Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr DRAGOS ALBU 11


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mami Laurici[pup][pup] Am si eu o intrebare pt fetele mutante:am uitat sa-l intreb pe doctoras daca pot sa iau in continuare vitaminele pt mutatii medyul forte,vit c si acidul folic,voi cum ati procedat,le-ati luat in continuare sau ati intrerupt?Eu cred ca pot ,dupa mintea mea, ca nu afecteaza cu nimic Pupici[pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi - din ce vad eu aici, esti closca-sefa, progesteronul e perfect (mi-a zis Albu ca daca in ziua in care faci pregnylul ai progesteron pana-n 1, e perfect...se merge si pana la 1,5 dar la valoarea asta el deja se bazeaza mai mult pe congelati). Succes, fata draga! Maine zici ca vi in Bucuresti? Punem de intalneala? Cine se alatura? Fixam o data asa, nici pe-nserat, nici prea devreme (ca eu is la munca pana la 5 si as veni per-pedes ca sa gust din vinuletul ala rosu cu samira, de fapt cu voi toate, ca sa creasca endometrul[:D]). Sa nu va suparati pe mine, dar m-am reapucat de fumat si as vrea sa alegem un loc de fumatori[:I]. Si eu zic sa ne dam intalnire intr-un loc in care ajung usor toate fetele, chiar si cele care nu-s din Bucuresti. Un Mac Donald's? Cel de la Unirii? La 5:30? samiruta!!! eu sunt datoare cu 20 lei la o fata de pe alt forum si-am s'o anunt si pe ea, ca a zis s-o cinstesc c-un suculet, oka? aaa-si mai intreb la trombofilice, sa vedem cate ne-om strange. P.S. - lumi, eu nu mai sunt bruneta ca-n poza de pe mess - intre timp m-am blonzit[:D] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi - mie Dr. White mi-a zis sa nu intrerup nimic in afara de aspenter (deja stii discutia). Dupa punctie iei tot tratamentul tau, ba mai mult, mie mi-a mai dat si Elevit (desi aveam femibion 800, Mg+B6 2/zi, vit c-1 g/zi, acid folic 5mg/zi). Dupa et mi-a zis sa consum cu precadere: oua fierte, peste, lactate (au proteine). haideti cu "intalneala" MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aristica,[pup][pup] Cu Maria si Honeys incerc sa vb eu si poate reusesc sa vina si ele Mi-ar placea sa ne cunoastem si fata in fata, nu doar virtual si cred ca vinul rosu ne va prinde bine atat la ridicarea moralului cat si la ingrosarea endometrului Apropos,endometrul meu azi era de 10,90 Haideti fetelor,cine se mai inscrie la intalneala? Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor astazi am avut punctia mi-a recoltat 6 gandacei de pe ovarul stang si unul de pe ovarul drept, acuma ei petrec, sper sa se simta bine cu gigeii sotului[8D] acum ma simt si eu bine, mi-a fost f rau dupa anestezie ma bag si eu maine seara la un vin rosu[olala] de abia astept deci a ramas la ora 17.30 la mc la unirii? MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA nici o sarcina, 3 IA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele cucuietele si cu outze alese! Vad ca se pune pana la urma de intalneala. Pai as veni si eu, dar nu stiu daca ajung la ora aia. Puteti sa-mi dati niscaiva nr. de telefon (pm) sa sun sa vad pe unde va parcati si daca mai sunteti cand ajung si eu in oras. Ca vin rosu nu cred ca au la mec[:D] Pupicei [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...