Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (67)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutareeeeee !

 

Am revenit pe plaiurile nemtene. Dar vad ca sunt ceva schumbari pe aici - pt noi veniti le spunem si noi 'Bine ati venit!', iar pt Alexa felicitari pt bebe mic si toate schimbarile din viata ei peste care a reusit sa treaca.[flo][pup]

 

Noi am venit 'altii' din concediu - Ecaterina s-a inaltat, Casandra face scufundari(in cada acum[:D][bang]) iar noi mai odihniti si cu forte proaspete.

 

Luni i-am serbat si ziua Ecaterinei la munte, a fost frumos.

 

Cum pot pun si poze

[pup]

 

'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronelaid="purple">

Ceva poze

nasterea in apa

www.elipetromed.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Poftiti la o cafea!

Ana, bine ati revenit!

Alexa, felicitari pentru bebe! Sa fiti sanatosi cu totii si sa aveti un concediu cat mai frumos!

Diana, bine ai venit la noi! Nu vrei sa mergi in Grecia, ai?! [zz]

Va doresc o zi cat mai buna!

 

Lora, mami de Iustina

 

 

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexDG

Dau o cafea buna facuta de sora mea![:D]

zuza...tusha de shtrumphi...
align="right" id="quote2">

Cafeaua a fost asa buna pt ca a fost rolul unei colaborari fructuoase: eu am pus apa in cana, Rares a turnat in vasul de la filtru, eu am desfacut pachetul de cafea, Rares a pus 3 lingurite, Bianca 3 linguritze, eu inca una la sfarsit. Rares a pus filtrul in priza, Bianca a apasat pe buton. Apoi toti 3 ne-am uitat cum curge cafeaua [:D]. La sfarsit (dupa ce fusese o cearta cand am intrat in bucatarie cine e seful), au declarat ca amandoi sunt sefi in bucatarie, ca sa nu se mai certe.

Anaid="red">, sa va fie de bine concediul, spor la treburi de acum! Poze ne arati si noua?

Eu m-am scos! Dana (ianusca) e in concediu deja, asa ca a avut timp sa croseteze o lista foarte amanuntita cu to ce trebuie sa punem in bagajul de plecat la mare. Asa ca o sa fac bagajul cu lista ei in fatza si nu trebuie sa imi mai bat capul daca e bun sau nu, daca am uitat ceva...

O zi buna!



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Citat:
citat din mesajul lui alexDGDau o cafea buna facuta de sora mea![:D]zuza...tusha de shtrumphi...
align="right" id="quote2">Cafeaua a fost asa buna pt ca a fost rolul unei colaborari fructuoase: eu am pus apa in cana, Rares a turnat in vasul de la filtru, eu am desfacut pachetul de cafea, Rares a pus 3 lingurite, Bianca 3 linguritze, eu inca una la sfarsit. Rares a pus filtrul in priza, Bianca a apasat pe buton. Apoi toti 3 ne-am uitat cum curge cafeaua [:D]. La sfarsit (dupa ce fusese o cearta cand am intrat in bucatarie cine e seful), au declarat ca amandoi sunt sefi in bucatarie, ca sa nu se mai certe.
align="right" id="quote2">va dati seama ce bine o duc![:D]...noi am fugit in parc!sa aveti o zi buna![flo]zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...