Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 55


Recommended Posts

Buna ziua fetele! multam de cafeluta, Ana Maria mi-a dat trezirea cu noaptea-n cap (adica ora 8 la mine)[:D] La multi ani, Alexa, sa ai o sarcina usoara si frumoasa in continiare, nastere usoara si o bebelina sanatoasa si papacioasa! Lavi, si Ana Maria mai tuseste de 2-3 ori pe zi, dar eu pun tot pe seama aerului uscat, nu de alta, dar si eu ma trezesc cu gatul si nasul uscate. Gabitza, superbi gemenasii[b][/ iar Eva are o mobilitatea super! Ramonika, imi pare rau sa aud cat te chinui cu adormitul lui Ruxi. Ma intreb, avand in vedere ca ai spus ca de la venirea din spital se poarta asa, poate e doar o etapa pana depaseste anxietatea respectiva.[pup] Si tu tot cu billy blanks? Si eu cand ma lasa bebelusa atomica, avand in vedere ca doarme o ora la pranz si una dupa amiaza[alcool] Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lavi, dintre toti, voi ati fost cei mai potriviti pentru ingrijirea batranei?? zau de nu imi pari ca "mama ranitilor"... [pup][pup][pup]sa prinzi puteri. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ariadna ne bucuram sa te avem mai des printre noi vreo 2 luni, spor la invatat [flo] monis imi pare rau ca ai mai facut o noapte alba, incearca sa dormi cand doarme si el ziua, poate recuperezi macar un pic [pup] fetelor, cand zicea lavi ca are nunta, cine stie? [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci pana la urma reducerea de 15% din indemnizatie este pana la 31 dec 2010... partea nasoala e ca in lege scrie ca dupa 1 ian 2011 indemnizatia va fi stabilita in functie de "buget" adica o pot micsora si mai mult, mai ales acum ca a trecut de curtea consitutionala... si ca sa fie si mai dragut totul, vor sa umble si la perioada... ne putem astepta la orice, adica sa se modifice si pentru cele care sunt in plata, adica ne putem trezi dupa 1 ianuarie ca "de maine" trebuie sa ne intoarcem la serviciu daca reduc perioada la un an... ce vremuri traim...
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33
deci pana la urma reducerea de 15% din indemnizatie este pana la 31 dec 2010... partea nasoala e ca in lege scrie ca dupa 1 ian 2011 indemnizatia va fi stabilita in functie de "buget" adica o pot micsora si mai mult, mai ales acum ca a trecut de curtea consitutionala... si ca sa fie si mai dragut totul, vor sa umble si la perioada... ne putem astepta la orice, adica sa se modifice si pentru cele care sunt in plata, adica ne putem trezi dupa 1 ianuarie ca "de maine" trebuie sa ne intoarcem la serviciu daca reduc perioada la un an... ce vremuri traim...
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Am inteles de la colegi ca deja Guvernul a pregatit un proiect de act normativ prin care se prelungeste diminuarea salariilor cu 25% de data aceasta pe cartea de munca,incepand cu 1 ian. nu ma mir sa vedem tot acolo ceva legat de indemnizatie, ceva de rau bineinteles. mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
[url="http://www.youtube.com/watch?v=RCyJZ8WtCys"]Iulian o invita pe Ruxi la o cantare impreuna[/url], ca s-o lase pe mami Ramonika sa mai prinda puteri [:)] (scuzati filmul pus invers, am filmat ca o ciubota...) Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Don'le, cantaret mare iulianu asta, acusi acusi ne batem pe bilete la concertele lui [:D] [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Many[pup], i-a trecut deja, de ieri arata ok. Am folosit albastru de metilen, spalat la curulet cu apa mereu, si cutaden. Sa vad acum pentru cat timp[:-@] Avalon, baga ochiu si mai citeste si pt examen, asa intre doo fereste de DC deschise[:D] Hai spor, ca trebe! nu vezi nenorocitii ce ne pregatesc, maine poimaine ne trezim ca tre sa mergem la munca[bang] Eu nici nu stiu daca sa ma mai bag la bb2, cu nenorocitii astia..[alcool]uff.. Aia vream sa zic si eu , mai Lavi, da tu esti mama tuturor ranitilor???Da soacrata ma rog ce face? ca doar e ma'sa[bang]Pentru ce tu cu bebe mic tre sa ai grija si de altcineva[bang]Si mai ai si nunta cu pregatirile de rigoare, off offf[bang]Sa se faca mai repede bunica sa plece la ea acas, asta iti doresc! mda..voiam sa mai zic ceva, da is bucuroasa rau[:D][:D] ca socrul ne ajuta cu bani sa ne luam mobila de bucatarie, si jaluzele, si pe urma ne putem muta!!![pk][pk]Cel putin asa s-a laudat[:-@][alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...