Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

CRIS, DARIA [pup] multumesc de raspunsurile legate de saltele! Am gasit un magazin online care in cateva zile iti si livreaza acasa si cica face orice marimi.

 

GABI, eu tot citesc dar nu inteleg despre ce card e vorba. Cardul ala de sanatate care se foloseste si in strainatate si care e valabil doar 6 luni?

 

Si la noi in Santandrei s-a luat curentul ieri pe furtuna si n-am avut nici apa nici nimic, bine ca a venit in vreo 2 ore... Aici n-a fost chiar asa rupere de nori cum am auzit ca a fost in Oradea, adica a tunat si a fulgerat mult, dar cantitatea de ploaie n-a fost asa mare.

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daaa, e cardul acela pt strainatate.

 

Danamiha, ai vreo preferinta? Ma refer marca, pret, etc? Ca treninguri gasesti cam peste tot, dar depinde cam ce-ti doresti, si pana la ce suma vrei sa te intinzi.

Insa daca ai copil slab cu picoiare luuungi... spor la cautari dar sa n-ai mari sperante...[bang] Daria stie cam despre ce vorbesc[:D]

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

poze noiid="red"> poze si mai noi

poze cele mai noi

Povestea nasterii: Lili si Robert

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi-mersi[asia][asia]

M-ai destupat la minte[asia]

 

Dana-io as incerca si la intersport (cred ca asa se cheama acela din lotus).Au reduceri.Oricum, spor la cautari.

 

Moni-asa a plouat, ca apa a maturat zgura de pe terenul de tenis.[:D]In sfarsit, am venit si noi acasa, dupa tenis, cu incaltamintea curata[:D]

 

Maine e vineri[pk][pk][pk]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marius, ala e foc de tabara ?[pk]

Imi plac pozele cu voi toi, steti asa de frumosi [olala]

 

Mnoah va place frigu` ? [q][bang]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
http://family.webshots.com/album/574038068hgyzweLa gramada ca sunt obosit nu am rabdare sa le filtrez
align="right" id="quote2">Multumesc!Vad eu bine, v-ati intalnit cu admin. Mirela&Florin??? [flo]Ce frumos!Am sa rasfoiesc mai bine pozele cand ajung acasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acasa si am revazut pe indelete pozele.

Minunate locuri. Am fost o singura data in Moldova in zona manastirilor si am ramas cu o impresie foarte buna. Poate cea mai frumoasa calatorie din viata mea.

Marius - ce s-au lungit fetele tale, ai cu ce te mandri!

Vad ca a fost o intalnire DC pe-acolo, frumos de tot. Am remarcat si insignele DC. A meritat sa faceti drumul pana acolo.

Focul de tabara a fost imens - n-am mai vazut asa ceva. Ei, ce cadre minunate faceam si eu pe-acolo.

 

Ma duc sa ma uit la pozele printate din 2001. Atunci am fost prin Moldova. Pacat ca atunci nu aveam aparat foto digital sa fac poze cu nemiluita. Acum am, dar nu mai plec in excursii.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...