Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 55


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monica_80
Ramona, mi-am adus aminte de miraculoasa reteta de dureri de gat, laringita, sinuzita... Cureti 2 cartofi cruzi, ii dai prin razatoarea mare, ii pui intr-un prosop pe lung pe care sa-l poti rula, ii stropesti cu putina sare grunjoasa, cativa stropi de otet de mere, rulezi prosopul si ti-l pui la gat. deasupra legi un fular (de lana daca se poate) strans in jurul gatului si dormi cu el asa. dimineata sigur vei vedea cel putin o ameliorare [flo] [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
saru-mana, incerc si cu otet. am facut doar cu cartof si spirt, ca imi aduceam eu ceva amine de la voi, dar degeaba. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ariadna, ma mai uit putin pe site-ul ala, poate ma mai leg de ceva. Cand vrei sa pui comanda, sa imi trimiti pm , te rog, sa ne intelegem cum trimit banii. Ui ce zice Monis, poate luam mai multe cate ceva, daca nu, eu sigur vreau cana aia. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la fete. Scriu de pe noul laptop,[pk] micut si dragut si cu care incerc sa ma obisnuiesc.[:D] Da-i fain, tare. Padi, imi pare rau de chestia cu zosterul. In zona zoster virusul se poate da celorlati doar prin contact direct cu veziculele mai ales cu cele sparte. Daca zona e pe spate si bebelina n-a venit in contact direct cu ea atunci ar trebui sa nu ia boala. Te mai ajuta si anticorpii tai transmisi prin lapte. Daca face varicela nu-i un capat de tara, deja e bebe mare acum. Perioada de incubatie e 1-3 saptamni, daca trec 3 saptamani si e ok atunci ati scapat. Pupilici sa-ti treaca repede. RamoX cuscrelu drag, sa-ti treaca si tie repede raceala! Gabi sunt minunati piticii tai, Eva e absolut bestiala. Vlad se deplasa si el asa pe fund dar era mai lemnes si nu se bataia asa ca Eva. Absolut deliciosi! Ariadna, ma bucur sa te vad! Succes la invatat! Raluci, tin pumnii sa treaca repede si fara febra! Ramonika, naspa ca te chinui asa cu adormitul fetei, dar faptul ca ti-a adormit asa singurica azi e un semn. Daca o pui in patutul ei ii dai ceva papusa moale/plus nu adoarme singurica? Eventual cu tine invartindu-te pe acolo sa nu se simta singura. Simina cum stai cu candida? Smara, of ce bine![pk] Atat imi aduc aminte. Of, era sa uit! Alexa, la multi ani graviduta noastra draga! Sarcina usoara in continuare, fara evenimente si bebe sanatos si frumos ca mami ei! [s] Teodora e tot mai scumpa pe zi ce trece. Mor de dragul ei. De fapt toti sunteti topiti dupa ea, parintii, bunicii, fratiorii... A invatat sa dea pusi asa din buze in aer, e delicioasa. te topesti cand o vezi. Atata e de incantata cand se plimba prin casa impingand o jucarie (asa cum e montata acum e ca un antemergator, dar fara roti, aluneca pe parchet si asa se deplaseaza cu ea). Apropo de asta Monis lasa covorul, ia sosete cu talpa de silicon si sigur nu aluneca. V-am pupat, noapte buna tuturor! [9cer] Diana cu [bonjovi] Vlad (16.05.04) & [8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156074"]Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niassa, si eu pe aici, impuscata in cap![bang] Ma termina, am nopti de parca ar fi bebe mic de o zi[bang] Broscutz, sunt cu tine[:D], hai ca azi fug dupa pranz stii tu unde sa imi mut programarea, si deseara iesim doo fete motzate sa ne destrabalam cultural[pk] Te sun imediat dupa ce scap de programarea cu pricina. [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...