Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

noah, Doamne iarta-ma, da' pe pagina 2 am ajuns??

 

Gabi-nu-ti bate capu'.Te gandesti ca e sistemul din RO, tragi aer in piept si mergi mai departe[:D]

 

Noi suntem mereu pe fuga.Ieri am plecat la 5 de acasa si am venit la 10 pm.[:D]

 

Voi? Cum sunteti?

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daria-who's oxy??[:D] Sunt tare draguti. Te pomenesti ca-s frati si tin legatura[:D]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io`st la birou, lovita de alergie [bang]

Giulia e ocupata toata saptamana cu mersul la inot [pk] Deja merge singura juma` de bazin [bis]

 

Gabi, made in Ro si asta [xx(]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oradeni, stiti cumva daca se fac undeva in Oradea saltele la comanda (dimensiuni atipice)? Multam anticipat de raspunsuri![flo]

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni-am si dat telefoane.Stiu ca ai mei si-au luat in dormitor o saltea mai "atipica"[:D], lungimea mai mica de 2 m, dar au luat-o de gata.De facut la comanda nu am auzit.

 

Pe unde ati fost ieri pe furtuna?

Noi am fost acasa si cu toate ca aveam musafiri, am lasat toate roletele jos[:D]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi.

 

Moni, este un magazin pe 6 martie, daca ajung pe acolo eu intreb cu mare drag (undeva langa maicateresa)

 

Cris, in Lotus cautand produse de igiena si infrumusetare catei [:D]

Si din categoria ne-au murit toti neuronii:

stam in masina si asteptam sa putem iesi [alcool][:D]

la care Giulia ... dar dc nu parcam jos unde nu ploua ?! [olala]

Deci va dati seama ca noi am uitat de parcarea subterana [:D] Se vede ca merg des pe acolo, da ? [8D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri pe furtuna am fost in casa, fara curent, si cand mi s-a descarcat si laptopul, si s-a mai potolit un pic ploaia, ne-am pus echipament anti-ploaie, si am iesit afara[:D]

Am fost pana la master, acolo in fata scolii era apa pana-n genunchi, Lili a fost in extaz, abia am bagat-o inapoi in casa[pk] Ne-am distrat de minune.

Cat despre CAS: curierul lor e un magar mincinos si lenes, dar intr-un final mi-am recuperat cardul de la ei. Totusi nu am inteles, de ce mi s-a cerut decizie de impozitare pe 2004, ca mai nou fara asta nu au vrut sa-mi ia cererea... ma rog, am rezolvat-o si pe asta, dar pt mine si Lili am solicitat adeverinta provizorie, am zis ca nu vreau card, ca nu am de gand sa mai imi tocesc nervii din cauza lor.

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

poze noiid="red"> poze si mai noi

poze cele mai noi

Povestea nasterii: Lili si Robert

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi-care e procedura acum?Anul trecut am depus cerere, adeverinta angajator si cred ca si o taxa.Asta pt adeverinta provizorie.Pt card de ce e nevoie.Da' pt adeverinta?

Mersi

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu au nici o taxa, e gratuit.

Ai nevoie de adeverinta speciala de CAS, cerere tip (se descarca de pe site-ul lor) si copie CI. Cica vine curierul cu cardul in termen de max. 5-7 zile lucratoare. (sa nu-i crezi, pt unii vine, pt altii nu, daca nu te gaseste acasa, tb sa mergi la lotus la diverta dupa card) deci e mai sigur sa ceri adeverinta provizorie, chiar daca o fac in 2 ore, dar o ridici personal, si nu te rogi de un curier.

Aceeasi acte tb si pentru una, si pt alta, doar ca adeverinta e gata mai repede, si e mai sigura, mai ales daca nu ai timp si nervi de pierdut.

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

poze noiid="red"> poze si mai noi

poze cele mai noi

Povestea nasterii: Lili si Robert

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...