Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (67)


Recommended Posts

iata si cateva pozici de pe ceahlau,23 august breeeee,va mai amintiti ce mai faceam noi la aceasta data au vreo 20 de ani????????oaaaa ce a mai trecut vremea???????mamaaaaaa......stegulete,dansuri pe stadion,defilari si urlete[pk][pk]...ce vremuri!!!![alcool]

 

http://family.webshots.com/photo/2717402930101502053hPKzlI

 

carmen si stefi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen, super pozele, deja mi-e dor de Ceahlau! [pk]

Dana, voi ati mai fost?

 

Lora, mami de Iustina

 

 

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!!!

o cafeluta aburinda???numai zambeste nimeni pe aici????...asa o zi frumoasa si cu soare,acu trebuie sa ne mai bucuram ca o sa vina vremea mai rece acusicaaa si iar ne chinuim cu ce haine sa ne mai imbracam[:D][:D]daaar trecem peste astea usor[flo][flo]

o zi buna sa aveti[pup][pup]

 

carmen si stefii[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uuuuuuuuuuuu!!!!!!!!hai ca va servesc si cu un suculet,o prajiturica.....vedeti ce va mai ademenesc???dar asta e daca e munca ,munca sa fieee(nu ma injurati pe mine care mai stau si degeaba la munca,cateodata)[flo][flo]

si mi-am amintit de cineva care nu a mai dat pe aici de ffff mult timp,CARMEN-edyid="red">!!!!chiar numai stim nimic de tine ,te-ai suparat pe noi?????un mic semn[pk]

ziceam de leonardo ca s-ar inchide,cica nu e chiar asa ,mai stau pe baricade inca si chiar cu produse mai ieftine cica,apoi vine un targ de haine iaaaar pe 26 la cladirea aleho,poate au ceva reduceri....altceva ,noi sa fim sanatoase si poate ne mai vedem la o hamsie si bere sau suc[:D][:D]

 

carmen si stefii[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca daca se inchide Leonardo vine Deichmann in Galeria. Parca asa am auzit.

Da' chiar ca putina lume mai intra pe aici...

Adriana, ce mai face Lara? E fericita ca s-a intors la gradi?

 

 

Lora, mami de Iustina

 

 

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.hhmmmm.....sunt la ora de salata,ceva????rosioara ,porumb,sunculita presata,cereale si maslinute[pofta]...ce ziceti???cui ii fac pofta???lui loraaaaaa[:D][:D][:D]

eu intreb pe toate fetele sa stiti,ce faceti?????copilasii???[flo][flo]

lora id="red">,cica la deschidere la galeria se va tine cu festin,concerte,asa am auzit un zvon....om vedea si pe asta,poate mai fac si ceva pt copii,un loc de joaca ceva[pk][olala]

 

carmen si stefiii va transmiteee[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am reusit sa mai intru si eu,vazui poze frumoase,Carmen - bravo voua,plimbaretilor![pup] Eu nu mai sunt in stare sa urc pe Ceahlau( sau poate ca in doua zile voi avea sanse sa ajung la Dochia,cam atat mi-ar trebui sa urc[alcool])Mi-am pierdut exercitiul,nu am mai fost de ani de zile...Cu Stefi ce faceti,mi-am dat seama din poze ca urca si ea,mititica...ma gandeam si la Laura cum a urcat ea cu strumfii in spate...mai,mai[:D].

 

ADRIANA -ma bucur ca Lara a trecut cu bine peste episodul asta urat si acum merge la gradi.S-a incretit pielea pe mine cand am citit de ceea ce s-a intamplat!Sanatate multa in continuare[pup][pup]

 

Da, asa este ,nu a mai intrat de mult CARMEN E pe la noi. Chiar nu mai ai timp deloc?[:-/]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti allexa,sa stii ca stefi numai pe jos a mers,fff putin a luatao gabi in brate ca ,normal cazuse un pic dar in rest am fost uimiti de ea si mai ales am gasit niste poienite cu zmeura si am papat la greu si fragi chiar,a fost frumos.[pup]lui razvanel.

restul fetelor [flo][flo][pup][pup]

 

carmen si stefiii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...