aflat cand ai ET? ... ca sa-ti facem galerie. [b]IVANOVAAMA[b] infectia cu tricomonas se trateaza la Sovata. Se fac irigatii locale cu apa din lac si alte proceduri. in locul tau as incerca si varianta asta daca tratamentele medicamentoase nu dau roade. Mai ales ca statiunea ii recunoscuta international pentru rezultatele bune in tratarea afectiunilor ginecologice. Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost la SB si incep de azi cu Puregon,ma duc martea viitoare din nou ,poate stabileste si punctia.sa vedem ce va fi... La sfarsitul controlului a venit si dr M si se tot baga in discutie ,a fost destul de ridicol mai ales ca eu am fost la dr.M La voi a mai participat la control sau disutie si alt medic??? Intrebam ceva si raspundea ea peste dr.I.A fost tare enervant si suparator,nu am spus ce aveam de spus si a trebuit sa trimit e-mail cu toate intrebarile,binenteles dr I (un dragut si un domn) a raspuns repede .asta este ...vedem martea viitore , a zis ca poate stabileste si punctia si ca ovarul arata super OK. sper sa fac si eu macar 18 ca avem precedent[:D].Felicitari!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult deeva73. este ingrozitor sa vrei sa faci ceva si sa nu poti dintr-un anumit motiv. eu nu pot merge mai departe in lupta pentru un bebe din aceasta cauza. ma simt ingrozitor mai ales ca timpul trece necrutator si ma apropii de 41 ani.va pup pe toate si sa de DD sa aveti bebelusii pe care vi-i doriti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...