Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 56


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari Andrei!!!! [pk] Ava - foarte tare tipa cu alaptatul[:D] Super gemenasii tai[olala] Lavi - insanatosire grabnica! Monis - distractie placuta! Ionela - condoleante! [flo] Dana - superbe pozele, si David un frumos[olala] Pinky e o frumusete plina de energie[olala] Duminica placuta! Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Dominic Andrei de mamix RamoC[s] [s]Calin de mamix Lumi_Calin[s]
Si bineinteles lu" fiica-mea : La multe lunitze draga mamii, sa cresti mare, frumoasa, desteapta si sa ai noroc in viatza! Mami si Tati te iubesc!!!! Pentru cinsteala : o super ciorba moldoveneasca de cocos, felul doi gratar : pulpe dezosate si ceafa, alaturi de vinete, cartofi, ceapa si ciuperci coapte si ele pe gratar.Desert : amandine si un pahar de cola. Pofta bunaaaaaa!!!! Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va traiasca! Dominic Andrei[s] Calin[s] Iulia Emanuela[s] sa creasca mari si frumosi, sanatosi si super-norocosi! Sa-ti traiasca sotiorul, Monica![s] La Multi Ani impreuna!
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! [s] luniversatilor de astazi!!! Cory, felicitari ptr baiatul mergaret [pk] super tare. De acum sa te tii [:D] Ionela, condoleante! Dankutza, pe Pinky imi vine sa o smotocesc rau de tot...este o dulceata de fetita.[olala] Monica, sa iti traiasca sotul! Monis, distractie placuta la botez. multumim ptr aprecierile legate de poze [pup] O duminica placuta! ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauriciu,Broscutza,felicitari pentru seara " ca fetele"[pk] Dancutzasuperba Pinky.Bravo pentru dintisorul linistit. Despre ROR nu stiu ce sa zic, dar parca imi e teama sa mai citesc, cred ca noi il vom face atunci cand zice medicul[flo] Yupyyyy Andrei care a plecat la pas singurel[pk]. Imi spunea si mie cineva ca dupa ce merg singuri dorm mai linistiti si ziua si noaptea Dana.n [pup] Davidelul din verdeata Smaranditza- despre gris cu lapte habar nu am. Eu gris ii dau doar in galustele din supa, facute cu galbenus de ou.Linte nu am gatit.[flo] Ura pt "pasarica" Timi. Sa o tina tot asa. Lumi_R acus acus[cina2] Andrecluj- si noi suntem stirbi[bang] Monis- distractie placuta (dar cred ca deja esti acasa) Lansez gogoasa! o seara frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna, acum mi-a mai revenit si mie putin vocea cat sa urez si eu LA MULTE LUNITE aniversatilor de azi, adica pentru le pettit broscutz Iulia si Calin! Monica Multi ani fericiti si pentru sotul tau, alaturi de voi! Broscoi- soricelul Dominic are parte azi de ultima luniversare, iar cadou a primit de la Zana Maseluta primul [iepu] [pk][pk][pk]. Un pic mai aveam si intram in ganduri negre de tot din cauza lipsei dintilor. s-a lasat cu urlete mari, un pic de febra (care poate e de la raceala ce o are de o saptamana deja), dar era de asteptat. Cum zice shtephy-tza mica sa fie alb si stralucitor ca durerea vine si trece !!! Hmmmm...acum imi dau seama ca nici macar o poza nu i-am facut azi de ziua lui (si vroiam sa ii fac un album cu pozele din fieecare luna, apoi in fiecare an, dar cred ca de data asta o sa fentez poza, nesetand data sa apara la aparat, ca doar n=oi lasa copilul fara poza la 11 luni [:D]) Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...