Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gashca de Constantza *125*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
pentru intalneala de maine s-au anuntzat: Dodo,
incorect...eu am scris:
Citat:
Despre intalnirea de mane ...inca nu stiu ce hotarsc[:-@](depinde de vreme,oboseala copiilor de pana la ora 16...)Voi vedea oricum daca ma hotarasc stiu unde va gasesc[:D]
[:-)))][:-)))][:-)))] eshti in eroare Dodo....e corect, verifica cu sensul verbului "a se anuntza"....daca utilizam a veni, a sosi, certitudinea actziunii era aproape maxima, deoarece la fiecare intalneala unii mai anuntza shi din cauze straine lor sau personale nu-shi pot onora aparitzia promisa.... am reflectat indeajuns de bine, incat la inshiruirea numelor celor care-shi anuntza participarea la petromV azi dupa-amiaza sa folosesc "s-au anuntzat", pentru ca tu, de exemplu, asta ai facut prin exprimarea ta...tzi-ai anuntzat intentzia de a veni...acuma ca vii sau nu, e problema/timpul/cheful tau sau dupa cum ai motivat in anuntz, functzie de starea vremii sau a starii de oboseala avansata a copiilor, deci cauze externe vointzei tale...
Citat:
Despre intalnirea de mane ...inca nu stiu ce hotarsc[:-@](depinde de vreme,oboseala copiilor de pana la ora 16...)Voi vedea oricum daca ma hotarasc stiu unde va gasesc[:D]
P.S. dar, daca vrei tu, imi pot cere scuze...dar doar pentru ca am pus nick-ul tau alaturi de ale noastre in inshiruirea cu pricina, asta fara a te intreba daca eshti de acord....n-am crezut necesar, dar daca te-am deranjat, repet imi cer scuze [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...