Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (67)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele!!!!!!neata piatra neamt!!!!!

breee trezireaaaaa!!!, -costica....dormi???-,o cafea mareeeee va asteapta,serios,daca veniti?[olala][olala]

dragele mele ,a venity madonna!!!!!ce ziceti de asta???sincer ,mie miar fi placut sa o vad in concert live,e cineva totusi dar in rest ca cealalta parte a vedetei cam lasa de dorit dar pana la urma e"cineva"totusi.......dar acu ma amuz copios cu astia de la radio guerilla,sunt bestiali!!!(de asta sunt asa de vesela)

o zii buna totusi sa aveti[flo][flo]

 

carmen si stefii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! vin si eu la cafea (virtual 'vin', doar pe tzava de net). Scuze ca am disparut asa in ceata si nu prea am scris in ultima vreme. Desi nu am copii acasa, nu reusesc de nici o culoare sa ma organizez sa am timp de tot ce as vrea.

[s] La multi ani, Ecaterina! Sa fii fericita si iubita si vesela si norocoasa si ... numai lucruri bune sa ti se intample![s]id="red"> Mii de scuze de intarziere![asia]

 

 

Noi am fost o noapte in we cu cortul pe malul lacului bicaz (pe la Buhalnitza). a fost tare liniste si frumos. Mi-a placut mult mai mult de cat la Izvorul alb. Era si aici (normal [bang]) o masina din care se auzeau manele, dar aveau copii mici cu ei si nu au dat boxele la maxim, nici nu le-au tinut decata pana pe la 21.

 

Eu sper in we sa aducem copiii acasa. Mi-e dor de nu mai pot. Am tras ieri o boceala santoasa de dorul lor.

Numaram zilele pana la concediu si ... cam atat.

 

Va pup tare. Fug!

 

O zi buna

 


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre

Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de la mine!

Ana, la multi ani Ecaterinei! Am trecut ca vantul si ca gandul pe forum si nu mi-am dat seama ca a fost ziua ei! [pup]

Carmen, vad ca sunteti activi, are Stefi cu cine sa semene! Foarte frumoase pozele de pe Ceahlau.

Am avut si eu un soc cand am intrat in Petrodava si am vazut rafturile goale la Leonardo, si ce mai ranmasese era la 9 lei perechea. Oare se inchide si cel de la Prima?

Ce parere aveti de haosul din oras de cand cu sensuriel astea giratorii? Pana se obisnuieste lumea e un chin si pentru soferi si pentru pietoni. Trebuie sa traversezi in fuga, nici nu stii cand sa treci, vine unu' si te injura, etc. Sper ca in timp sa merite si sa fie mai usor de circulat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ELLINIA - dar si ca sofer e groaznic,nu da nimeni prioritate,nu se tine cond de cine este in sens si cine are prioritate,trece fiecare cum il taie capul,eu am aici sensul asta de la muzeu si ma enervez in fiecare zi[bang],e jale...nimeni nu respecta nimic.

 

o zi buna la toata lumea[pup]

 

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Waw, ce de-a lume azi pe forum! Sa dea Domnul sa va tina! [:D]

Eu sunt cam agitata azi, nu stiu, as face multe si n-am rabdare sa termin nimic.

Cred ca am nevoie de-un concediu...[alcool]

 

Lora, mami de Iustina

 

 

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lume lumeeee!!![pk][pk]

ei mai merge asa atmosfera[olala][olala]

cristinaid="red">,noi am auzit legat de haosul cu circulatia ca numai sunt bani de platit curentul la semafor si de aceea au bagat nebunia asta de giratoriu si mai ales in niste intersectii asa de mici ,precum aia de la central[bang][bang],dar poate isi va revenii situatia sau chiar va ramane asa si ne vom obisnuii,asa e la noi[pk]

lora,lauraid="red"> acusica vine si la voi concediul!!!!!![pk][flo][pk],stiu cum e cand astepti ceva[:D].......vacantaaaaaa!!!!!!!

noi chiar ne mai gandim la o iesire,acuma cat mai e cald,poate chiar o sovata in wek.sau un praid,dar asta e in gand acu la mine,sa anunt si familia sa vad ce decizie luam[asia][:)][:)]ca in rest tot o tinem in vizite si petreceri de luni si cate o sa mai vinaaa[:D][:D]

 

[pup]carmen si stefii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Concediu,concediu...si eu vreau!!!La inceputul lunii septembrie intru si eu,dar nu stiu daca vom mai avea vreme buna de mers la mare.Vom vedea.Oricum nu am voie sa ma expun la soare nici eu nici Razvan,va trebui sa stau sub umbrela si poate in apa(daca este calda)Dar mai este un pic pana atunci...

 

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

abia reusesc sa mai intru si eu pe la calc,pe mess cred ca am o sapt de cand nu l-am deschis...iesim de la serv si merem direct la tara cam in fiecare zi,copii ii am amandoi acolo pt ca mama e plecata la bunici.

 

de maine incep si eu mersul la dr stomato cu Paul,pt ca il doare o maseluta,apoi mai vad ce rezolv cu Ana

 

vad ca vorbiti de concediu...ce bine de voi,eu nici n-am simtit alea 2 sapt,tare as mai vrea 2 :(

 

 

ca vorbeati de sensurile giratorii din oras,ma enerveaza de mor,mi se pare mult mai nasol asa,dar in fine...ce putem face altceva?!!

 

 

hai..noapte buna si ne mai reauzim!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...