Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

DARIA, e o frumusete de fata si imi place de mor parul ei, mai ales in ultimele poze! Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!

 

AVETI CAREVA DRUM PRIN ALESD PE LA MELANIA, SAPTAMANILE ASTEA? M-a rugat cineva sa iau niste pantofiori, am si poza, daca nu o sa merg eu candva, imi pare rau ca n-am stiut mai devreme, ca noi am fost pe acolo acum vreo 2 sapt.

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi la 10 am revenit in oras si am zbughit-o la servici, acum am facut o pauza de 5 min sa va citesc, dar revin spre seara.

 

Giulia, eu te felicit si cu o zi inainte, si cu o zi dupa, ca asa-i filmul. La multi ani, printesa!

De asemenea vreau sa va multumesc pentru mesajele de pe PM, adresate Mariei, mai am ceva poze din weekend, dar sunt pe aparat deocamdata.

Marius, probabil ramane pe maine seara, cand ies de la servici. Dar mai vorbim despre asta. Daca ai alt program, gasim o alta zi.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi-ce-a zis Maria de tort?

A mai primit cadouri?[:)]

Ai o nepotica mare si frumoasa[pup]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tortul s-a mancat in absenta ei...Ea tocmai s-a culcat cand am ajuns noi si nu mai era de tinut, dupa ce l-am purtat o ora si ceva pe drum. In plus de asta au mai venit ceva musafiri, ca si bunica-sa era sarbatorita si s-a servit atunci.

I-am luat o jucarioara (o masina telefon)+ niste banuti la plic, sa-i ia mama ei ce-i trebuie. E asa de dificil sa gasesti cadouri pt. un an si jumatate. Spre exemplu, i-am gasit o carticica f frumoasa cu animalele de la ferma, insa i-o dau mai tarziu, pt ca acum are tendinta sa rupa paginile, desi ii place foarte mult sa-i povestesti din carti. Bineinteles, ca la tara, m-a preferat pe mine dintre toti cei prezenti, cu toate ca acolo erau toti bunicii si era rasfatata casei. De-abia scapam sa merg pana la baie, trebuia sa ma furisez sa nu ma vada ca "evadez".

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SIMI, carticele din acelea cu animale domestice sau salbatice se gasesc si cartonate, exista de la editura Crisan sau mai sunt la magazinul de copii My Kids din Iosia, de pe str. Erofte Grigore, mie tare imi place magazinul ca au lucruri ieftine. Si cu Luca am aceeasi problema ca rupe paginile, astea cartonate sunt super.

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci ne vedem vineriid="red"> ? [pk]

 

Moni, si-n piata Rogerius este un tip care aduce pantofiori Melania. Noi drum incolo nu avem (sper[8D]).

 

Azi am terminat al doilea curs intensiv de inot.

Giulia inoata juma` de bazin [pk]

Sa vedem ce facem mai departe.

 

Intrebare: umblati la Palatul copiilor la ceva activitai ???

Imi dati va rog detelii [flo][flo][flo]

 

Mercedes, n-ati ajuns ?! ...

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, carticele cartonate are, insa si pe acelea le-a rupt. Are o forta in maini...

 

Uitai sa va zic, am fost la Obi si mi-am luat un Pleiospilos nelii

Chiar asa, vineri la 17.30, haideti la Carnaval:

http://www.adevarul.ro/articole/oradea-parcarea-independentei-inchisa-de-carnavalul-florilor.html

 

Din cate imi dau eu seama, carele alegorice vor parca in centru, in parcarea de pe Independentei (pe malul Crisului), aproape de Statuia lui Mihai Eminescu. Acolo ne putem vedea.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DARIA, ideea era sa fie preturile din fabrica, oare tipul din piata pune adaos mare? Ca asa, ea spunea ca a gasit si in Constanta da e cam 50% adaos [alcool] Felicitari inotatoarei!![pk]

 

SIMI, ce faina e floarea!!!

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi-io iara zic ca-i "ciudata" [:D]floarea ta.

Va anunt daca aparem si noi la intalnirea de vineri.Am doi barbati de care depind[8D]!

 

Moni-ce face Luca cel frumos?

 

Daria-azi de la 10 se va face curs de creatie, continuarea celui de luna trecuta.

Felicitari Giuliei!

 

O zi faina de VARAid="yellow">!!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata .

Moni, da, preturi super bune, mereu de aici cumpar. Si am trimis si eu la fetele DC din alte parti [:D]

Cris, da-da, multumim de urare [bis]

 

Sunt pe aici si azi ...

 

pies: Marius, ne-ai vazut aseara ??? [8D] Eram ... 6 fete [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...