Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre DR PROF Alexandru Georgescu


Recommended Posts

SUnt foarte curioasa daca cineva poate sa imi spuna daca a ajuns pe mana domnului dr Alexandru Georgescu din CLUJ sectie CHirurgie plastica si reparatorie .AS vrea sa stiu daca au vazut felul irascibil in care se poarta cu pacientii si faptul ca atunci cand el intra in salon se face o liniste mormantala de parca ar sosi "regele"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 year later...
Buna, Pe mine m-a operat si m-a ajutat foarte mult din 1992. A fost medicul care mi-a salvat viata. La varsta de 2 ani m-am ars, dupa ce am fost consultata de UPU si la ei am fost arsa si mai tare cu iod, am ajuns la recuperare mai mult moarta decat vie. DL. DR.Prof. Alexandru Georgescu, a fost persoana care m-a ajutat cel mai mult. Pana in prezent acest medic minunat m-a operat de 15 ori. Eu personal ii multumesc pentru efortul depus pana in prezent.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Dragilor ! Am fost pacienta acestui profesor si om, pentru care am un singur calificativ: exceptional. Caracter, principii si omenie cum cred ca ne dorim cu totii de la medicii nostrii. Multumiri datorez si echipei domniei sale. Va recomand sa-l cunoasteti si apoi sa ... postati ! Daniela, Cluj-Napoca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...