Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr DRAGOS ALBU 11


mirela2

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
trebuie sa ai 300 - 400 pg/ml pentru fiecare ovocit matur! deci stai bine! bravo! [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
nu stiu ce sa zic ca normal tb sa vada 4 foliculi de 18 si restul mai mici.dar el a vazut 2 de 18 si ceva unul de 17.23 si unul de 16.23.unde au disparut ceilalti nu stiu.crezi ca mai cresc pa na pregnyl, adica diseara? tu cum esti? ceva simptome? Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lumimar
Ama ,stai bine fato draga,vei avea ovocite si embriomasi de calitate superioara Vineri la ce ora ai punctia? Poate ne vedem la clinica [pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
lumi nu stiu cat de bine stau , dar am zis ca macar unul sa fie, adica sa se prinda.vineri dimineata la 7.15 sunt acolo si punctia este la 7.45. nu mai stiu daca ti-a dat puregon dar cine vrea mai am intr-o fiola de 300 cred ca vreo 200 sau chiar mai mult .oricum cu pen-ul e ok de dozat.e pacat de ea, e in termennul acela de 28 de zile de cand e intepata, adica eu am desfacut-o duminica sau luni.cine vrea cu cea mai mare placere .e pacat pentru ca e si f scumpa iar eu dupa ce trec astea 28 de zile o arunc. Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ama pai ai 4 foliculi apropiati de 18... pe astia se vor baza... nu ii putea astepta si pe cei mici sa creasca pentru ca ii pierdeati pe astia 4... dar important e ca valoarea estradiolului arata ca astia 4 au ovocite deci e ok! hai, stai linistita ca va fi bine maine! lumimar [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...