Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr DRAGOS ALBU 11


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza fetele avem 3 embrionashi.nu stiu mai mult, adica de ce grad dar aflu maine .la 11 trebuie sa fiu acolo si pe la 11.30 e procedura de transfer.sper sa fie ok.deci de maine vom fi 6 in casa.eu, sotul, catzelul si inca 3 mici. maria[pup] bafta maine dim.sa pregatesti cofragul lumi stai f bine soro,liniste te.poate ne vedem inainte de embriotransfer mami, mire[pup] Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumimar
Ama,cu siguranta ne vedem Eu maine sunt la doctoras la usa la ora 8 pt eco si voi sta sa imi astept rezultatul la analize Suna-ma cand ajungi la clinica Pupici[pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
te sun bibi.o sa inecrc sa ajung un pic mai devreme ca sa te vad.acum tot caut pe net alimentatie dupa ET si ce ar mai tb sa fac. Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor[pup] ama bafta multa maine iti tin pumnii, Doamne ajuta sa fie lipiciosi sa ne spui si noua ce gasesti despre alimentatie dupa ET lumimar te pup, astazi m-am trezit la ora 6 nu am mai putut sa dorm, nu prea m-am odihnit, am visat ca eram la punctie si ca foliculii mari s-au spar si nu mai aveam decat 2 parca......... de abia astept sa scap maine mirela bine ai revenit acasa[pup] aristica[pup] hopefull daca faceam galagie noi eram, am fost agitate din cauza emotiilor[pup] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA nici o sarcina, 3 IA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria ,nu fii fetitza rea,nu te mai stresa degeaba,maine va fi foarte bine,foliculii tai sunt la locul lor si maine ,doctorasul nostru drag iti va culege tot ce ai acolo Hai fruntea sus si mergem mai departe indiferent de rezultat [pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor si multa bafta azi tuturor... ama bafta la ET, sa ai embrionashi de calitate si lipiciosi... maria bafta la punctie, sa ai "oo" multe si de calitate... lumi bafta la numaratoarea finala... inna amh-ul tau este foarte bun... stiu 3 cazuri de sarcini obtinute natural cu amh mult mai mic decat al tau... in general medicii nu isi fac probleme pentru un amh de peste 1... si api fsh-ul tau nu este bun, este EXCELENT... asa ca e indreptatita decizia lui albu de a merge pe protocol lung, zic eu... insa cel mai bine este sa discuti cu el si sa ii impartasesti nelinistile tale... pentru ca in felul acesta poti sa iti clarifici neclaritatile si sa fi impacata cu deciziile pe care le veti lua impreuna... albu e un medic deschis, cu care se poate discuta... asa ca profita de acest lucru si intreaba-l tot ce doresti... e cel mai bine asa... [pup] si bafta! lumimar mai am pana la test... joi mi-a zis pk sa il fac, in ziua 12 de la ET... [flo] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...