Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

mai, toata lumea doarme-n front...si in mijlocul saptamanii[alcool]

 

Ce faceti? Cum sunteti?

Sunteti setati pe dulceturi, conserve, muraturi???

Eu numai asta aud in jurul meu[:D]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu asta aud, pacat ca nu-mi ofera nimeni, ca eu nu refuz [:D]

Sunt acasa [pk] imediat ne punem la nani, adica eu sigur[8D] dupa care mergem seara la orasel la pictura.

 

Mercedes, reusim sa mergem azi, insa va asteptam data viitoare si pe voi [flo]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRIS, multumesc de intrebarea legata de Luca, ce sa fac, e un mare strengar, patruleaza toata ziua, cand e prin casa are vesnic in mana cate ceva, ori sandaluta lui, ori cheile de la casa sau masina, ori piaptanul lui taica-sau, pe care le cara te miri pe unde, de nu le mai gasim. Si vorbeste non-stop, pe limba lui bineinteles, dar e asa dulce, oare e un semn ca va fi vorbaret si cand va vorbi pe limba noastra? Ca mie tare mi-ar placea sa am copil vorbaret [:D] Si cand mancam ceva, chiar daca e satul, vine la noi si se linge pe bot si face mniammmm, mniammm, de iti sta mancarea in gat, nu se lasa pana nu ii dam si lui[olala] Cam asta face el.

 

SIMI, iar te stresez. Ai putea sa-mi recomanzi ceva site de incredere despre ingrijirea plantelor? Ma intereseaza sa spuna despre fiecare specie in parte, si ingrijire si tratare in caz de uscare sau daunatori si sa fie plante de gradina (ca daca ar fi de apartament te-as avea pe tine, nu mi-ar mai trebui site). Tipa careia i-am dat o caruta de bani sa ne faca gradina e o neserioasa fara cuvant (sa nu faceti vreodata greseala sa apelati la firma Adenandra sau Adriana Bonte, proprietara), care a fost numai miere in primavara cand n-a prea avut comenzi si pana i-am dat banii, ca dupa aia sa faca pe ocupata, sa promita marea cu sarea si nu mai vina deloc desi am sunat-o de nenumarate ori sa o rog, ca am avut o multime de probleme cu plantele, desi teoretic trebuia sa avem garantie pe ele. Asa ca desi ea trebuia sa ne faca lucrarile de intretinere (evident contracost) e exclus sa o mai prindem ca de, acum are contracte mari cu primaria, ce contam noi, de la noi a stors ce avea de stors.

 

Eu din pacate vineri n-o sa pot veni, nu stiu de ce aveam impresia ca 21 e duminica, vineri dupa=masa trebuie sa stau acasa ca vine doamna care ne ajuta la curatenie...[q]

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte fericita.

 

Tocmai am desfacut un colet cu 3 plantute mult dorite. Le-am primit cadou de la o iubitoare de flori. Un clero - planta matura si doi pui de achi (unul roz si unul galben). M-am indragostit de achimenesi si imi doream si alte culori in afara de clasicul mov.

Ieri am primit un altfel de cadou, pe care o sa-l vedeti vineri - daca veniti la intalnire. [:D]

Nu stiu ce am facut sa merit toate astea, insa cred cu sfintenie intr-o vorba: "Daruind, vei dobandi".

 

Moni, daca cauti o firma de intretinere a spatiului verde - nu stiu nimic sa-ti recomand, pe net sunt cateva, dar netestate.

Insa daca vrei sa te informezi despre anumite plante, adica sa citesti despre modul de ingrijire, iti pot da un link pe PM.

Tu mai ai un PM de la mine necitit, nu stiu daca a ajuns sau nu. Mie imi apare ca necitit. Imi pare rau ca nu puteti venii vineri.

Personal abia astept carnavalul si pentru ca e sfarsit de saptamana si pentru ca e un eveniment legat de flori si de ce nu sper intr-o intalnire DC.

 

Album 1 + Album 2

 

Micul paradisid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SIMI, sa pui poze cu florile noi!Si eu daca nu vin la intalnire cum vad cadoul pe care l-ai primit ieri??

 

Am vazut acum PM-ul, nu stiu de ce nu m-a anuntat pe e-mail ca am, ca de obicei ma anunta. Eu cand intru pe DC de cele mai multe ori nu ma loghez, ma loghez doar in casuta unde scriu mesajul si atunci nu stiu ca am pm=uri daca nu ma anunta pe mail.

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] si de la noi fetele..am fost singurele azi,asa ca ne-am distrat doar noi[bibe]

 

Noi sper sa ajungem vineri,dar numai dupa 18,30..pana atunci suntem la tenis.

 

DAria felicitari ptr inotatoare[bis][bis]

 

Moni pana la urma unde i-ai facut tortul de ziua lui??

 

Simi ce pasionata esti de flori!![:)]

 

Cris te apuci de muraturi??[:)]

 

 

 

 

 

Laura, [bonjovi]Andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]Alexiaid="red">(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAURA, ce scumpa e Alexia si cate stie ea sa faca!![olala] Tortul l-am facut la tipa de care spunea DARIA, de pe Stefan cel Mare si am fost super super multumita, a iesit minunat si ca aspect si ca si gust. Asa a aratat al nostru, dar poate sa faca absolut orice model iti trece prin cap.

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...