Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr DRAGOS ALBU 11


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! Ieri pe la 8.30 eram si eu pe la MMF, sa-mi fac FSH-ul ca era ziua 2 de CM. Am aruncat un ochi pe culoar si era la usa cabinetului un grup de fete vesele.....voi erati? Chestia e ca nu stiam de intalneala voastra (am citit abia dupa, cand am ajuns acasa)....asa ca m-am uitat dupa Ama, si cum ea nu era acolo (ca era la recoltat de oua!)am renuntat....mi-ar fi placut sa va intalnesc! Poate data viitoare inainte sa merg la dr. citesc si eu cu o seara inainte! FSH-ul mi-a iesit nesperat de bine: 13.62.....asa ca ma duc la nenea doctorul sa vad ce zice! Eu sunt programata marti la 20.30! Va pupik! Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cucu bau imi cer scuze ca m lipsit de aici am fost plecata la mama am ajuns aseara sunt rupta de racita,am dosrmit la mama cu geamul deschis am astm si de fiecare data cand dorm la ea simt ca ma sufoc oricum am folosit la ventoline la greu bebei sunt ok,se misca vijelios[pk] l am luat pe weekend pe fiulica Vlad am fost cu el azi la cumparaturi,i am facut si ochelari noi in rest, am cozonac la dospit[pofta] ca am gasit nuca noua la mama si mi s a facut pofta de copturi si daca tot e rece in casa, cu ocazia asta incalzesc si casa[pk][pk] fetelor bafta la ouat bafta embrionilor ce sunt la dospit si pupici de la noi [gravi] +23 cu motaneii [baietel]Razvan si [baietel] Robert si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hope,intradvar noi eram grupul vesel de la usa doctorasului White:eu,Maria,Honey si mai tarziu a venit si Ama.Nu a fost o intalnire programata,pur si simplu s-a nimerit sa fim toate la eco cam in aceleasi zile.Tu ce mai faci? Mirela,spor la cozonacit si pofta buna Ama,tu nu zici nimic?Ai aflat ceva despre embrionasi? Pupici [pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...