Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 55


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Atentie! Asta e mesaj de lauda. Mai pe scurt, vreau sa ma "cra-cra-nez" si eu. (marca inregistrata Laura) Nu mai suntem stirbe! Ne-a iesit primul dintisor! De abia se vede un coltisor. Nu ma lasa sa-i bag degetul in gurita. Nu ma lasa sa vad. Strange gurita punga. Daca reusesc sa-i deschid gurita, scoate limbuta si o tine tare, ca sa ascunda dintisorul. Ce e bine, e faptul, ca "ne-am trezit" cu dintisorul. Nu maraieli, nu diaree, nu febra. [olala] A doua lauda. Pinky a castigat 2 sedinte gratuite de Babygym la centrul unde mergem.[olala] Asa ca azi are prima sedinta de gumnastica. Ceva asemanator cu ce se facea la Babyexpo, numai ca timp de 40 de minute. Dana, mama lu' Pinky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru primul dintisor al lui Pinky! Asa facea si Emi al meu, dar stai linistita ca o sa-i vezi dintisorul cand o sa zambeasca![pup]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stephy, Diana -multam frumos [flo2] si eu ma bucur tare ca va revad! Diana, sa folosesti cu placere si sa stapanesti sanatoasa laptopul cel nou, m-am bucurat tare cand am vazut ca ai castigat! Meritai, pozele voastre erau pe departe cele mai tari! Nici nu puteau fi altfel, cu trei copii superbi si o mamica talentata![flo] Am intrat sa vad si eu fulgusori de aproape un anisor si ce sa va zic, nu mi-a venit sa cred ochilor ce frumuseti! niste haiosi![olala]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mananc bataie daca va spun ca ai mei au dormit de la 22 pana la 7,30 fara nicio trezire [8D] iar acum se joaca amandoi in camera lor [pk]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dozz [cit] am onoarea! Multu de cofi! Dankutza super taaaaaareeeeeee! Bravo pt. dintisor!Sa stii ca si noua ne-a aparut primul dintisor abia acum 2 saptamani, tot asa... ne-am cam trezit cu el. Vad ca acum ii iese si cel de langa, deci cred ca ies toti unul dupa altul. S-o pandesti de acum sa te uiti daca mai vin si altii[pup] Licu [pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]. Abia astept sa ne dezmatam ( cultural, draga [:D] ). Ne auzim la un tel. [pup] Mi-am pus o masca cu miere si scortisoara pe fata si imi tot curge in gura. Ma duc sa ma spal. O zi buna! Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33
cred ca mananc bataie daca va spun ca ai mei au dormit de la 22 pana la 7,30 fara nicio trezire [8D] iar acum se joaca amandoi in camera lor [pk]
sa iti spun ca nu esti prima mamica de gemeni care o aud povestind asa, se pare ca se compenseaza pe partea asta lucrurile, ca sa va fie mai usor voua!![pk]Destul ca pe alta partea toate sunt duble[alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui broscuta_80 Mi-am pus o masca cu miere si scortisoara pe fata si imi tot curge in gura. Ma duc sa ma spal. O zi buna!
am citit si eu deunazi pe aici articolu cu mierea super recomandata ca si masca de fatza, vaz ca matale aplici[biz]. Sa spui rezultatu si cu scortisoara care cica e super buna pt acnee.[:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floricik Gabitza, Ava am inteles eu bine: gemenii nu papa bibe toata noaptea?? Nu de alta dar mor de invidie[}:)] ca fii-mea se trezeste si papa ca un nou nascut , din 3 in 3 ore.[alcool]
neata... la mine doar una bucata,si anume Eva,doarme de la 22 la 6...Dragos are trezire de papa la 1.30-2.30 [mamica] [copil] Dragos si [copil] Eva _30.11.2009 [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Gabitza35?locked=true#5434378561397743474"] mucosii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...