Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cristina22
vinete? vinete? sunt mama lor!! Ai mei coc intr-o veselie[:D] Simi-trebuie sa incepi sa mananci.Carnita de pui fiarta, cu morcoi fierti, orez.Yamiii[pofta]
Exact asta am mancat ieri. Piept de pui fiert cu morcov si orez. A fost tare bun la gust insa nu va spun de revolutia in intestine de dupa. Marius, zisasi de bilanturi? Off..eu maine ma apuc de ele. Colegele mele is inaintate, numai eu am ramas in urma cu lucrul. Consecinta unei saptamani libere. Revin cu niste poze colorate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu trebuie sa iau vinete pt pusla congelator, e printre primele locuri la preferintele culinare ale Giuliei [8D] , sarmalele ramaan numero uno [alcool]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala] asta da colt de Rai, in culori de curcubeu [bis]

Siminel, cum esti azi ? [pup][pup]

Care pe unde umblati ?

Noi aseara am fost la Patria in parc si ne-am intalnit cu Gabi si Lili [pk]

Iar azi mandra va incepe cursul nr 2 de inot , iar eu am oleaca cu nervii ca nu sunt eu cea care o duce, ci dadaca, si taman de la orele 16,00 asa ca nu stiu daca va fi sau nu coma de oboseli si de drum [8D]

Mariusid="blue">, in cat timp s-a obisnuit catelusa voastra de plush sa faca pipisikk afara sau macar intr-un loc predestinat ? [bang]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Secretul este sa o duceti voi la locul predestinat cand se trezeste sau afara direct. De la o vreme se obisnuieste asa dar nu-ti bate capul mai scapa si acum pe gresie daca uitam de ea. Insa e usor de curatat la noi este multa gresie mai putin in camere unde avem podea laminata.

 

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / Video

Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de intrebare. Am rezistat eroic la munca, intre bilanturi, insa le-am dat de capat. Tot mai am, ca am facut azi numai 1/3 din ele. In 2-3 zile trebuie sa le termin.

Vreau ploaie, dar fara vijelii. Acasa este infernal de cald. Pare mai cald ca si afara.

E prima zi in care se vede o imbunatatire a starii de sanatate, dupa 6 zile de boala. Imi repet in fiecare zi ca am sa fiu foarte atenta la ce mananc. Vreti sa va zic ce-am mancat pt prima oara la tara si mi-a declansat tot raul? Sos de usturoi cu cartofi piure. Recunosc ca am mancat doar sa golesc farfuria, insa ce chin a fost dupa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q] ati vrut ploaie [q][q][q]

nu va ajunge la toamna ? [q][q][q]

 

Si buna dimineata, pe asa o ploaie racoritoare.

Mey, daca tine mult va bat [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooooooooooooooof [q]

Musai sa va bat, da` merg in urma sa vad cine a vrut ploaie [:D]

 

Merci de incurajari Marius cu cutulake [:D] Deci la un moment dat probabil posibil [:D][:D][:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...