Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (67)


Recommended Posts

Buna dimineata si de la mine!

 

LAURA - pai,atunci incerc sa-mi tin obiceiul si sa scriu mai des,dar in ultimul timp am fost cam ocupata si nu prea am mai deschis calculatorul.

 

LORA - deci voi luati din mot? Imi aduc aminte si de Razvanel cand i-au luat din mot...si acum...ce-a trecut timpul.

 

Noi pregatim masina astazi pentru mersul la mare,mai schimbam niste piese,mai trebuiesc facute niste reglaje...pana la o masina mai buna,asta e...

 

Pupici la toata lumea[pup]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Piseliino bun venit la nemtence[8D]!cred ca e frumos la Bicaz,chiar daca e un orasel mic,dar eu n-as putea trai acolo,probabil pt ca m-am invatat cu forfota asta zilnica [:)]

 

Laura ma dezamagesti [:D],cat dureaza sa faci o cafea la ibric mey?Pai eu am dat filtrul la tara,ca mi se parea aiurea cum iese la el,asa ca prefer pe aia cu zatz si nici n-o dau in foc :)

 

Alexa concediu placut si sa aveti vreme faina!numai tu cu razvanel plecati la mare?

 

Eu am facut azi o tura de piata de mi-am luat niste radacinoase,ca de luni sa ma apuc sa le pun la congelator,as vrea sa mai fac si niste compot de struguri,dar mai vad...

 

 

In legatura cu targul de la Aleho,n-am fost inca dar cica ala din septembrie va fi cu mai multe firme.

 

v-am lasat,o zi buna!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisellino, bine ai venit la noi! [pup] Sper sa-ti placa si sa ramai aici! Multa sanatate lui Robi! [pup]

 

Mai Dano, mie nu-mi place cafeaua la ibric, na! Mie-mi place la filtru, asa m-am obisnuit.

 

Alexa, cand plecati? Drum bun si concediu placut!

Deci da, maine iau din mot, cum se zice..[:D] Multumesc de urari, am o finuta mare si frumoasa, sa-mi traiasca! Merge cu noi in Grecia si ea! [pk]

 

Lora, mami de Iustina

 

 

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

Si o duminica placuta!

Lora, cand plecati?

Noi am fost wk-endul asta la Mamaia. A avut sotul treaba si am profitat sa mai ies un pic. Nu am mai stat pana acum in Mamaia, mereu am zis ca e o statiune fitoasa si mult prea scumpa. Si nu m-am inselat deloc [:D]. In schimb am fost foarte surprinsa de diferenta dintre Mamaia si restul statiunilor. In primul rand plaja e foarte curata, fara coji de seminte, coji de banane, pahare de plastic, etc. Nici tipenie de alge iar apa era asa de curata si lina ca i se vedea si fundul cu nisip iarasi curat. Nu am intrat mai adanc in apa ca sa dau de bolovani dar ce-am vazut mi-a placut! Parca nici n-ar fi aceeasi apa, cum oare de aici era asa curata si in Saturn asa mizerabila [alcool]! N-am vazut deloc familii obisnuite, cu copii, colaci, umbrele, samd, doar fitze si mult topless [:D].

Oricum, nu m-am potrivit deloc in peisaj, eu parca eram din alt film, nu mi-ar placea sa ma mai duc acolo. Imi pare rau ca nu sunt aceleasi conditii in restul litoralului... Oare de ce se straduiesc astia doar la Mamaia si restul il lasa de izbeliste?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

Noi am fost dimineata la biserica sa-l impartasim pe Razvan,a fost tare cumintel...si acum e suparat ca Parintele dupa ce l-a impartasit i-a dat " painita" si el nu i-a spus "multumesc"

 

LUNNA,LORA -plecam la mare pe 7.,dar nu plec numai cu Razvan,mai merge cu mine un bebe mic pe care il am in burtica si taticul lui...

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

 

Alexa felicitari [pup] si nu ne spuneai nimic,hmm...sarcina usoara iti doresc!!

 

Lora mie nu-mi place la filtru,dar decat nimic,e buna si aia [:)]

 

Cristina noi am stat vreo 3 zile la mamaia,acum vreo cativa ani,pe atunci nu mi se parea cu fitze,dar acum,sincer,cred a nici eu nu m-as simti in largul meu acolo [:)](ma gandesc ca dezapreciem noi prea mult?!!)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!!!!

o cafea si un ceiut daca vreti?!,s-a cam racit vremea asa ca se apropie toamna cu pasi mici daar am auzit ca mai vin calduri cica[olala]

pisellinoid="red">,bine ai venit printre noi[flo][flo],multa sanatate lui robi[pup]si chiar suntem alaturi de tine si sa ne tineti la curent despre voi[pup][flo]

allexaaid="red">,felicitari!!!!sanatate multa,sarcina usoara si multa distractie la mare!!![flo][flo]

cristinaid="red">,chiar e mumos la mamaia si noi ne-am mirat cand am mai fost ,e mai diferit fata de celelalte statiuni dar sa stii ca au si zone in care arata ca la televizor,adica mai urate,cu mizerie,depinde de cine se ocupa dar oricum ai ce face pe acolo[:D]si ma bucur ca va-ti mai racorit un pic asa pe la mare[olala][pup]

sa aveti o saptamana bunaaaa si mai invit si pe celelalte fetee la discuteee,carmen,cayaaimee,adriana,emma,aurora,crissandrada,ianusca sii....id="red">

 

carmen si stefiiiiii[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Am copii acasa, am copii acasa! Sunt asa de fericita! Ce liniste era inainte. Acum e mult mai bine!

 

 

Alexaid="red"> uauuu!!! Felicitari! Sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara si sa fii fericita, fericita, fericita!! Ma bucur mult pentru tine (mai ales ma bucur ca ai reusit sa treci atat de repede si de frumos peste trauma divortului). Razvan ce zice de noua situatie? Isi asteapta fratioara [;)]?

 

pisellinoid="red"> ma bucur ca ai reusit sa ni te alaturi! Bun ai venit! E frumos la Bicaz, noi ne-am tot plimbat in we-endurile din vara asta pe acolo. Am ochit eu un loc de casa in Tarcau [:D], vai ce mi=ar placea! Cum as mai sta eu sa casc ochii cat e ziua de lunga la muntzi ... Cum e Robi azi? Am citit la alt subiect ca nu a mai facut crize. Sper sa aveti o saptamana linistita.

Daca nu te deranjeaza si numai daca vrei sa imi spui, ma intrebam ... Cat de grav e? Cat de des face crizele? In afara crizelor, cum e? Reuseste sa creasca si sa traiasca precum un copil sanatos? Ce varsta are acum? Ce ii place sa faca? Cu ce reusesti sa-l inveselesti ? Care e mancarea lui preferata? Cu ce ii place cel mai mult sa se joace?

Te-am innebunit de cap, as vrea pur si simplu sa va cunosc un pic. Poate o sa avem ocazia sa ne si intalnim personal intr-o zi. Noi aici, in Piatra, ne intlanim destul de des la o berica sau un suc.

 

 

 

Fac si eu ca ai mei kimderi: mai am 5 zile .... si plecam la maaaaaareeeeeeeeeee[pk][pk]

 

O saptamana buna sa aveti! [pup]

 


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre

Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...