Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr DRAGOS ALBU 11


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aristica, ma bucur ca ti-ai recapatat optimismul. esti foarte puternica si asa trebuie sa gandesti. cata vreme e o trompa macar, totul e posibil. stii doar de speranta 2008 cum a ramas gravi natural, cu ambele trompe desfundate si reinfundate... iar acuma coace o fetita in marsupiu, dupa 10 ani de incercari. Adi [gravi]+29 cu [baietel] si [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun cum stau cu ouatul dupa doua zile de stimulare :8 foliculipe ovarul stang cel mai mare de 5,28mm, iar pe cel drept doar trei ,cel mare 4,88 mm ,dr White nu a fost multumit ,asa ca am modificat tratamentul,bag si puregon,sper ca data viitoare sa fie mai bine Fetelor,va pup si va doresc un week-end linistit [pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aristica welcome back! ma bucur ca ti-ai mai revenit! multa bafta pe naturel! iubiti-va mult! [:D] lumimar multa bafta! stai bine la numarul de foliculi... sunt cam mici, probabil de-asta e nemultumit albu! da' stai linistita ca-i pune el la crescut! [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria[pup][pup] Pupici la toate fetele[pup][pup][pup] Mooaaa,ce liniste este pe aici,se simte ca este duminica si fetele se pregatesc pt o saptamana noua... Ama,ce faci,cum stai cu progesteronul? Baby,tu nu mai zici nimic,te asteptam cu beta maaaarrrreeee[bibe][bibe] Aristica[pup][pup] Inna,bafta la verificare[pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi fetelor,va invit la cafelutza cu laptic,,, Fetelor,voi ce mai faceti,cum va simtiti dupa tratamentele astea,ca eu am o stare de ...dat cu capul de pereti[bang][bang] Va doresc un inceput de saptamana excelent si sa auzim numai vesti bune Pupici[pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...